MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Káča

#37151 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 12:11

#37149: Arabela - Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou.... 

 Hele,víte co je na tom nejlepší?Že jen dva lidé na tomto fóru znají pravdu.Ale Vy mezi ně nepatříte!

Asenad

#37152 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 12:52

#37146: Asenad - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 Drž hubu kreténe!!!JÁÁÁ JSEM ASENAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arabela

#37153 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 12:54

#37149: Arabela - Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou.... 

 Ne! To jsem já ty kundo vopruzená nahnilá.

Asenad

#37154 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 12:59

#37152: Asenad - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 Já se tu budu tak dlouho rozčilovat, až se z toho zblázním !!!!!!! Danesa

Arabela

#37155 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 13:01

#37153: Arabela - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou.... 

 Ne! To jsem já ty kundo vopruzená nahnilá.

Asenad

#37156 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 13:14

#37154: Asenad - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 Já sem TADY vy šmejdi antizemanovský.

Arabela

#37157 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 13:15

#37155: Arabela - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou.... 

  Ne! To jsem já ty kundo vopruzená nahnilá.

Asenad

#37158 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 13:23


Nepřihlášený uživatel

#37159 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 13:34

Asenad

#37160 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 13:36


Nepřihlášený uživatel

#37161 Rajčetem po Zemanovi

2015-02-04 13:45

Prezident Miloš Zeman měl na středu naplánovanou návštěvu severočeského Jirkova. Před radnicí na prezidenta čekali jeho fanoušci i řada jeho odpůrců. Jeden z nich hodil po prezidentovi České republiky rajče. Podle svědků u toho vykřikoval, že čin spáchal "za republiku".
 

"Útočníka s rajčetem jsme zadrželi, jeho čin bude řešen jako přestupek proti občanskému soužití," uvedla policejní mluvčí.
 


Nepřihlášený uživatel

#37162 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 13:55


Nepřihlášený uživatel

#37163 Re: Rajčetem po Zemanovi

2015-02-04 13:56

#37161: - Rajčetem po Zemanovi 

 Rajče je málo!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#37164 Re: Re: Rajčetem po Zemanovi

2015-02-04 14:24

#37163: - Re: Rajčetem po Zemanovi 

 Příště jdeme do melounů :-)))


Nepřihlášený uživatel

#37165 KLAUS

2015-02-04 15:28

Jestli tady někdo škodil, tak to byl Klaus, Havel se mu, bohužel potom už nedokázal bránit, na tu Klausovu aroganci a neurvalost, na jeho podrazy a lhaní neměl sílu. Zato soudruh Klaus byl z Prognosťáku dobře proškolený soudruhy z Ruska. S pomocí estébáků rozkradl republiku, vypustil na lidi zločince, aby pomohl mafiánům, se Zemanem byli jedna ruka. Taky s Lukoilem a Putinem, Zeman otevírá Putinovi zadní vrátka Hradu!!!! Stále ještě snad máme parlamentní demokracii? Co dělají poslanci za naše peníze pro republiku? Musíme poslouchat výroky blázna?!!!!

Danesa, Asenad, KVZ, Matka Tereza, atd.....

#37166 Ano, je potřeba diskutovat nad selháním intelektuálů při nástupu komunistů......

2015-02-04 15:56

-....a bohužel začíná být čím dál více zřejmé, že je nutné diskutovat i o selhávání elit vůči oplzlosti Miloše Zemana a jaké důsledky toto selhání a tedy setrvání Zemana v ústavní pozici bude mít pro budoucnost. 


ZÍDEK: Miloš Zeman, superlhář... a jeho Ovčáček na špinavou práci

Asenad

#37167 Je demokracie bezbranná vůči zrůdám typu Miloše Zemana?

2015-02-04 15:59

Proč nelze Zemana respektovat dokonce v jakékoliv ústavní pozici je, že není demokratem, což nejen ústava u ústavních činitelů předpokládá, ale dokonce je to nutná podmínka, aby nebyly v rozporu s Ústavou a tedy v případě prezidenta dokonce nepáchali velezradu. 

Zákon o volbách prezidenta má tři limity:

Nelhat - Zemam lhal prakticky o všem o čem promluvil, počínaje jeho povedenou rodinkou a konče privatizací MUS

Volební účet a délka kampaně - těžko říci jak nazvat období před založením volebího účtu, jestli to byla kampaň či co to vlastně tedy bylo, podstatné je, že to rozhodně nebylo financováné z volebního účtu a bez nejmenších pochyb to stálo min. desítky milionů korun jestli ne více než sto milionů korun.

Volební účet a vše z něj financovat - to by snad dodržel, pokud bychom plně věděli, co to bylo před založením volebního účtu resp. kdybychom to nazvali například nekampaň.  Podivné jsou také ony 3 mil. sekery, kterou tam zatnul a kterou kdosi uhradil již plně mimo volební účet. 

 

Lídé, kteří porušují volební zákon jsou buď komunisté nebo nacisté, obecně zločinci, kteří následně chtějí moc zneužívat např. na to, aby do země zvali post-bolševické diktátory.  Shodou nějakých podivných okolností Zeman v době krize zničil parlament a na skoro rok jmenoval a spoluvytvářel vládu složenou prakticky výhradně z členů KSČ, kdy mnozí byli zároveň nějakou shodou záhad členy Zemanovců (asi nějaká neonacistická banda, byť NSDAP si do názvu Hitlerovci dát nedovolila). 

KVZ

#37168 Požádejme poslance a senátory, ať nás občany zastupují....

2015-02-04 16:01

Vážení senátoři, poslanci, vážená vládo,

 

Miloš Zemana v době volební kampaně lhal nejen o oponentech, ale i o svém týmu. Jeho výroky o jeho působení v pozici premiéra byly minimálně zavádějící.  O privatizaci Mostecké uhelné společnosti lhal přímo. 

Zákon o volbě  prezidenta republiky obsahuje zásadní limitu, požaduje po kandidátech, aby mluvili pravdu. 

Z posledních průzkumů (např.  CVVM) vyplývá, že Miloši Zemanovi důvěřovalo v prosinci 34 % občanů. Miloš Zeman měl důvěru nad 50 % pouze ve třech měsících z celého jeho dosavadního mandátu, tedy se dá říci, že mu občané již nedůvěřují dlouhodobě. 

Aktuálně se již ovšem jedná o oborskou disproporci mezi důvěrou v době volby prezidenta a aktuálním stavem. Je tedy možné, že voliči byli lhaním Miloše Zemana v době jeho kampaně podvedeni, což by bylo přímém rozporu se smyslem Zákona o volbě prezidenta republiky.

Miloš Zeman sestavením svého týmu, volbou kancléře, poradního sboru, dokazuje, že je mu porušování demokratických pravidel a dokonce i obecné slušnosti vlastní a bylo mu vlastní již v době volební kampaně. Pokud by tomu tak bylo, je to v přímém rozporu nejen se Ústavním slibem prezidenta republiky, ale také i s Ústavou České republiky. 

Vyzýváme Vás tedy k řešení tohoto stavu. Jsme přesvědčeni, že je nutné znovu zkoumat volební kampaň Miloše Zemana a její financování.  Je nutné také zkoumat veškeré jeho kroky od uvedení do Úřady, neboť mnohé se s odstupem času jeví minimálně na hraně ústavnosti, což se logicky projevuje i v průzkumech důvěry v Miloše Zemana. 

 

Prvním krokem k řešení situace by měla být společná schůze Senátu a Sněmovny, která by nad výše uvedeným diskutovala a vyzvala Miloše Zemana k abdikaci, čímž by přesně ve smyslu zastupitelské demokracie obě komory občany zastoupily v této věci. 

Arabela

#37169 Už nechci být komunistou

2015-02-04 16:02

***VČERA JSEM SE TAK DĚSNĚ OPIL S MARTOU, TEDY SOUDRUŽKOU MARTOU SEMELOVOU A VŮBEC NEVÍM CO SEM S NÍ VYVÁDĚL, TAK UŽ NECHCI BÝT KOMUNISTOU, NECHCI, ABY MNE TLOUKLA, UŽ NECHCÍ BÝT OPLZLÝ A UŽ NECHCI, ABY MNE POŘÁD BOLELA HLAVA Z TOHO DĚSIVÉHO OPÍJENÍ. UŽ NECHCI BÝT DIKTATUROU PROLETARIÁTU.  SOUDRUZI, TEDY VLASTNĚ OBČANÉ KONČÍM S KOMUNISTICKOU MLÁDEŽÍ, KONČÍM S KOMUNISTY A KONČÍM S MARTOU SEMELOVOU. ČEST*** TEDY ČEST JAKO ČEST, ČLOVĚK MÁ PROSTĚ NĚJAKOU ČEST A TU SI MUSÍ CHRANIT.  Dobrý den očané, dobrý den sousedé, dobrý den všichni slušní lidé.  

Přesto jsme všíchni zodpovědni za své jednání.

Ani Fidel z toho není vyňat.

Ani Che, ani jeho šoféři, ani jeho rezidence.

Ani všichni ti Kubánci, kteří si nadělali do kalhot, než byli popraveni. 

Ani těch čtrnát tisíc dětí, které uletěly svým rodičům. 

Ani láska a zoufalství, jež toho byly příčinou. 

Matka Tereza

#37170 Ohrožuje nás superdebilita

2015-02-04 16:07

Superdebilita Zemana a Ovčáčka se nesčítá, ta se násobí...

"

STRÁNSKÝ: Adolescentní Ovčáček by se měl vzdělávat, nemocný Zeman mlčet" 

Dáša Veškrnová

#37171 Vezme-li do ruky kalkulačku superdebil......

2015-02-04 16:11

....logicky mu vyjde superdebilita, jak předvedl superdebil i dnes, když "vyzýval těžaře". 

"„Stačí vzít do ruky kalkulačku a počítat. Já jsem to udělal a vyšlo mi, že menší zlo, zdůrazňuji menší zlo, je prolomení těžebních limitů,“ řekl Zeman.

Stejně jako mu vyšla superdebilita v době, kdy zvyšoval státní dluh tempem zdvojnásobení za 4 roky, už tehdy to byl superdebil a už tehdy to byla superdebilita. 


Nepřihlášený uživatel

#37172 Re: KLAUS

2015-02-04 16:15

#37165: - KLAUS 

 To je bohužel velmi smutná realita porevolučních let. Naivita byla obrovská. Mysleli jsme si, když odtáhla ruská pakáž, že odtáhly i jejich zpravodajci, nic takového se nestalo, dokonce je bohužel velmi pravděpodobné, že mnozí noví přišli a mnozí jsou nyní aktivování. 

Praktiky každý, kdo studoval v Rusku byl KGB naverbován. Mnozí to jsou schopni přiznat, přestože jim hrozí smrt, bylo by dobré, kdyby došlo k masivnímu přiznání o těchto lidí a tím pádem i jisté katarzi. 


Nepřihlášený uživatel

#37173 Re: KLAUS

2015-02-04 16:16

#37165: - KLAUS 

 Zaman v tom úspěšně pokračuje.

Káča

#37174

2015-02-04 16:17

Slyšeli jste? Zeman nazval muže,který po něm dnes hodil rajče, "nějakým místním bláznem"! Káča


Nepřihlášený uživatel

#37175 Re:

2015-02-04 16:21

#37174: Káča -  

 Pravděpodobně to byl nějaký ovčákem najatý provokatér, proč by se jinak netrefil.