MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#1176

2014-11-04 08:44

komunista ,ožralec a žvanil nemá ve funkci prezidenta co dělat

Nepřihlášený uživatel

#1177

2014-11-04 08:44

Ostuda.
K tomu co pan Zeman předvádí se snad ani nebudu vyjadřovat.
Není hoden pojmenování prezident.
On nereprezentuje ani mne a ani mojí rodinu. Pan Zeman se postaral o jeden z dalších důvodů, aby si o nás všude ve světě mysleli,že tu sme jen banda (s prominutím) blbců.

Nepřihlášený uživatel

#1178

2014-11-04 08:44

Sami si ho zvolili a ted se za něj styděj, co si lidi myslely? Že když se stane prezidentem, tak přestane chlastat? Stejně si myslím, že to, že do duelu se dostal on a rakušák, něco o našem státě říká...


Nepřihlášený uživatel

#1179

2014-11-04 08:45

co dodat více

Nepřihlášený uživatel

#1180

2014-11-04 08:46

To se nedá komentovat, vždycky jsem měla k jeho osobě výhrady, ale po vyslechnutí jeho rozhovoru v rádiu, jsem zapomněla dýchat a jednu chvíli si myslela, že se mi to jenom zdá.Je mi stydno, že takový člověk reprezentuje moji zemi
Zdeněk

#1181 nagativismus

2014-11-04 08:46

Nejste schopni číst nic jiného než krátké bulvární články. Kolik vás slyšeho rozhovor z Lán celý, těch 50 minut? Je neuvěřitelné, jak Vy lidé rádi investujete Váš čas jen pro to negativní. Vaše příspěvky jsou neuvěřitelné bulvární, zkracéné zjednodušé úlevy. Přesně jako česká média. Víte proč jste nikdo nenapsal nic pozitivního na současného prezidenta? Protože o ničem nevíte, tak malý je váš rozhled. 


Nepřihlášený uživatel

#1182 Re: Re:

2014-11-04 08:47

#1159: - Re:  

 No tak Vy tomu jistě taky rotumíte, když ani nemáte tu hrdost, napsat jméno. A co se Vám nelíbí??? Že řekl, co si všichni myslíme?? Sice to řekl nevybýravím způsobem, mohl to říct jinak, ale MĚL pravdu... Já bych jen dodal, že tenhle stát jde do sraček už od vlády Klause... je mi líto... A stím Slovenskem, to byl příklad, a pokud se domnívám, a moje znalost se od dob kdy sem opustil střední školu, to jest tři roky, nezměnila, tak slovenština a čeština jsou slovanské jazyky, a tudíž jsou si podobné. A byla to narážka na řeč, ne na politickou situaci ;-) 


Nepřihlášený uživatel

#1183

2014-11-04 08:47

T. G. Masaryk byl člověk rozhodný a s uvážlivou myšlenkovou strategií. V průběhu let i ustupoval od svých určitých stanovisek a nacházel nová, to podle vývoje situace, ale vždy uvažoval veřejně prospěšně natolik, že tím ohrožoval i svoji rodinu.
Prezident Miloš Zeman je sice nadšeným stoupencem T. G. Masaryka, ovšem postrádá jeho myšlenkovou koncepčnost a bohužel svými rozhodnutími činí dojem, že jedná buď chaoticky nebo, na rozdíl od T. G. Masaryka, jedná ve svůj osobní prospěch. Jana Kopecká.

Nepřihlášený uživatel

#1184 Re:

2014-11-04 08:48

#1177: -  

 Holt, jaký národ, takový prezident, stydím se, že jsem češka a to prosím poprvá v životě tak moc


Nepřihlášený uživatel

#1185

2014-11-04 08:51

Je smutné, že po Klausovi přišel na Hrad další člověk, který nemá na té pozici absolutně co dělat. To už tam může jít rovnou i Kalousek, to je stejný machr a nadutec a alkohol je jeho velmi blízkým přítelem. Nechápu, jak Zemana mohl někdo zvolit, ale prostě máme ve funkci hlavy státu opilce a člověka, který vidí jen sám sebe. Senilního staříka vystřídal stařík opilec s hlavou hodně na stranu, ale Růžový panter to opravdu nebude.

Nepřihlášený uživatel

#1186

2014-11-04 08:51

Stydím se za prezidenta této země. Je třeba masově vystoupit proti politikům jeho ražení.
Karel Jandera

Nepřihlášený uživatel

#1187

2014-11-04 08:51

Naprosto souhlasím(slušně) se všemi body této petice

Nepřihlášený uživatel

#1188

2014-11-04 08:52

Hanba s ním!!!
Pavel

#1189 Re: nagativismus

2014-11-04 08:52

#1181: Zdeněk - nagativismus 

 A co pozitivního jste v Hovorech z Lán slyšel Vy? Já téměř nic. Negativa významně převažují...


Nepřihlášený uživatel

#1190

2014-11-04 08:53

17105 je málo. Stydím se za toho pána, žiji sice na Slovensku, ale jsem Čech, a Slováci mají nyní určitě lepšího prezidenta než my.

Nepřihlášený uživatel

#1191

2014-11-04 08:53

Stydím se za našeho prezidenta, který kazí dobré jméno naší země ve světě, rozděluje občany a snižuje úroveň prezidentského úřadu. Lživě prohlašuje, že ho volili všichni občané!? Bude čím dál horší, měl by odstoupit, dokud je čas!

Nepřihlášený uživatel

#1192 Re:

2014-11-04 08:53

#1: - je smutný jak podle některých lidí vyjadřuje pan prezident výrazy jako k..da,k..va, h..vno, svoje názory, nebo si myslíte že k..rva, h..vno, je snad názor?? prezident by měl být vzorem pro ostatní, svou morálkou, charakterem, tak jako jeho předchůdci, např. T.G.Masaryk,nebo máte snad pocit že sním má něco náš současný prezident společného?? lidi probudte se, jeho slovník dokáže zaujmout jen sprostáky, hulváty, dlaždiče který takový slovník používají celý den a přijde jim to normální mluvit jako z páté cenové, ale slušný člověk myslí a mluví jinak! KAM JSME SE TO AŽ DOSTALI, A KAM AŽ BUDEM MUSET ZASE KLESNOUT ABY SE NĚCO ZMĚNILO...

uhu

#1193 boure ve sklenici vody

2014-11-04 08:54

Tak tu mame zase jednu bouri ve sklenici vody. Zcela jednostrane zamerene medialni mrdky a prazska kavarna se muze ztrhat, byt mluvi stejne. Jsem rad, ze mame takoveho prezidenta, ktery se neboji rikat sve nazory na primo. A kdyz si uvedomim co za huhlavou hruzu tam mohlo sedet.. Milosi, nedej se.


Nepřihlášený uživatel

#1194 Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-04 08:55

#11: - Re: Podporuji pana prezidenta 

 Také podporují pana prezidenta.

Pokud vím tak nemluví jen on sprostě a myslím si že ostudu nedělá jen od ale celá naše vláda.

Pokud vím tak se dohadují veřejně na zasedáních atd.

 


Nepřihlášený uživatel

#1195

2014-11-04 08:56

Kam až musí situace zajít, aby národ opět povstal? Necháme na sebe dál kydat? Lidi probuďte se a hlavně si dávejte dobrý pozor při příští volbě prezidenta - tlačenka a pivo snad není vše, co nám stačí k životu!

Nepřihlášený uživatel

#1196

2014-11-04 08:56

na petici poukážu všude, nebot to je ostuda svetova .

Nepřihlášený uživatel

#1197 Re:

2014-11-04 08:56

#1: -  prezident má jít příkladem, být vzorem pro mladou generaci, svým vyjadřováním, morálkou a dalšími charakterovými vlastnostmi, jako byli jeho předchůdci třeba T.G. Masaryk...protože příklady táhnou...ovšem, tohle chování ze čtvrté cenové skupiny, kterým údajně pan prezident vyjadřuje své názory je naprosto katastrofální...aby jednou nebylo v osnovách k..da, ho.no, k.rva...KAM JSME SE TO AŽ DOSTALI...A KAM JEŠTE BUDEM MUSET KLESNOUT ABY SE NĚCO ZMĚNILO..

 


Nepřihlášený uživatel

#1198

2014-11-04 08:57

Zeman mým prezidentem není, protože jsem ho nevolila. Volili ho občani "slyšící" právě na jeho hrubosti. Neměla jsem po jeho zvolení žádné iluze o jeho "vládnutí", ale to, co vyslovil v Hovorech z Lán, předčilo všechna má očekávání. Hluboce se za něho stydím, hluboce s ním pohrdám, tak, jako s lidmi, kteří ho zvolili. Lituji paní Zemanovou, která zřejmě jen pod tlakem veřejnosti a své dcery "Kate" - která jakoby Zemanovi vypadla z oka -  podstupuje roli první dámy, což jí evidentně nesedí a nedělá jí dobře pohybovat se v jeho blízkosti. Zřejmě si jeho sprostoty užila již dost. Proto skončil na vysočině u alkoholu a skončí tam zase. Do našich dějin se již teď zapsal jako hrubec, hulvát, sebestředný ubožák a opilec.

kolemjdoucí

#1199 Re: Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-04 08:58

#424: - Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 Jaký stát, takový prezident a vláda 


Nepřihlášený uživatel

#1200

2014-11-04 08:59

na petici poukážu všude, neboť to je ostuda světová . To je neslichané takové chování prezidenta republiky.