MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#8501 Re: Re: Re:

2014-11-08 21:51

#8498: kočkomilka - Re: Re:  

 milá dámo, já nic nepiji ani nehulím, jen čtu za co se udělují ceny václava havla, jestli se vám zdá, že člověk musí na něčem fičet, aby to udělal, pak se obraťte na pravdoláskařskou společnost, která takové činy odměńuje :-)

Big Bear

#8502 Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 21:53

Prezident má být autorita. Má se chovat jak se jeho úřadu sluší. Pokud funkci nezvládá psychicky ani fyzicky (což opakovaně předvádí), měl by se vrátit na Vysočinu objímat stromy a psát paměti. Zásadně nesouhlasím aby tento starý a senilní člověk vedl tuto zemi. Dělá jí ostudu nejen před národem ale i ve světě. Nevolil jsem jej a to jsem ani netušil co přijde... Stydím se. Ať odejde na odpočinek a tento vzácný úřad nechá někomu zdatnějšímu, který navíc bude obklopen spolehlivými lidmi se všemi prověrkami atd...  jinak ještě.. nejsem z Prahy, takže těžko mohu být pražská kavárna...

BARRACK OBAMA JE ŽID KURVA

#8503

2014-11-08 21:53

JEzis celej system je v pici ... celej penezny system je v pici doku budou penize

BARRACK OBAMA JE ŽID KURVA

#8504

2014-11-08 21:54

tak to bude vzdycky stat za VLEKY HOVINKO


Nepřihlášený uživatel

#8505

2014-11-08 21:55

Ze zákona nezodpovědný, neodvolatelný. Že by odstoupil? Nepředstavitelné.
Lunisek

#8506

2014-11-08 21:56

Prasopes Zeman musí z hradu!

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8507 Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 21:57

#8502: Big Bear - Stydím se za našeho prezidenta 

Jestli se stydíš, jdi se vyzpovídat a necpi to sem, koho to zajímá? Tady se háže špína na Zemana a uctívá kníže.


Nepřihlášený uživatel

#8508 Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 21:57

#8502: Big Bear - Stydím se za našeho prezidenta 

 souhlasím, ale když to prošlo u Havla, který jen slabě přihlížel rozkrádání republiky při privatizaci a nezasáhnul a pak ještě schvaloval bombardování býv. jugoslávie bombami s obohaceným uranem, tak panu zemanovi  by se také mohlo velkoryse odpustit ;-)


Nepřihlášený uživatel

#8509 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-08 21:57

#8: Občan - Podporuji pana prezidenta 

 Mily anonymus,

to neni vztek, to je jenom reakce a upozorneni na nevhodne a hulvatske chovani.

S pozdravem

 Wolf B. Oerter

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8510 Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 21:59

#8508: - Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 Bombardování bylo humanitární, kdežto kunda sem, kunda tam, zkurveně humanitární není. Hmmm, že.

Honza

#8511

2014-11-08 21:59

No nic, pěkně jste mě zemanobijci dneska pobavili, tak můžu jít spát. Snad se mi nebude zdát, jak se Kalousek s Dukou ukájí ve svatovítským chrámu krucifixem, mohl bych z toho mít mravní újmu.

Roman Skácel

#8512 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 22:01

#8441: ptáček - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Mít Rusko stabilní bylo velmi racionálním a logickým cílem NATO i EU. Rusi dlouhodobě byli partnerskou zemí NATO, byli součástí G8 a ve vzatu k EU byli jak hospodářsky, tak i politicky zemí s níž se jednalo v rukavičkách.

Problém je ale v tom, že Rusové už nejméně 10 let budují a modernizují svoji armádu, kdežto EU své výdaje na obranu spíš snižuje.  Dále platí, že vnitropoliticky to Putin s Medvěděvem a svojí střídačkou už přeháněli nejen z pohledu zahraničí, ale též z pohledu rostoucího vlivu ruské politické opozice.

A do toho všeho neustál svoji pozici Viktor Janukovyč, proruský prezident Ukrajiny, zvolený už v roce 2010. Následovala majdanská krize v Kyjevě, útěk Janukovyče do ruského exilu (to mi řekni proč neutekl do USA? :-) a žádost o vstup do EU.

Pak prostě Rusi anektovali bleskově Krym a začali s destabilizací východního příhraničí, dnes je jasné, že tím v podstatě vyřešili své vnitopolitické problémy (v Rusku už aktuálně opozici Putin nemá), rozložili politicky a částečně též územě Ukrajinu a ukázali jasně, jakou politiku budou dělat.

Otázkou ale zůstává, jak je zasáhnou sankce v příštích obdobích a zda vůbec utáhnou svoji ekonomikou i očekávanou poválečnou obnovu nových území. Rusko bude mít potíže ekonomické a pokud by se konflik na Ukrajině dostal do fáze vleklé partyzánské války, nebudou lidé v Rusku dlouho akceptovat pytle plné ruských vojáků.

Podle mě je Ukrajina velké sousto jak pro Rusko, tak i pro EU, takže nějaké dělení této země na samosprávné regiony nastane, ekonomická situace Ukrajinců bude však hodně těžká, očekávám další nepokoje a mohlo by to tam snadno přerůst ve velmi nebezpečnou situaci, jako je skutečná občanská válka.

Závěr: 

1. Rusové dosáhli Pyrhova vítězství, budou mít co dělat sami se sebou.

2. Ukrajina je aktuálně ekonomicky zralá na bankrot a politicky na občanskou válku.

3. EU sčítá výpadky tržeb z neuskutečněných obchodů s Ruskem a připravuje zásoby paliv na zimu.

4. NATO je obezřetné, posílilo hranice vzdušného prostoru a zváší se rozpočty jeho členských zemí na obranu.

5. Jsme oboustranně zralí na postupné vztyčení nové Železné opony a Studené války, pokud se z ekonomických důvodů Rusko nevzdá svojí součané politiky.

6. A novinka, kterou jsem před nedávnem zachytil: Čína je aktuálně neutrální a Rusko je její dlouhodobý rival, ovšem vztahy ožívají a ledy tají. Jejich strategické partnerství by bylo fakt šílené, ovšem dávalo by smysl. Na světě by tak vznikla dvě ohromně silná ekonomicko-politicko-vojenská uskupení (dále viz závěry strategické studie Harvard University z léta tohoto roku, zajímavé).

 Asi tolik stručně k otázce Ruska a Ukrajiny.

kočkomilka

#8513 Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 22:04

#8501: - Re: Re: Re:  

 Cooo? Kdo tady mluví o udělování cen? Jsem naprosto konsternována Vašimi myšlenkovými pochody.. Markéta Sedláková


Nepřihlášený uživatel

#8514

2014-11-08 22:05

Sejdeme se na výročí 17. listopadu a uděláme ze Zemana ovarovou tlačenku. Aspoň bude to prase k něčemu užitečné.

Tomáš Kott

#8515

2014-11-08 22:05

My nový mladí komunisté 17. Listopadu zavzpomináme na naše hrdiny bratry Mašíny .  Čest a sláva našim hrdinům !

Podporuju šlusnost a inteligenci

#8516 VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:06

Dobrý večer všem slušným lidem! Rád bych se zeptal...v týdnu jsem poslal firemním mejlem odkaz na tuto petici všem svým zaměstnancům aby jí podepsaly...protože zaměstnvávám veskrze slušné lidi rád bych si ověřil jestli tu najdu jejich podpisy...dá se to nějak zjistit jestli neopomenuly??Podle vyhledávání podle města je to práce na moc dlohou dobu. Děkuji za pomoc, se zemákem na smetistě dějin!!!


Nepřihlášený uživatel

#8517 Re:

2014-11-08 22:09

S fanatiky na věčné časy a nikdy jinak

#8518 Re: VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:10

#8516: Podporuju šlusnost a inteligenci - VOLIL JSEM KARLA!!! 

Tak tady už chybí jen politické procesy a věšení na nejbližší větvi za to, že někdo nemá připíchnutý odznáček s Karlem. 

Tohle už je fakt moc. Jdu spát. 


Nepřihlášený uživatel

#8519 Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:10

#8508: - Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 Sprostá slova z Lán už byla poslední kapka. Vrávorání u korunovačních klenotů, podlézání Číňanům, místo vlastním speciálem cesta soukromým tryskáčem, mám pokračovat?

antikočkomilka

#8520 Re:

2014-11-08 22:10

#8491: kočkomilka -  

:o))))...milá paní...to jste mě opravdu pobavila....nevzpomínáte si na to jak reagoval pan Hřebejk na to ,že prezidentem bude pan Zeman....pan Zeman kromě svých více či méně vtipných bonmotů použil vulgární slova jen jednou ....a musí čelit nevkusným a hanlivým pojmenováním...např. od "spratka Novotného" a Vy "čistá duše" si myslíte,že všichni Karlovci jsou noblesní.....:o))))...jste tak naivní nebo úplně zmanipulovaná bandou novinářů....

Big Bear

#8521 Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:12

#8507: Frederick Santer, padouch II. kategorie - Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 Já se vyzpovídávám zde v komentářích. Laskavě mi netykejte a už vůbec mi laskavě neurčujte co mám dělat. Je to nedemokratické - víte? Asi ne....


Nepřihlášený uživatel

#8522 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-08 22:13

#8441: ptáček - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 a že Usa zaplatilo 5 miliard dolarů za podvrat ukrainy, oni to totíž tak dělají, mají dokonce návod jak podvracet státy zevnitř, to ovšem ti mudrlanti co se miní být povoláni odsuzovat prezitenta a nenávidět rusko nevědí.

dále at se dovzdělají kolik je základen NATO kolem hranic ruska a číny a ptám se kolik základen má rusko u hranic usa? Rusko je největší agresor, že si dovoluje mít vojsko na svém vlastním území. a po skončení studené války rusko dodrželo dohodu a stáhlo svá vojska a usa začalo proti dohodě rozšířovat nato po celé východní evrope. lidí pochopte konečně, že usa má zájm o vyvolání války na evropském území, jelikož je ekonomicky u konce a také potřebuje zdroje cizích zemí, v té situaci konkrétně ruska a za tímto účelem proameričtí přisluhovačí rozeštvávají naší společnost proti presidentoví, který jím nevyhovuje, protože si dovuluje mít vlastní názor a jím použitá slova jsou pouhuou zámínkou a u jiných jím nevadí¨! A bohužel máme mezi sebou lidí, kteří o těchto skutečnostech nemají tušení, jelikož si nejsou schopní nic dohledat jen se k radosti těch podněcovatelů zalýkají nenávisti a tak těm zlosynům napomáhají.


Nepřihlášený uživatel

#8523 Re: VOLIL JSEM KARLA!!!

2014-11-08 22:13

#8516: Podporuju šlusnost a inteligenci - VOLIL JSEM KARLA!!! 

 huuuch, tak teď jste mi prodloužil život o pár dní, děkuji Vám, ještě pár takových nápadů a budu žít věčně :-)  

Frederick Santer, padouch II. kategorie

#8524 Re: Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta

2014-11-08 22:16

#8521: Big Bear - Re: Re: Stydím se za našeho prezidenta 

 Ti nic neurčuju, chlapče, se hned nečil.


Nepřihlášený uživatel

#8525

2014-11-08 22:16

Správně Kokotte je potřeba vice takových jako jsou Mašínové .