MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#103126 Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:25

#103123: - Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

Vzhledem k tomu, že jsme tady nuceni žít s tebou, tak to dokazuje, že multikulturalismus už k nám dorazil ... 


Nepřihlášený uživatel

#103127 Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:27

#103126: - Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

 Za koho mluvíš, nic ti nebrání se odstěhovat např. do "monokulturního" rusákova. 


Nepřihlášený uživatel

#103128 Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:29

#103125: Vlastenec - Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

 Ty si představuješ vlastence jako Miloše Zemana, který lže ve Sněmovně nejen o tom, jak lyžoval na Šumavě? 

Vlastenec

/ #103125 Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:25

Vlastenec

#103129 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:32

#103128: - Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

 Jsi debilní vlastizrádce!!! Půjdeš bručet!!!

Vlastenec

#103130 Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:33


Nepřihlášený uživatel

#103131 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:34


Nepřihlášený uživatel

#103132 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:39


Nepřihlášený uživatel

#103133 Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 07:50


Nepřihlášený uživatel

#103134 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 08:11

#103129: Vlastenec - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

 Vlastizrácem je bez nejmenších pochybností politik, který lže ve Sněmovně. Včera to byl Miloš Zeman, dokonce lhal tolik, že tentokrát to ani nejde a nemá smysl počítat, celý ten jeho ubohý a místy oplzlý projev byla jedna obludná lež. Pravda tam tentokrát nebyla nejspíš opravdu vůbec žádná. 


Nepřihlášený uživatel

#103135 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 08:13

#103130: Vlastenec - Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

 Něco tvá ubohost mění na faktech z mého příspěvku, zpochybňuje je snad, nejsou už pravdivé mé argumenty? 

Jen stále dokola potvrzuješ, to co jsem už napsal, ale je to velmi dobře. 


Nepřihlášený uživatel

#103136 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 08:18

#103133: - Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

Já a vracet se do rusákova :-), to mi opravdu v této diskusi myslím ještě nikdo neřekl. :-)

Nic se nezměnilo na mém příspěvku, že se můžeš odstěhovat do "monokulturního" rusákova, nemusíš zde žít se mnou v této zemi, navíc ti evidentně nevyhovuje současná Ústava, jak vyplývá z tvých příspěvků. 

Neměl jsem možnost se odstěhovat v době, kdy mně nevyhovala komunistická "ústava", komunisté z nějakého podivného důvodu občanům dokonce zakazovali i cestování. Dnes ti nikdo v odstěhování se do rusákova nebrání, ale obávám se, se v ČR nikdo takový nenašel, kdo by do Rusákova odešel a stal se ruským občanem.

Dokonce to nenapadlo ani Miloše Zemana a to je co říci, ten trpí už opravdu těžkou demencí, jak včera předvedl ve Sněmovně. 

Je dobré na to nezapomínat a využít možnosti žít v kulturním, morálním a hmotném blahobytu např. v Rusákově, Číně či Severní Korei případně na Kubě nebo v supermonokulturní společnosti IS, byť tam bys už asi malinko mohl narazit na právní stránku emigrace do IS. 

Využij té možnosti, nežij zde s lidmi, kteří ctí Ústavu, ctí zákony této země, občansky kritizují a dokládají lhaní např. Miloše Zemana. Hlavně nezneužívej benevolence právního systému této země k tomu, abys usiloval o změnu Ústavu v ústavu totalitní, neboť benevolence není nekonečná lidový milicionáři. 

Původní Evropan

#103137 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s ekoteroristy!

2017-02-22 09:03

#103134: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 

 Tvůj oplzlý blábol nemá ani cenu komentovat.

Opravdový Evropan
Nepřihlášený uživatel

#103138 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 09:04

#103136: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

 Jen se nedělej. Rusákům jsi lezl do prdele celý svůj posraný bolševický život a teď budeš nad nima ohrnovat nos, soudruhu. :-)


Nepřihlášený uživatel

#103139 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 09:10

#103136: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

Jestliže mě vyháníš do Rusákova, tak tedy neohlupuj diskutující tím, že ctíš Ústavu a blá blá další věci. Pokud si sem napsal : 103123 -  Běž do prdele islamisto nikdo tady o ten tvuj multikulturalizmus nestoji 

tak jsem ti odpověděl : 103126 - Vzhledem k tomu, že jsme tady nuceni žít s tebou, tak to dokazuje, že multikulturalismus už k nám dorazil ... 

Ten důvod je jediný - tak příšerný antiislamismus v této zemi nikdy nebyl do doby, než se tu objevili konvičky, okamůry a jim podobní. No a tím mám na mysli (a to zcela vážně), že tento antiislamismus k nám byl uměle importován z ciziny, a to kulturně velmi odlišné. Když sledují chování Němců, tak mám pocit, že žijeme v úplně jiném světě, jakoby odtrženém od Evropy. A nebo se k nám dostali lidé s úplně jiným, naprosto neevropským pohledem na svět.

V době, kdy jsme v osobě pana Václava Havla měli skutečného prezidenta, tak se lidé s takto extrémními názory báli veřejně vystupovat. Dnes jim pěšinky oficiality jejich úchylných názorů vyšlápává  ten současný tlučhuba z Hradu.


Nepřihlášený uživatel

#103140 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s ekoteroristy!

2017-02-22 09:12

#103137: Původní Evropan - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pryč s ekoteroristy! 

 Oplzlý? To, že kritizuji lhaní Miloše Zemana ve Sněmovně např. o tom, jak byl "běžkovat" na Šumavě.

Zjednodušším ti to, co je v tom jeho blábolu včera ve Sněmovně pravda? 


Nepřihlášený uživatel

#103141 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 09:23

#103139: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

Tady souhlasím z velké části souhlasím, jen bych velmi mírně oponoval, že bychom byli jiní, odtržení od Evropy a to přesto, že si uvědomuji, že Zemana skutečně volilo poměrně hodně lidí, ale na druhou stranu si také uvědomuji, že to mělo jasnou příčinu definovanou v rozsudcích NSS, tedy lhaní a porušování volebního zákona. 

Ten důvod je jediný - tak příšerný antiislamismus v této zemi nikdy nebyl do doby, než se tu objevili konvičky, okamůry a jim podobní. No a tím mám na mysli (a to zcela vážně), že tento antiislamismus k nám byl uměle importován z ciziny, a to kulturně velmi odlišné. Když sledují chování Němců, tak mám pocit, že žijeme v úplně jiném světě, jakoby odtrženém od Evropy. A nebo se k nám dostali lidé s úplně jiným, naprosto neevropským pohledem na svět.

Tady bych nesouhlasil s tím, že se extrémisté báli v době, kdy byl Václav Havel prezidentem veřejně vystupovat. Misto Konvičky tu byl např. Sládek a nejen Sládek. Tedy strach to nebyl, politiku do jisté míry Václav Havel skutečně směroval ke kulturnosti, mravnosti a věcné odbornosti. To se velmi vytratilo s příchodem Klause a definitivní ránu takovému směrování dává samozřejmě alkoholový demen Miloš Zeman. 

V době, kdy jsme v osobě pana Václava Havla měli skutečného prezidenta, tak se lidé s takto extrémními názory báli veřejně vystupovat. Dnes jim pěšinky oficiality jejich úchylných názorů vyšlápává  ten současný tlučhuba z Hradu.

Tedy my dva v rozporu rozhodně nejsme, někde se tedy ve stručnosti vytratil obsah či nepochopení tvého příspěku, nebo jsem omylem na jiný příspěvek. 

Žádný z mých příspěvků nijak nepodporuje jakýkoliv extrémismu, sektářství či politické sektářství, tedy komunismu či nacismus, jako příklady politických sekt. 

Tento příspěvek:


Nepřihlášený uživatel

#103123 Re: Re: Projevuš postižení kulturní deprivací.....

2017-02-22 06:55

#103074: - Re: Projevuš postižení kulturní deprivací..... 

 běž do prdele islamisto nikdo tady o ten tvuj multikulturalizmus nestoji

není můj, ale je naopak reakcí na můj příspěvek. 


Nepřihlášený uživatel

#103142 Socanům se opravdu návrh daňových změn moc nepomohl....

2017-02-22 09:38

Kubek: Daňový plán sociálních demokratů může vyhnat lékaře

Prezident České lékařské komory Milan Kubek nesouhlasí s návrhem daňových změn, se kterým jdou do říjnových voleb do Sněmovny sociální demokraté. Domnívá se, že může vést až k devastaci zdravotnictví a k odchodu lékařů do ciziny.


Nepřihlášený uživatel

#103143 Je div, že to dosud nenapadlo Vláďu Iljiče Putina.....

2017-02-22 09:57

Ázerbájdžán kráčí k absolutismu. Mocná žena prezidenta se stala jeho zástupkyní

.....byť Medveděv tuto funkci plní dokonale. 

 


Nepřihlášený uživatel

#103144 Ministryně školství je opravdu asi nejlepší člen vlády......

2017-02-22 10:00

Povinná maturita z matematiky? Je to nutnost, školy mají čas se připravit, tvrdí ministryně


Nepřihlášený uživatel

#103145 Těžko si představit, že budou schopní lidé dlouhodobě ochotni pracovat s Donaldem Trumpem.....

2017-02-22 10:06

Rusko je největší hrozba světu, napsal nový Trumpův poradce už loni v tajné zprávě

.....jehož lhaní usvědčujete min. z toho, že je člověkem velmi nejistým, zmateným, neschopným skutečných koncepcí a především, vážící si lidí mravných, kulturních s odbornými znalostmi. 

Problém Trumpa je tedy především tom, že s ním lidé kulturní, mravní a odborně zdatní spolupracovat nechtějí a mají k tomu naprosto věcné důvody. 

 


Nepřihlášený uživatel

#103146 Dopis Sobotkovi za přijetí uprchlíků

2017-02-22 10:34

Evropan

#103147

2017-02-22 10:51

Stockholm byl obohacen o zážitek multikulturním obohacením...


Nepřihlášený uživatel

#103148 Re:

2017-02-22 10:54

#103147: Evropan -  

 Drž piču xenofobní šmejde z rusákova! 

Evropan

#103149 Re: Re:

2017-02-22 11:14

#103148: - Re:  

 Nechám si tě zjistit a předám tvou IP adresu na policii! Mě urážet nebudeš, ty pošahaný xenofile!


Nepřihlášený uživatel

#103150 Re: Re: Re:

2017-02-22 11:44

#103149: Evropan - Re: Re:  

 To můžeš skusit trotle z rusákova! Tobě bych, rozkopal držku debilní voliči Miloše Zemana!