MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#21926 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 08:44

#21890: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tleskam. Vystizneji bych to nenapsala. Pod tento nazor se klidne podepisi. Jako pod tuto petici.


Nepřihlášený uživatel

#21927 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla)

2014-12-04 08:48

#21918: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: chartakteristika pravdoáskařů( obdivovatelů Havla) 

 Mají to ti soudruzi dobře namyšlené, Sobotka bude prezident, Babiš premiér a radit jim bude dědek z Vysočiny.


Nepřihlášený uživatel

#21928 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 08:49

#21890: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Souhlasím s Vámi - Zeman je živá mrtvola :-)


Nepřihlášený uživatel

#21929 Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-12-04 08:58

#21906: Káča - Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Kaco, Kaco, Kacenko.  Vy budete zrejme nejaky asocialni zivel, kdyz nechcete byt dedkem. D.


Nepřihlášený uživatel

#21930 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 08:59

#21912: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Tobe truhliku budu tykat vzdycky ! Ty mi ale samozrejme vykej to da rozum, jelito.


Nepřihlášený uživatel

#21931

2014-12-04 09:07

POZOR!!!!

DNE 12.12.2014 ve 12h se znova sejdou na Václaváku a ve 13h se průvod odebere směr hrad!!!! Přijďte opět vystavit kartu a podpořit petici!!!

 

POZOR!!!

Káča

#21932 Re: Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!!

2014-12-04 09:19

#21929: - Re: Re: Re: Re: Jsem proti této hloupé petici. Raději dělejte něco rozumnějšího!!! 

 Možná nejen asociální živel,možná dokonce i ten zmiňovaný asociální imbecil.Ale to jsem celá já,ať napíši co napíši,tak se zkrátka těm Zemanovcům nezavděčím! Měj klidný a pohodový den,Káča M.


Nepřihlášený uživatel

#21933 Re: Hrozby pro ČR

2014-12-04 09:25

#21917: - Hrozby pro ČR 

 nevím jaká hrozba by měla přijít na čr z ukrajiny a usa

prosím o vysvětlení

 


Nepřihlášený uživatel

#21934

2014-12-04 09:34

 

Chlubivý člověk.

Jeden chlubivý člověk vyprávěl, kde všude byl a které kraje procestoval. Byl jsem v Africe, tam jsem holýma rukama ulovil lva! V Americe jsem přišel na závody nejrychlejších lidí na světě, a když jsem s nimi závodil, vyhrál jsem. I na sněmu nejchytřejších lidí na světě jsem byl a tam jsem uhodl tu nejtěžší hádanku. A v daleké tramtárii, kde voda zatopila celou krajinu, a lidé musili jezdit na loďkách od domu k domu, jsem dokázal přeskakovat široká jezera. "Však se tam běžte zeptat", řekl cestovatel. A tak řečnil ještě dost dlouho, až jeden člověk, který ho poslouchal, řekl:" Ale přece se nemůžeme vydat tak daleko, abychom se na to zeptali, můžeš nám i zde ukázat,co všechno umíš, jak daleko umíš skákat!" Až teď na cestovatele začali všichni křičet:"Ano, ukaž nám to!" Ale zahanbený cestovatel už utíkal docela obyčejnými skoky pryč.


Ponaučení: Jenom skutky mluví za tebe, netřeba se chlubit!

Jaké skutky jsou za Vámi, pane prezidente?  Rozdělená společnost, ztráta kreditu země, směřování na východ a ještě dál,........

Přesto se chlubíte.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#21935 Re: Re: Hrozby pro ČR - průzkum

2014-12-04 09:34

#21933: - Re: Hrozby pro ČR 

 Rusko je v současnosti největší reálnou hrozbou pro Českou republiku. Podle aktuálního průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění si to myslí 28 procent lidí. Federace Vladimira Putina tak předstihla KLDR i Sýrii. Češi se bojí také epidemie, mezinárodního organizovaného zločinu a terorismu.Nejrizikovější státy současnosti pro bezpečnost Česka nepřekvapivě odpovídají současné situaci napolicelosvětové politiky. I přesto je však umístění Ruska na prvním místě poměrně velkým překvapením. Před čtyřmi lety v něm totiž vidělo hrozbu pouhých 11 procent dotazovaných. Zhruba každý sedmý dotazovaný pak za hrozbu považuje Ukrajinu. Dále se umístily Irák, Írán, Afghánistán i Sýrie.Mezi deseti nejrizikovějšími zeměmi se však objevily i Spojené státy, a to dokonce o jednu příčku výše, než jeden z jejich úhlavních nepřátel: Severní Koreje (KLDR). ZaUSAskončila mimo jiné i Čína.

 


Nepřihlášený uživatel

#21936 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 09:56

#21930: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jasně, chápu a všichni ostatní zde jistě  také. A "dá rozum"? Komu? Vám? Haha...

Sbohem, Vy proletářskej DEBILE.


Nepřihlášený uživatel

#21937 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 10:00

#21930: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pane bože, většího vola aby pohledal.


Nepřihlášený uživatel

#21938 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 10:20

#21937: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já bych o jednom věděl, ten, kvůli kterýmu se tady pořád dokola masíme..........

Přátelé, s pokorou, na každého jednou dojde, i na Zemana

Antipassydent

#21939

2014-12-04 10:25

Jak můžeš věřit chlapovi, který má tři podbradky?


Nepřihlášený uživatel

#21940

2014-12-04 10:28

Na Novinkách.cz zase diskutuje komunistická svoloč a vzývá Putlera.


Nepřihlášený uživatel

#21941

2014-12-04 10:42

Osel a jeho pán.

Stařec jeda na oslu spatřil na své cestě tučnou louku plnou bujných květů, i pustil osla na pastvu. Ušák nedal se dvakráte pobízet, s chutí požíral šťavnatou trávu, poskakoval si po louce a vesele si řičel.

Tu blížil se náhle nepřítel. „Prchněme!“ zvolal stařec na osla. – „Proč?“ ptal se osel. „Což bych musel u nepřítele nositi dvojí sedlo nebo dvojnásobný náklad?“ – „To nikoliv,“ odvětil stařec, jenž chystal se k útěku. – „Co mi tedy na tom záleží, komu patřím,“ řekl osel. „Zachraň se a mě nech pásti se. Mým nepřítelem jest pán můj, pamatuj si to.“

Manuál pro příznivce pana prezidenta:

osel......pan prezident

nepřítel.....pan prezident z Kremlu

stařec.......občan ČR (ten osvícený, s rozumem a pamětí)


Nepřihlášený uživatel

#21942 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-04 10:51

#21938: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ptala jsem se sama sebe, zda neni tato petice zbytecna.  Vzdyt Zeman ztratil veskery pud sebezachovy.  Svym sebedestruktivnim vystupovanim pracuje na sve vlastni likvidaci. My muzeme tento proces jenom trochu uspisit.


Nepřihlášený uživatel

#21943 Blbost

2014-12-04 10:55

Pan preziden, na rozdíl od jiných dělá něco pro obyvatele. Nás totiž hlavně pálí nezaměstnanost, krize a k tomu riziko války, kterou si zřejmě většina z Vás přeje. A pokud k ní dojde, tak v ní (taky většina z Vás) natáhnete bačkory. Místo toho, abychom se snažili uspět v mezinárodním obchodě i s Ruskem a čínou, tak si řežeme větev pod zadkem a to už je dost nařízlá předtím...

Proti tomu je to, že Zeman nazval kundy kundama naprostá marginálie.

K čemu potebujeme Ukrajinu v EU a NATO? Nemáme dost vlastních problémů? Jediný dovůd, proč to US podporuje je vyvolání konfliktu s Ruskem, který je ale proti naším zájmům. Už si nepamatujete na zbrojení, studenou válku? Co to stálo a proč? Zaplatíme to my a další z nás budou nezaměstnaný, i kdyby nakonec válka nebyla.

Tak hlavně mě můžete označit třeba za komunistickou svoloč, bolševika nebo za socku a levičáka, či za cokolikv jiného a vesele do mě.


Nepřihlášený uživatel

#21944 Re:

2014-12-04 10:55

#21934: -  

 Vsadili se: Obama, Putin a Zeman, kdo z nich vykoná soulož s Indiánkou a podá ruku gorile ?

Obama vykonal soulož a odmítl vlézt do klece ke gorile.

Putin po souloži s Indiánlou vlezl do klece a hned vyletěl ven celý zkrvavený.

ZEMAN vlezl rovnou do klece s gorilou a po hodině vyšel ven a ptá se: "Kde je ta Indiánka, co jí mám podat ruku ?".

Omlouvám se všem Indiánům a gorilám.


Nepřihlášený uživatel

#21945

2014-12-04 11:09

Současná hlava státu děla ostudu slušným lidem . Jeho kladný přístup k Rusku je též nemorální !

Nepřihlášený uživatel

#21946 Re:

2014-12-04 11:25

#24: -  

 Souhlasím s tímto intelektuálem. KAREL IV byl opravdu prezident, nebál bych se říci..   světového formátu.


Nepřihlášený uživatel

#21947 Re: Re:

2014-12-04 11:43

#21946: - Re:  

Ctete nepozorne. Diskutujici psal nejen o prezidentech, ale i o vudcich. Netvrdil, ze Karel IV. byl prezidentem.


Nepřihlášený uživatel

#21948 Re:

2014-12-04 11:46

#21941: -  

 P E R F E K T N Í !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#21949 Re:

2014-12-04 11:48

#21945: -  

 Nemorální je lézt Americe mezi půlky, a uvalovat na svého souseda sankce, když ho i Tvááááááá....svoboda, stála  26,6 milionu Rusů, padlých v 2 svět. válce. Myslíš si, že amerika osvobodila zemi tím, že rozbombardovala Plzeň a Škodovku?

Pokud jsi takový idiot, který sedí v teplíčku , a hřeješ si přitom prdel ruským plynem, kup si letenku a sbal kartonovou krabici, je tady po TOBĚ, hovno.

 


Nepřihlášený uživatel

#21950 Prezidentské ESO

2014-12-04 11:48

Já si myslím, že takové prasidentské ESO jako je Zeman už nenajdeme a věřím, že už nikdy nezvolíme.