Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků...

Pro zachování alejí a stromů podél našich řek a potoků... / Oznámení / Brigáda Na plachtě v Hradci Králové již tuto sobotu 18.10.2014 / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-10-14 17:32

Nevím kdo na ten nápad s tou těžkou technikou přišel.Bylo to úděsné. Pokud si pamatuji, tak po druhé světové válce tam cvičila naše armáda. Tenkrát se tam zakopávala tehdejší technika, ale pěkně ručně. Cvičilo tam protiletadlové dělostřelectvo.

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-10-14 18:24

Je zajímavé, že po nábřežích se stromy chrání a na Plachtě se jejich naprosto nesmyslným kácením zlikvidovalo téměř půl lokality, včetně vzácných modrásků očkovaných a bahenních. Vyplenění bažinaté louky nad Jámou mohl dopustit jen debil, se kterým jsem měl dost tvrdý rozhovor při zahájení těchto prací. S pozdravem Z. Audrlický
.

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-10-14 19:09

Práce Vašich kolego i práce Vaše je posilou občanské společnosti F.MÁlek
Jaroslav Hamáček
Autor této petice

#4 Re:

2014-10-15 06:55

#3: -  

 Hezký den,

děkujeme za Vaší pomoc a podporu.

Hezky jste to vystihl. Já osobně si myslím, že příroda naši pomoc v podstatě nepotřebuje, ta si bezpochyby pomůže sama i když v delších cyklech a složitějším způsobem než jsme ochotni akceptovat.

Moje aktivity proto skutečně cílý k posunu vědomí lidí...


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-10-24 22:39

Bohužel informace o aktivitách chodí pozdě - dnes 25.10. jsem se o akci dověděla, tedy týden po jejím konání.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-25 13:40


Jaroslav Hamáček
Autor této petice

#7 Re:

2014-10-25 13:48

#5: -  

  Hezký den,

děkuji za Váš zájem a pomoc. Většinou posílám informace ihned jak se k nim dostanu. Bohužel petiční server funguje velmi nevyzpytatelně. Na moje připomínky dlouhodobě nikdo ze serveru nereaguje :-(. Tak jedině zkuste tuto stránku občas navštívit i bez upozornění...případně pokud mi zašlete Vaší mailovou adresu přes tlačítko "kontaktovat autora petice" mohu Vám informace posílat přímo :-).

S pozdravem Jaroslav Hamáček