MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Asenad

#37126 Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 10:27

#37114: Asenad - Re: Re: Re: Káča 

 Protože jseš debil.

Káča

#37127 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 10:27

#37119: Asenad - Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 Hele,tak to fakt trpíte debilitou.Čtěte pozorně,od koho ten který příspěvek je.Jinak působíte jako ještě větší pacient,než ve skutečnosti jste. Káča


Nepřihlášený uživatel

#37128 Re:

2015-02-04 10:31

#37122: -  

 To je bez nejmenších pochybností. 


Nepřihlášený uživatel

#37129 Re: Re: zeman je tragedie České republiky

2015-02-04 10:32

#37112: - Re: zeman je tragedie České republiky 

 Obraťte se na zemanovy soukmenovce, oni vám rádi poradí nebo můžete zkusit ruskou ambasádu, tam také dělají nábor.


Nepřihlášený uživatel

#37130 Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 10:32

#37126: Asenad - Re: Re: Re: Re: Káča 

 Pablbe, nejen Káča Vás prokoukla ..

Asenad, Danesa, Dáša Veškrnová, Matka Tereza, Arabela, biskup MALÝ, Petr Rychlý, jojo, Demokrat , KVZ.....atd... atd....

To je opravdu rozsáhlá diagnoza...


Nepřihlášený uživatel

#37131 Ohrožuje nás superdebilita nejen Zemana ale také i Ovčáčka, Kmoníčka, Nejedlého, Mynáře, Klausů.....

2015-02-04 10:33

 Je podivné, že občané po Zemanově výronu debility nevyšli do ulic. Jak je taková věc možná, nechápou, jak nebezpečnou osobou Miloš Zeman a jakou bandu zločinců má kolem sebe? 

 To co řekl Miloš Zeman lze dohledat nejen na parlamentních listech v různých verzích, ale také na zvedavci, blistech, svetlukolemnas atd. Proč? Skutečně Zeman čerpá svojí superdebilitu na těchto serverech, obdobně jako jí tam čerpají jeho voliči a dodává jim jí FSB? 

Toto řekl Zeman:

 "Dovolte mi, abych uvedl tři drobné příklady. Jeden z největších českých novinářů Ferdinand Peroutka uveřejnil v prestižním časopise Přítomnost článek s titulkem „Hitler je gentleman“. Tentýž novinář po mnichovské dohodě napsal: „Nemůžeme-li zpívat s anděly, musíme výti s vlky“. Můj milovaný Winston Churchill v lednu 1939 napsal Adolfu Hitlerovi: „Kdyby můj národ postihla velká katastrofa, přál bych si, aby v jeho čele stál muž s vaší silnou vůlí.“ A konečně nositel Nobelovy ceny Knut Hamsun, možná že jste četli jeho Viktorii nebo Hlad, napsal v květnu 1945 nekrolog na Adolfa Hitlera."

A toto je realita: 

Údajný Peroutkův článek s titulkem „Hitler je gentleman“ se přes velké úsilí nepodařilo dohledat. Nezdá se pravděpodobné, že by nějaký takový článek Peroutka kdy napsal. Dále je zcela jisté, že Peroutka nenapsal článek, z něhož je další citace. Tento text, publikovaný v Lidových novinách 4. října 1938, napsal Jan Stránský, jenž se skrýval za pseudonymem Petr Bílý. Jde o reakci na mnichovskou dohodu, a kdyby ho Zeman citoval v kontextu, zjistil by, že žádnou „fascinaci intelektuálů zrůdným učením“ neprokazuje. 

Jan Stránský napsal: „Chtěli jsme zemřít za lepší zítřek a možná, že by nám bylo lépe, kdybychom byli mrtvi. Dobrá, budeme tedy pro tento lepší zítřek žít ve špatném dnešku a nemůžeme-li zpívat s anděli, budeme výti s vlky.“

Také citace z Churchilla je překroucená a zasazená do zavádějícího kontextu. Žádný dopis Churchilla Hitlerovi z ledna 1939 se nepodařilo dohledat – proč by jej britský politik vůbec psal? Pravdu má tedy zřejmě Martin Weiss, podle něhož jde o zkomolená slova pronesená v britském parlamentu v listopadu 1938. Weiss inkriminovanou větu cituje ve správném znění v Echu24: „Vždy jsem říkal, že kdyby byla Velká Británie poražena ve válce, doufám, že bychom našli nějakého Hitlera, který by nás navrátil k našemu oprávněnému postavení mezi národy.“ Podle Weisse šlo jen o „uznání rozvratu, do něhož vrhl Německo versailleský mír. Pak už následovala jen kritika Hitlera.“

abcdef

 


Nepřihlášený uživatel

#37132 Re:

2015-02-04 10:34

#37123: -  

 Ano, tato teorie může být pravdivá.


Nepřihlášený uživatel

#37133 Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupuje, je to jejich úkol....

2015-02-04 10:35

Vážení senátoři, poslanci, vážená vládo,

 

Miloš Zemana v době volební kampaně lhal nejen o oponentech, ale i o svém týmu. Jeho výroky o jeho působení v pozici premiéra byly minimálně zavádějící.  O privatizaci Mostecké uhelné společnosti lhal přímo. 

Zákon o volbě  prezidenta republiky obsahuje zásadní limitu, požaduje po kandidátech, aby mluvili pravdu. 

Z posledních průzkumů (např.  CVVM) vyplývá, že Miloši Zemanovi důvěřovalo v prosinci 34 % občanů. Miloš Zeman měl důvěru nad 50 % pouze ve třech měsících z celého jeho dosavadního mandátu, tedy se dá říci, že mu občané již nedůvěřují dlouhodobě. 

Aktuálně se již ovšem jedná o oborskou disproporci mezi důvěrou v době volby prezidenta a aktuálním stavem. Je tedy možné, že voliči byli lhaním Miloše Zemana v době jeho kampaně podvedeni, což by bylo přímém rozporu se smyslem Zákona o volbě prezidenta republiky.

Miloš Zeman sestavením svého týmu, volbou kancléře, poradního sboru, dokazuje, že je mu porušování demokratických pravidel a dokonce i obecné slušnosti vlastní a bylo mu vlastní již v době volební kampaně. Pokud by tomu tak bylo, je to v přímém rozporu nejen se Ústavním slibem prezidenta republiky, ale také i s Ústavou České republiky. 

Vyzýváme Vás tedy k řešení tohoto stavu. Jsme přesvědčeni, že je nutné znovu zkoumat volební kampaň Miloše Zemana a její financování.  Je nutné také zkoumat veškeré jeho kroky od uvedení do Úřady, neboť mnohé se s odstupem času jeví minimálně na hraně ústavnosti, což se logicky projevuje i v průzkumech důvěry v Miloše Zemana. 

 

Prvním krokem k řešení situace by měla být společná schůze Senátu a Sněmovny, která by nad výše uvedeným diskutovala a vyzvala Miloše Zemana k abdikaci, čímž by přesně ve smyslu zastupitelské demokracie obě komory občany zastoupily v této věci. 


Nepřihlášený uživatel

#37134 Je demokracie bezmocná proti zrůdám zneužívajícím moc?

2015-02-04 10:36

Proč nelze Zemana respektovat dokonce v jakékoliv ústavní pozici je, že není demokratem, což nejen ústava u ústavních činitelů předpokládá, ale dokonce je to nutná podmínka, aby nebyly v rozporu s Ústavou a tedy v případě prezidenta dokonce nepáchali velezradu. 

Zákon o volbách prezidenta má tři limity:

Nelhat - Zemam lhal prakticky o všem o čem promluvil, počínaje jeho povedenou rodinkou a konče privatizací MUS

Volební účet a délka kampaně - těžko říci jak nazvat období před založením volebího účtu, jestli to byla kampaň či co to vlastně tedy bylo, podstatné je, že to rozhodně nebylo financováné z volebního účtu a bez nejmenších pochyb to stálo min. desítky milionů korun jestli ne více než sto milionů korun.

Volební účet a vše z něj financovat - to by snad dodržel, pokud bychom plně věděli, co to bylo před založením volebního účtu resp. kdybychom to nazvali například nekampaň.  Podivné jsou také ony 3 mil. sekery, kterou tam zatnul a kterou kdosi uhradil již plně mimo volební účet. 

 

Lídé, kteří porušují volební zákon jsou buď komunisté nebo nacisté, obecně zločinci, kteří následně chtějí moc zneužívat např. na to, aby do země zvali post-bolševické diktátory.  Shodou nějakých podivných okolností Zeman v době krize zničil parlament a na skoro rok jmenoval a spoluvytvářel vládu složenou prakticky výhradně z členů KSČ, kdy mnozí byli zároveň nějakou shodou záhad členy Zemanovců (asi nějaká neonacistická banda, byť NSDAP si do názvu Hitlerovci dát nedovolila). 

Káča

#37135 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 10:36

#37130: - Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 No musí to být jeden a tentýž pacient.Přeci není možné,aby bylo takových debilů v Česku tolik.. Káča

Asenad

#37136 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 10:36

#37130: - Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 A NEJSEM DEBIL!NEJSEM DEBIL! NEJSEM DEBIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asenad, Demokrat, Arabela, Dáša, KVZ, Matka atd. atd. atd.....v jedné osobě

#37137 Už nechci být komunistou....

2015-02-04 10:38

***VČERA JSEM SE TAK DĚSNĚ OPIL S MARTOU, TEDY SOUDRUŽKOU MARTOU SEMELOVOU A VŮBEC NEVÍM CO SEM S NÍ VYVÁDĚL, TAK UŽ NECHCI BÝT KOMUNISTOU, NECHCI, ABY MNE TLOUKLA, UŽ NECHCÍ BÝT OPLZLÝ A UŽ NECHCI, ABY MNE POŘÁD BOLELA HLAVA Z TOHO DĚSIVÉHO OPÍJENÍ. UŽ NECHCI BÝT DIKTATUROU PROLETARIÁTU.  SOUDRUZI, TEDY VLASTNĚ OBČANÉ KONČÍM S KOMUNISTICKOU MLÁDEŽÍ, KONČÍM S KOMUNISTY A KONČÍM S MARTOU SEMELOVOU. ČEST*** TEDY ČEST JAKO ČEST, ČLOVĚK MÁ PROSTĚ NĚJAKOU ČEST A TU SI MUSÍ CHRANIT.  Dobrý den očané, dobrý den sousedé, dobrý den všichni slušní lidé.  

Přesto jsme všíchni zodpovědni za své jednání.

Ani Fidel z toho není vyňat.

Ani Che, ani jeho šoféři, ani jeho rezidence.

Ani všichni ti Kubánci, kteří si nadělali do kalhot, než byli popraveni. 

Ani těch čtrnát tisíc dětí, které uletěly svým rodičům. 

Ani láska a zoufalství, jež toho byly příčinou. 


Nepřihlášený uživatel

#37138 Re:

2015-02-04 10:39

#37123: -  

To je bohužel smutná realita stavu Hradu. 


Nepřihlášený uživatel

#37139 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 10:41

#37130: - Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 Ten se soudruhům povedl, jen co je pravda :-). 

Arabela

#37140 Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 11:00

#37137: Asenad, Demokrat, Arabela, Dáša, KVZ, Matka atd. atd. atd.....v jedné osobě - Už nechci být komunistou.... 

 To nejsem já! To je zas nějaký havlistický kretén, který se tu snaží zdiskreditovat slušné diskutéry!!! Kurvo jedna zasraná!!!


Nepřihlášený uživatel

#37141 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 11:09

#37130: - Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

Pekne se nam tady, debil, usadlil .

Arabela

#37142 Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 11:16

#37140: Arabela - Re: Už nechci být komunistou.... 

 Radši se budu vyjadřovat slušně vy kreténi.

Asenad

#37143 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 11:20

#37136: Asenad - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 UZ JSEM SI VZPOMNEL - JSEM DEBIL NA ENTOU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Arabela

#37144 Re: Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 11:49

#37142: Arabela - Re: Re: Už nechci být komunistou.... 

 Přestaň se za mě vydávat ty káčo pitomá!!

Káča

#37145 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 11:50

#37143: Asenad - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 Tak vidíte,Asenade,přiznal jste pravdu nejen nám,ale i sám sobě.A hned je Vám líp,co?Muselo se Vám velmi ulevit.. Káča

Asenad

#37146 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 11:53

#37143: Asenad - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 To není pravý Asenad! To je jen jeden ze zdejších kreténů, kdo se tu za mě vydává!!!

Káča

#37147 Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 11:58

#37144: Arabela - Re: Re: Re: Už nechci být komunistou.... 

 Moc mě těší,že si myslíte,že jsem to já.Ale takto pohotová a vtipná nejsem,bohužel.. Teď je však otázkou,zda je tady skutečně nějaký inteligentní,vtipný a výborně parodující pravdoláskař,nebo se u Vás projevila schizofrenie silněji a v těžší formě.. Káča

Asenad

#37148 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča

2015-02-04 12:01

#37143: Asenad - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Káča 

 VYDAVA SE ZA ME DANESA - TAKZE ZADNY KRETEN, TO BYL OMYL !!!!!!!!!!!

Arabela

#37149 Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 12:04


Nepřihlášený uživatel

#37150 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou....

2015-02-04 12:07

#37149: Arabela - Re: Re: Re: Re: Re: Už nechci být komunistou.... 

 Já to nejsem - na psí uši, na kočičí svědomí.