MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#58401 Re: BIS o Číně a Rusku - Směnova a Senát měly dávno situaci na Hradě řešit....

2015-09-21 08:00

#58388: - BIS o Číně a Rusku - Směnova a Senát měly dávno situaci na Hradě řešit.... 

 Je to bohužel pravda. Rusáci jsou životu nebezpeční tvorové!

 


Nepřihlášený uživatel

#58402 Re: Zeman má čínského "poradce"?

2015-09-21 08:02

#58392: - Zeman má čínského "poradce"? 

 To na Hradě to má těžké, musí dělit podřízenost mezi dva pány.


Nepřihlášený uživatel

#58403 Re:

2015-09-21 08:04

#58400: -  

 To tomu rusáckému hulibrkovi diktovali z Kremlu.


Nepřihlášený uživatel

#58404 Podvod století! EU nám lže! Čtyři z pěti uprchlíků nejsou Syřani!

2015-09-21 08:13

Britové detailně prozkoumali oficiální statistiky a s překvapením zjistili, že vůdci Evropské unie lžou! Jen každý pátý migrant přichází ze Sýrie postižené válkou.

Britský deník Daily Mail si je na základě čísel z Eurostatu jistý, evropští lídři lžou, aby své »poddané« dostali na svou stranu. Když utíkají celé rodiny z válkou zkoušené Sýrie, vzbuzuje to u Evropanů větší lítost a pochopení, než když jde o lidi z pro ně neznámých zemí jako je Eritrea. Čísla Eurostatu jsou jasná:
Ve sledovaném období duben – červen přišlo do Evropy žádat o azyl 213 000 uprchlíků, což je dvojnásobek lidí než vloni. Ale z nich pouze 44 000 utečenců pochází ze Sýrie. Největší nárůst tvoří běženci z Afghánistánu, z čísla 6300 jejich počet vystoupal za uvedené měsíce k 27 000. I další čísla Eurostatu jsou neúprosná: 80 % utečenců pochází ze zemí jako jsou Pákistán, Nigérie a Albánie. Ti prostě jen hledají lepší ekonomické podmínky a sociální zabezpečení...


Nepřihlášený uživatel

#58405 Re:

2015-09-21 09:38

#58400: -  

 Ale banda hnusnejch vrahounskejch prasat hnUSÁci jsou. 


Nepřihlášený uživatel

#58406 Re: Re: Re: Proč jsem proti přijímání Imigrantů?

2015-09-21 09:39

#58399: - Re: Re: Proč jsem proti přijímání Imigrantů? 

 Počet imigrantů nijak dramaticky neprevysuje a neprevysi každoroční počet, který navíc udrzuje v EU stabilní počet obyvatel. To opět jen komunisté a nackove vytváří pseudoproblem, aby ho pak mohli pseudoresit, ze.


Nepřihlášený uživatel

#58407 Re: Re: BIS o Číně a Rusku - Směnova a Senát měly dávno situaci na Hradě řešit....

2015-09-21 09:40


Nepřihlášený uživatel

#58408

2015-09-21 09:43

Za otevřenou náruč pro uprchlíky už Němci platí: Vláda ruší snižování daní


Nepřihlášený uživatel

#58409 Re: Podvod století! EU nám lže! Čtyři z pěti uprchlíků nejsou Syřani!

2015-09-21 09:44

#58404: - Podvod století! EU nám lže! Čtyři z pěti uprchlíků nejsou Syřani! 

 EU nikomu naopak nelze, ma velmi přesnou verejne dostupnou statistiku imigrace a to desítky let. Nemá důvod nic tajit mimo jine proto, ze EU jsme my, nás premiér sedí v Evropské rade, nadi ministři v řadách ministrů, nasi poslanci v EP a nás komisař v EK. To je to vas novina rusky trolle.:-)


Nepřihlášený uživatel

#58410 Re: Re: Zeman má čínského "poradce"?

2015-09-21 09:46

#58402: - Re: Zeman má čínského "poradce"? 

 Těžko říci jestli ho kgbak nejedly kontroluje neb ukoluje u teto pakaze se to těžko pozná.


Nepřihlášený uživatel

#58412

2015-09-21 09:48

USA nemají přátele ani nepřátele, ale mají jenom svoje zájmy


Nepřihlášený uživatel

#58413 Re: To KGBak Vyvadil musi stale donola dokazovat, ze je rusky troll?

2015-09-21 09:54

Vždyť ten idiot si ty "argumenty" přímo vymysli...

 


Nepřihlášený uživatel

#58414 Re:

2015-09-21 09:58

#58411: -  

 Byl to Janukovic kdo mel koalici s neoncistickou stranou Svoboda, nikoliv současný prezident Ukrajiny. Navíc dnes neonacisticks svoboda prakticky nemá vliv a tedy tehdejší pochybnosti o manipulaci s volbám se dnes jeví jako duveryhodne.

Jenom tu lžeš havloide!!!

#58415 Re: Re:

2015-09-21 10:02

#58414: - Re:  

 

Ukrajina má novou vládní koalici, premiérem je Azarov

V ukrajinském parlamentu byla ustavena nová koalice, jejímž premiérem se stal Mykola Azarov, blízký spojenec prezidenta Viktora Janukovyče. Ve čtvrtek o tom informovala ruská tisková agentura RIA Novosti.


 
 

 

čtvrtek 11. března 2010, 10:00 - Kyjev
(Aktualizováno: čtvrtek 11. března 2010, 11:29 )

Koalice má 234 křesel v 450členném parlamentu. Její jádro tvoří proruská Strana regionů nového prezidenta Viktora Janukovyče. Dále v ní jsou komunisté a Blok Volodimira Lytvyna, který byl i v předchozí vládě Julie Tymošenkové. Jeho odchod bývalý kabinet položil. [celá zpráva]


Nepřihlášený uživatel

#58416

2015-09-21 10:10

Za posledních dvě stě let podnikly USA jen “pakatel” agresí do cizích zemí, bratru asi tisíc. Třeba Americko-mexická válka; ozbrojený konflikt mezi Spojenými státy a Mexikem v letech 1846 – 48 vyvolaný americkou anexí Texaské republiky. Mexiko prostě neuznávalo odštěpení a následné vojenské vítězství Texasu v roce a po celou dobu existence Texaské republiky považovalo Texas za svoji vzbouřenou provincii. Mexiko přišlo o více než polovinu svého území, na němž vznikly postupně i bez referenda americké státy Kalifornie, Nové Mexiko, Arizona, Nevada a Utah. odstoupení Alta California a Santa Fe de Nuevo México ve prospěch Spojených států. Že to bylo dávno? A co mega invaze do Koreje, Vietnamu, Iráku, Libye…? To už je blíž na časové ose nekonečných válek USA


Nepřihlášený uživatel

#58417 Re: Re: Re:

2015-09-21 10:14

#58415: Jenom tu lžeš havloide!!! - Re: Re:  

 Zase jenom rusácké lži.


Nepřihlášený uživatel

#58418 Re:

2015-09-21 10:16

#58416: -  

 Douč se dějiny, rusácký impotentní hulibrku.

 


Nepřihlášený uživatel

#58419

2015-09-21 10:57


americky spinavy teroristi vypadnire s europy.


 

Nepřihlášený uživatel

#58420 Re: Re: Podvod století! EU nám lže! Čtyři z pěti uprchlíků nejsou Syřani!

2015-09-21 11:09

#58409: - Re: Podvod století! EU nám lže! Čtyři z pěti uprchlíků nejsou Syřani! 

 

Angličani jsou narozdíl od bláznivé Merkelové normální a žádné imigranty do Velké Británie nechtějí. Přistěhovalecká pakáž z Asie a Afriky  se přizpůsobit neumí a dělá jim jen problémy.

Navíc v létě jim nějaký muslimský magor v Tunisu postřílel 39 lidí, kteří nikomu nic zlého neudělali, jen si chtěli udělat hezkou dovolenou. Za tohle si budou brát ještě Angličané do své země další možné vrahy ?

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#58421 Veškeré imigranty v Evropě považuji pouze za ekonomické migranty

2015-09-21 11:11

Veškeré imigranty v Evropě považuji pouze za ekonomické migranty, proto také nepoužívám slovo uprchlík.Uprchlík prchá, dokud se nedostane do bezpečí, což je Turecko, Egypt, Tunisko a Alžírsko. Kdokoliv postupuje dále je již ekonomickým migrantem. Za pravdu mi dává, že všichni chtějí do zemí s nejštědřejším sociálním systémem. Brání se tomu zůstat v ČR, na Slovensku, či Maďarsku. Pokud by jim nešlo o ekonomický prospěch, tak je jim jedno, v které zemi EU budou, všude je bezpečno. Jen vzpomeňme na skandování migrantů v Budapešti: „No camps, Germany!!! Copak by jim v Maďarských táborech hrozilo nebezpečí smrti? Podstupují velmi nebezpečnou cestu, kterou někteří zaplatí životem, jiní pouze celým svým majetkem.Nabízí se otázka, proč tyto útrapy podstupují? Mohou uprchnout do Turecka a neplatit pašerákům, ani nedávat všanc svůj život. Pokud člověk podstoupí takový risk, tak takto činí, jen pokud se mu to nějak vyplatí. Do Evropy tedy přicházejí jen kvůli ekonomickému prospěchu a jedná se tak o ekonomické migranty, nikoliv uprchlíky. Mnozí uprchlíky v počátku byli, ale přestali jimi být, jakmile přišli do Turecka. Každou útrapu, kterou pak podstoupí, podstoupí z vlastní vůle a nemají tak nárok na lítost. Člověk, kterému jde bezprostředně o život, nemá čas prodávat majetek, aby mohl zaplatit pašerákům. Člověk, kterému jde bezprostředně o život, tam nenechá svoji rodinu s tím, že pro ni za pár let pošle.


Nepřihlášený uživatel

#58422 Aleš Brichta se bojí hrdlořezů z Islámského státu

2015-09-21 11:22

 Uprchlíci rozdělují Česko: Rocker Aleš Brichta se bojí hrdlořezů z Islámského státu

Rocker Aleš Brichta (56) je hodně rozzlobený. Politici, kteří podle něj bagatelizují uprchlickou krizi, mu zjevně leží hluboko v žaludku. Proč? V rozhovoru  to řekl velmi jasně. A slovům českých zákonodárců nevěří...

Politici nás uklidňují, že v Česku se uprchlíci nechtějí usadit, jsme pro ně jen přestupní zemí...

„Jak dlouho ale! Až to bude v bohatších zemích narvané uprchlíky nebo až uzavřou hranice, ještě se budou rádi usazovat u nás, pokud už pro ně z IS nejsme přímo určeni jako cílová destinace. To smrdí průserem. Možná tady všichni vychcípáme na nějaký mor, protože uprchlíci sem takové věci zatáhnou. Protože u nich neprobíhají seriózní zdravotní prohlídky. Těžko můžete takové množství lidí držet týdny v inkubaci. Mě jen zajímá, komu to ve výsledku má sloužit?“

Migranti utíkají před hladem, válkami…

„Podle mě by si ale lidé měli vždy zamést před vlastním prahem, zařídit fungování místa, kde žijí. Je to jejich starost, kterou za ně nikdo nevyřeší. Nevím, proč bychom jim měli podávat pomocnou ruku… kterou nám za odměnu ukousnou! Když vidím pětadvacetiletého uprchlíka, jak říká, že se vrátí domů, až tam nebude chudoba, tak to nechápu. Kdo má asi tu chudobu odstranit, když ne on?“

To je slovo do pranice!

„Bude to mela, jestli nezastavíme příliv uprchlíků, myslím si, že v tom případě hrozí konec evropské civilizace. Naši politici mě namíchli. Jaksi nám zatajili, že v rámci spojování rodin 1500 uprchlíků, které Česko přijme, dostanou u nás povolení k přechodnému nebo trvalému pobytu další desetitisíce lidí, třeba ze Sýrie, Afghánistánu, Iráku či z afrických zemí! Ročně budeme doplácet na každého migranta milion korun, přitom sami nemáme peníze pro důchodce, opuštěné děti, zdravotně postižené, dlouhodobě nemocné. Proto jsem proti přijímání uprchlíků. Musíme se nejdřív postarat o vlastní občany.

S takovými názory občas asi narazíte, co?

„Napsal jsem na Facebook svoje názory, podpořilo mě 20 tisíc lidí, pár lidí se do mě opřelo. Když jsem je pak vyzval, ať se sejdeme v hospodě, všechno připravil, ozvučil, nikdo nepřišel. Anonymní křiklouni si asi zas tak nestáli za svými názory. Nikdo se nepřišel zastat migrantů a říct mi, že se mýlím.“

Co je tedy podstata?

„Když se potápí loď, tak je mi jedno, jestli vedle mě bude pumpovat vodu komunista nebo nácek, slávista nebo sparťan, v té chvíli jde o to, abychom si zachránili krk. A teprve v okamžiku, kdy se tohle vyřeší, můžeme řešit nějaké další věci.“

V čem je hlavní problém?

„Podle mě špatná ochrana schengenského prostoru, tedy vnějších hranic Evropské unie. A tak to třeba řeší zoufalí Maďaři výstavbou plotu na hranicích se Srbskem. A co budeme dělat my? Musíme se bránit, protože když sem někdo projde z jakéhokoliv státu Unie, už s tím nic neuděláme. Představa žižkovského chalífátu se mi opravdu vůbec nelíbí! Radši udělám něco teď, než bych pak seděl a už s tím nemohl nic udělat.“


Nepřihlášený uživatel

#58423 Re:

2015-09-21 11:23

#58419: -  

 Ti davas tomu cestinovy zabrat, debyle. ti musys vipadnout taki nejsy s europi.


Nepřihlášený uživatel

#58424 Re: Veškeré imigranty v Evropě považuji pouze za ekonomické migranty

2015-09-21 11:40

#58421: - Veškeré imigranty v Evropě považuji pouze za ekonomické migranty 

 Je to tak, kdyby se chtěli zachránit pouze před válkou ( na to mají samozřejmě právo ), tak zůstanou v první bezpečné zemi, kterou je TURECKO. 

Je tu další věc, k lidem, kteří utíkají před válkou se zákeřně připojili a situace využili i Afganistánci, Albánci a další.


Nepřihlášený uživatel

#58425 Re: Re: Re: Podvod století! EU nám lže! Čtyři z pěti uprchlíků nejsou Syřani!

2015-09-21 11:46

#58420: - Re: Re: Podvod století! EU nám lže! Čtyři z pěti uprchlíků nejsou Syřani! 

 Všechny státy zapadni Evropy a to i včetně nás, Polaku atd. přijímáme v součtu stovky tisíc lidi rocne. Je to normální jev. Současnost je horší v tom, ze je vice lidi s právem na azyl, celkový počet je ale v podstate stejný.