MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#66826 Přestaňte podporovat teroristy, havloidi

2015-12-01 21:49

Asad: Mír v Sýrii nastane, až Západ ukončí podporu teroristů

 

 


Nepřihlášený uživatel

#66827

2015-12-01 22:03

konečně pořádná rána Putinovi od Ukrajiny-to nerozdýchá-Ukrajina zakáže Dědu Mráze-to budou v Moskvě koukat


Nepřihlášený uživatel

#66828

2015-12-01 22:04

Nevím proč, ale pořad věřím skvělým komunistickým zítřkům. Skvělým kapitalistkým zítřkům asi tady nevěří nikdo, řekl bych.


Nepřihlášený uživatel

#66829

2015-12-01 22:05

Na ČT 24 sleduji debatu "po Asádovi". Jednoznačně největším blbcem je Ženíšek. / nějak Asadovi jeho názor, že za terorismus může EÚ a Francie nikdo nevyvrátil, stejně jako že problém ustane až západ přestane teroristy podporovat !!!


Nepřihlášený uživatel

#66830

2015-12-01 22:06

Mezinarodne hledany zlocinec je gubernatorem Odesy a CR tomu tleska, exprezident, ktery vymyslel humanitarni bombardovani je milackem nainstreamu a je kadrovan kazdy, kdo to kritizuje. Inu realita polistopadove CR.


Nepřihlášený uživatel

#66831

2015-12-01 22:08

Lepší komunista, než zbabělec demokrat, špičkový odborník na loupeže všeho druhu.


Nepřihlášený uživatel

#66832 Re: Re: To je otázkou soudruhu Kárle z Preciozy

2015-12-01 22:09

#66810: - Re: To je otázkou soudruhu Kárle z Preciozy 

 Myslí si skopčák Kchárl. Ale poženou ho otamtud jako divokou svini, stejně jako jeho předky.


Nepřihlášený uživatel

#66833 Re:

2015-12-01 23:21

#25: -  

 Tak se odvolej kreténe. Teď ty papíry na hlavu určitě dostaneš.

Ruce vzhůru, havloidi!
Nepřihlášený uživatel

#66834

2015-12-01 23:54

Občané začínají silně vnímat něco, co dosud plně nevnímali, či z různých důvodů ani vnímat nechtěli. Vnímají rozpor mezi viděním situace našimi médii a realitou, vnímají rozpor mezi viděním situace vládou a realitou a koneckonců vnímají rozpor mezi postojem k situaci vládou a prezidentem republiky. Instinktivně tíhnou k hlavě státu, která se den ode dne stává mohutnější a mohutnější i neformální autoritou a občané k ní vzhlížejí jako k možnému spasiteli národa. Prezident Miloš  Zeman je odvážný a inteligentní muž, který se oddal své zemi. Navzdory frontálním útokům skřetů a šašků se nenechá uvláčet, neboť cítí obrovskou zodpovědnost za svůj národ.  Posiluje ho vědomí ohromné podpory obyvatelstva napříč politickému smýšlení. Čím mohutnější je jeho autorita, tím více štěkají malí ratlíci a krysaříci u jeho nohou.


Nepřihlášený uživatel

#66835 Re: Přestaňte podporovat teroristy, havloidi

2015-12-02 05:44

#66826: - Přestaňte podporovat teroristy, havloidi 

 Když to říká diktátor Asad vraždící obyvatele Syrie po desítkách tisích tak to prostě musí být pravda :-)


Nepřihlášený uživatel

#66836 Re: Komunista a odborník na loupeže je totéž.....

2015-12-02 05:48

#66831: -  

 ....tedy logicky nemá nic společného s demokracií.

Ale vaše sada nesmyslných přispěvků má mnoho společného s ruskou trollí propagandou. 


Nepřihlášený uživatel

#66837 Re: Re: Re: Aneb ANO StB v akci ......

2015-12-02 06:10

#66777: - Re: Re: Aneb ANO StB v akci ...... 

 Prosím, aby se nazapomínalo na celou povedenou rodinku Babišů a spol.

Na Mikiho vystupujícího pod pseudonymem Alexander Babiš, který momentálně čelí 15-ti letému trestu za podvody, bratra našeho místopředsedy vlády, jeož vázací akt se "bohužel" zachoval. Podnikatele fi Scheibner Insurance Broker, pojišťovny, která podniká na Slovensku a v Česku. (Scheibner je emigrant z r. 1962 a švagr povedeného tatíka bří Babišů - Štefana, který i přes tento handicap pilně pracoval v PZO). Miki je také členem představenstva česko-arabské obchodní komory atd. apod. Stačí si zadat www.zoznam.sk a přečíst si tam uvedené odkazy na Babišův klan.

Všem přeji hezké časy až se jich zbavíme. Všech Pištů, Burešů a Mikiů.


Nepřihlášený uživatel

#66838 Re: Mluvte za sebe komunisté a náckové mluví za druhé.

2015-12-02 06:42

#66834: -  

 V ankete na IDnes by Zemana volilo 22,4 % lidí ze 100 000 a zbytek by volil kohokoliv jiného, tedy 77,6 %.

Je také zajímavé, že podobnou podporu měla kapela s extrémistickými texty (nominálně) v anketě Zlatý slavit, tedy je možné, že se jedná o tutéž skupinu lidí, kteří hlasovali pro Zemana, což je v 10 mil. zemi naprostá minorita. Přesto je (jste) ruská propaganda skutečně díky Zemanovi slyšet, to se nedá popřít. 

Ruská státní firma masivně vykrádá tento stát v miliardách korun na DPH - Gazprom a tedy ruská propaganda má dostatek prostředků na financování propagandy a tedy i té vaší trollí. 

Řekl bych, že toto je skutečně už vnímáno stejně jako to, že ruská propaganda vytváří pouze a jen zmatek, který je jejich cílem, tedy dnešní lež překryje a vyráti sami sobě lží novou, viz. "informace" publikované ve výkladní skříni ruské propagandy Parlamentních listech. 

 


Nepřihlášený uživatel

#66839 Argument proč je ruská propaganda např. na RT a Parlamentních listech.....

2015-12-02 06:48

 

.....jen ruskou propagandou je snadný. "Zpravodajství" a texty zpochybňují západní demokracii a ruskou totalitu líčí jako alternativu k demokracie, dělají to tím, že zpochybňují vše a sami si své "zprávy" následně dementují další lží.

Vytvářejí tím dojem, že si občan o situaci dokonce ve vlastní zemi v které žije nemůže udělat pravdivý obraz o tom, jak je spravována jeho země a to přesto, že má veřejně dostupné zákony, jednání parlametnu, jednání místních samospráv atd. 

MEDIÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

SOUČASNÁ RUSKÁ PROPAGANDA

Je neuvěřitelné, že část občanů této země ruské propagandě přesto věří, resp. nechávají si zanášet mozek naprosto evidentním lhaním a lži přijímají jako cosi, co by se "přeci jen mohlo stát", přestože když jdou pomluvy o nich samých v jejich vesnické, panelákové, firemní drbárně, marně přemýšlí, jak se takové lži zrodily a jak se jim bránit. Lži na RT a v Parlamentních listech ovšem berou jako cosi "reálného", přestože je naprosto zřejmé, že se jedná o lži, když si je RT i Parlamentní listy za hodiny či den "vyvrátí" - popřou další lží.  

Vystříleli jsme skrýš stoupenců Islámského státu, hlásí Rusové z Kavkazu

 - tohle ukázali Putinovi?  To by to byl snad ještě vetší hlupák, než si dovedeme představit, pokud si pod tímto představil, že byla zničeně "buňka islámských teroristů na Kavkaze" :-). Takovému videu asi může věřit ruský mužik, jinak snad nikdo, možná ještě někteří voliči Miloše Zemana.


Nepřihlášený uživatel

#66840 Re:

2015-12-02 06:53

#66828: -  

 Pozdravuj tam u vás v domově rudých důchodců,geronte.

Wolf

#66841

2015-12-02 06:54

Putinovi je třeba "pustit žilou".


Nepřihlášený uživatel

#66842 Rusové mají dostatek prostředků na propagandu, ukradli je státu na DPH

2015-12-02 07:04

Placení DPH u plynu a elektřiny v Česku se změní. Kvůli vyšetřování firmy ovládané Gazpromem

To se jim financují v ČR ruské propagandystické trollí servery Parlamentními listy počínaje a konče např. aeronetem, když tu masivně okrádají tento stát v miliadách na DPH. Je dobré zdůraznit, že Gazprom je rusácká státní firma a je také dobré zdůraznit, že Zeman je garantem beztrestnosti rusáků v naší republice, nepochybně již připravuje odpouštení trestů. 

Tak tady jsou ty "karuselové obchody" Bureše s pseudonymem Babiš. 

Je ale dobré si povšímnout, že ani rusákové nekradou v desítkách miliard ročně, jak Bureš alias Babiš před volbami obecně lhal a na co jej jeho polodementní voliči poslali do Sněmovny. 


Nepřihlášený uživatel

#66843 Bureše očekává, že letos bude schodek 60-70 mld. při řůstu 4,5 %

2015-12-02 07:35

Příští rok Bureš alias Babiš naplánoval deficit 70 mld., ale při růstu DPH dalek pod úrovní 4,5 %, jak jej chce tedy dodržet? Bude snad nulová nezaměstnanost, když zároveď poklesne růst HDP? 

Je to celé nějaké podivné na tom ministerstvu financí. 

Schodek rozpočtu stoupl na 29,5 miliardy korun, je ale výrazně nižší než před rokem


Nepřihlášený uživatel

#66844 Re: Re: Přestaňte podporovat teroristy, havloidi

2015-12-02 08:37

#66835: - Re: Přestaňte podporovat teroristy, havloidi 

 Když říká havloidní idiot fandící IS, že Asad vraždí obyvatele Sýrie, tak to prostě musí být pravda. :D


Nepřihlášený uživatel

#66845 Re: Re:

2015-12-02 08:53

#66840: - Re:  

 Tam už jsi ty kriple, pozdravuj se sám. :)))

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-12-02 08:54


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-12-02 09:04


Já nejsem Asenad!

#66848 Re:

2015-12-02 09:50

#66834: -  

 Souhlas!


Nepřihlášený uživatel

#66849 Re: Re: Hned se vyjasnilo proč pro Zemana zinscenoval pro zemanovskou demonstraci Mynář :-)

2015-12-02 11:07

#66848: Já nejsem Asenad! - Re:  

 .....

Zeman musí abdikovat nese odpovědnost za lidi, které si sám vybral

2015-11-26 09:46

 

"Vystoupili jsme z autobusu a vzali si transparenty. Držel jsem se v blízkosti pana starosty a k mému překvapení jsme došli k policejním zábranám, zhruba 40 až 50 metrů před pódiem, které nekompromisně hlídala policie. Tam již byly davy, ty ovšem dál policie nepustila. Nás z autobusu, díky panu starostovi, který si tykal s pánem v civilu, jenž dal pokyn policistům, pustili přednostně před tribunu."

Starosta je mimochodem člen KSČM!!

"Zprvu jsem si myslel, že to byl velící důstojník v civilu. Ale nenapadlo mě, že to mohl být také organizátor, který dával pokyny policii. To je pro mě úplně alarmující, že policie vymezí prostor, do kterého nikoho nepustí, a organizátor určuje, kdo tam vstoupí a kdo ne. A to ještě na demonstraci 17. listopadu, svátku studentů."

"Ano, museli jsme z kapes vyndat klíče, mobil, opravdu nás kontrolovali velice důkladně ručními detektory. Prošli ale pouze lidé z autobusů nebo ti, kteří měli jakési doporučení od kancléře Mynáře. Bez doporučení se tam prostě nikdo nedostal."

Tajný účastník Mynářova výletu: Šokovalo
mě, jak kancléř na Hradě vládne

Kameraman Krejčík s největší pravděpodobností prošel díky tomu, že v Osvětimanech nějaký Krejčík žije. Bylo by dobré to prověřit, snad se to občané dozví v celé reportáži. 


Nepřihlášený uživatel

#66850 Líbí se mi Ústava ČR a velmi se mi nelíbí extrémista Miloš Zeman v pozici správce úřadu prezidenta

2015-12-02 11:20

Libí se mi současná Ústava ČR, která deklaruje, že jsme zemí demokratickou a jsme součásti rodiny demokratických zemí. Líbí se mi, že ústava je postavena na Všeobecné deklaraci lidských práva a tato práva zaručuje. 

Velmi se mi líbí, že máme Ústavní soud, že konečně po 25 letech od revoluce máme základní zákon demokracie - zákon o státní službě. Libí se mi, že politici alespoň jezdí na jednání Evropské rady a na Rady ministrů, líbí se mi, že máme komisaře v EK, byť paní Jourovou za přiliš chytrou nepovažuji, jeji poslední vyjádření o jednání Zemana bylo správné. Libí se že přímo volíme EP a že je ustaven a funguje. 

Jsem skutečně velmi rád, že jsme členy NATO a EU, neboť kdyby tomu tak nebylo, je docela dobře možné, že by extrémista Miloš Zeman již skutečně zvací dopis do Ruska zeleným mužíčkům na "dovolené" napsal.

Velmi se mi nelíbí současná sestava na Hradě to především proto, že diky absenci prověrek nemá stát žádnou možnost na Nejedlého, Augustina, Mynáře, Ovčáčka, Buriánovou dohlížet. Že nemají žádnou povinnost o sobě nic zveřejňovat a že Nejedlému vystavil diplomatický pas bývalý komunista Kohout, aniž by měl jako člen vlády důvěru Sněmonvy, neboť celá Rusnokova vláda neměla důvěru Sněmovny. 

Velmi se mi nelibí, že se Zeman dostal k moci na základě toho, že masivně porušoval všecha tři základní pravidla zákona o volbě prezidenta republiky, neboť v tom spatřuji komunisticko - nacistický způsob získávání moci v demokracii. Tedy se logicky obávám, že selhaly demokratické instituce, které měly takovou osobu vyřadit z voleb. Velmi se mi nelíbí, že Miloš Zeman svůj komunistický náhled na demokracii a obecně život aplikuje pri správě úřadu prezidenta republiky, přestože mu to ústava zapovídá a on podpisem ustavního slibu slibil, že tak činit nebude.

 

Co se líbí a nelíbí vám zemanoti?