Petice proti umístění busty Karla Kryla v budově parlamentu ČR

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-20 08:02


Vojtěch Klimt
Autor této petice

#252 Re:

2014-10-20 11:13

#251: Karel K. -  

To je právě to, já u toho tehdy byl. Krylovi bylo upřeno právo na kritiku a byl označování za zapšklého staříka, který kritizuje za každou cenu a všechny a všechno a ani neví proč. Toto špinění Kryla se šířilo směrem od Havla a jeho poradců, přes publicisty až k lidem. A lidé uvěřili. A že si to dneska nepamatují, je jeden z důvodů proč jich několik bystu v parlamanentu schvaluje. Naštěstí je to ale proti těm, kdo nesouhlasí, naprostá menšina. A většina, které je to jedno, samozřejmě drtivě převažuje.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-20 13:52


Vojtěch Klimt
Autor této petice

#254 Re: POCHOPENÍ A ODPUŠTĚNÍ

2014-10-20 13:55

#253: Karel K. - POCHOPENÍ A ODPUŠTĚNÍ 

Já tedy nevím, jestli víte, jaký parlament zvolil Václava Havla poprvé prezidentem a kdo byl prvním federálním premiérem a zároveň také velkým novým přítelem Václava Havla. Když tak brojíte proti komunismu, měl byste vědět, proč u nás hned tak nevyhyne.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-20 14:21


Dana
Nepřihlášený uživatel

#256 Text Demokracie do sněmovny

2014-10-20 21:02

Jestli si tam chtějí připomínat Karla Kryla, tak ať si tam vyvěsí text jeho písničky Demokracie! Říkám si, že kdyby tu dobu přežil, že by dnešní doba byla mnohem lepší, protože on by byl tím, za kým by lidi šli, který by nás dokázal spojit abychom se vzepřeli politikům s mafiánskými praktikami. V Pasážové revoltě vystihl nejen svoji generaci, pořád sedáme v koutcích u obrazů a čekáme spasitele. Je to smutné, jsme vesměs ovčané. Teď by mu většina lidí dala za pravdu, bohužel už tu není. V jeho textech je tolik pravdy... .

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-20 22:56


Vojtěch Klimt
Autor této petice

#258 Re: Tak kandidujte a předveďte se pane.

2014-10-21 05:25

#255: Karel K. - Tak kandidujte a předveďte se pane. 

Způsob, jakým byl Václav Havel uveden do funkce a jak bylo následně naloženo s komunisty, považuji za základ morálního úpadku této země v posledních 25 letech.  U obého Václav Havel byl. Nechci to zde ale zaneřádit příspěvky o VH. Kandidovat nebudu, nemohl bych s čistým svědomím vést klub tak politicky nezávislého člověka, jakým byl Karel Kryl. A narozdíl od toho jednoho, kterého neustále jmenujete jedním dechem s tím druhým, postrádám i touhu po moci.

l

#259 TUNELDĚDEK

2014-10-21 08:29

by se na takovém místě vyjímal určitě vhodněji. Ať si tam uplácají Václava Klause, symbol zlodějen.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-21 10:29


Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-21 10:36


Vojtěch Klimt
Autor této petice

#262 Re: Re: Re: Tak kandidujte a předveďte se pane.

2014-10-21 10:40

#260: ANONYM PROVOKATÉR .) - Re: Re: Tak kandidujte a předveďte se pane. 

Zásadní specifikum politiky a té české zvláště je, že k výkonné moci se lze dostat pouze tím, že se snažíte být se všemi zadobře a leštíte kliky jako o život, abyste skončili na kandidátce na volitelném místě. A v tom se opravdu nepoznávám. V Klubu Karla Kryla vidím pozitivnější přínos, než se stát jedním z mnoha, co ti ostatní semelou a vyplivnou. Ani jeden Kryl by to tady v politice nezachránil, natož někdo jako já.  "Vašku, prezidentem bys měl být ty." "Ne, ne, přátelé, to není nic pro mne... No tak jo."

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-21 11:15


Vojtěch Klimt
Autor této petice

#264 Re: Re: Re: Re: Re: Tak kandidujte a předveďte se pane.

2014-10-21 11:27

#263: - Re: Re: Re: Re: Tak kandidujte a předveďte se pane. 

Nemám strach. Nehodlám marnit čas. K činnosti Václava Havla do 26. listopadu 1989 nemám v podstatě žádné výhrady. A myslím, že o VH už stačilo, jeho bysta v parlamentu by mi nevadila a tato petice se jí opravdu netýká.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-21 13:56


Vojtěch Klimt
Autor této petice

#266 Re: Panu Vojtěchu Klimtovi autoru petice

2014-10-22 07:19

#265: Jitka Hradecká,Brno - Panu Vojtěchu Klimtovi autoru petice 

Dobrý den, přiznám se, že bych nerad mluvil za členy Klubu v podobných záležitostech. Ani o tom nemám širší přehled, názory se nicméně stejně jako lidé různí. Osobně jsem proti veškerým prvkům politického autoritářství, nesvobody, korupce či manipulace se současností i dějinami, což komunisté provozují, nicméně nejen oni.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-22 13:33


Vojtěch Klimt
Autor této petice

#268 Re: Problém je, že si Karla Kryla dnes přisvojují komunisté a fašisté

2014-10-22 13:43

#267: Karel K. - Problém je, že si Karla Kryla dnes přisvojují komunisté a fašisté 

Byl tu jeden člověk, který mohl komunistické strany snadno zakázat. Ale nebudeme ho jmenovat, aby to tady zase nebylo víc o něm než o Krylovi :-)

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-22 15:53


Vojtěch Klimt
Autor této petice

#270 Re: HAVEL NA HRAD

2014-10-22 16:40

#269: Karel K. - HAVEL NA HRAD 

Připadám si jak u výslechu, nechcete taky vědět jaký mám názor na těžbu hliníku v Povydří? :-) Zábor Krymu považuji za zločin, dál to tady nehodlám rozebírat, jde tady úplně o něco jiného. Klidně Havla slavte, aniž byste si připouštěli věci, které jsem tu psal, ale je to zkreslování dějin na úrovni zkreslování dějin za normalizace. Nic dobrého kromě většího kultu VH to nepřinese.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-10-22 19:02


Jméno

#272

2015-02-08 20:39

Hajzlové mizerní, lupiči a podvodníci.

Jméno

#273

2015-02-11 14:50

Přiznám se že nevím jak a kde je Karel pohřben, ale doufám, že na hrobě má masivní žulovou desku, aby nevyběh a nenakopal někomu hubu ..


Nepřihlášený uživatel

#274

2015-05-02 07:08

chcú sa ním maskovať, kreténi