Petice za setrvání Jiřího Nožičky na FES Univerzity Pardubice


Nepřihlášený uživatel

#26

2014-07-09 19:57

nejlepší učitel na škole... jeho hodiny byly poutavé, zajímavé a i teď si skoro vše z jeho hodin pamatuji jelikož uměl zaujmout... na jeho hodiny jsem se vždy těšila

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-07-09 20:14



Nepřihlášený uživatel

#28

2014-07-09 20:45

E13152
Štěpán Ficík
Autor této petice

#29 Re: Petice za kvalitního pedagoga

2014-07-09 20:56

#22: Eva Šrůtková - Petice za kvalitního pedagoga

Děkuji, vašich slov si vážím já i všichni ostatní studenti a jsme rádi, že na to veřejnost nahlíží takovýmto způsobem.


Nepřihlášený uživatel

#30

2014-07-09 22:01

E13110: Tak tendle týpek nás nesmí opustit ;)

Tereza Gazdíková

#31 E12223

2014-07-09 23:05

Není třeba slov! Již od prvního semestru je pro mě doktor Nožička jednoznačně nejlepším učitelem na FES. Důvod? Pan Nožička je člověk, který je opravdu na správném místě! Odbornost, kvalita, striktnost, férové jednání, vstřícnost, komunikativnost a hlavně schopnost zaujmout a vtáhnout studenta do studia ekonomie! Je až neuvěřitelné, že se chce FES zbavit takto neobyčejného člověka! My za něj budeme bojovat!


Nepřihlášený uživatel

#32

2014-07-10 00:06

E13153

Ferovy clovek, ktery umi perfektne zaujmout, udelat hodinu zajimavou a jeste srozumitelne a presne predat informace. Nechapu, proc by takovi meli odcházet. Naopak.. ostatni by si z nej meli vzit priklad!!

Nepřihlášený uživatel

#33 E11707

2014-07-10 05:57

Jedině kantor na kterého jsem opravdu rad vylezl z postele a o hodine nezival. MaM u neho bakuli a vždy vyšel vstříc a podržel.

Nepřihlášený uživatel

#34

2014-07-10 06:16

E100251

Nepřihlášený uživatel

#35

2014-07-10 06:30

Kromě toho, že je to oblíbený učitel mezi studenty. Nepatří mezi ty, kteří hodiny zkracují (naopak), kteří by dávali zápočty a známky zdarma. Jeho podmínky jsou přísné. Tahák při písemce znamená předstoupení před disciplinární komisi. A přes to neznám jediného studenta, který by ho neměl rád. Na druhou stranu on patří k učitelům, kteří před zápočty a státnicemi tráví se studenty svůj volný čas od rána do pozdních večerních hodin. Jak už bylo mnohokrát řečeno snaží se opravdu pomoci. Pro mě osobně je on osobností číslo jedna naší fakulty. Neskutečně si ho vážím a nedokáži si představit, že tento úžasný učitel na naší fakultě už nebude.

Nepřihlášený uživatel

#36 E13326

2014-07-10 07:00

Ve chvíli kdy jsem nastoupil na tuto školu, tak jsem stále přemýšlel nad tím, proč tu vůbec jsem, ta škola mě nebaví, není tu nic zajímavýho a učíme se stejně jenom bláboly, které nepotřebujeme. První semestr jsem zvládl bez větších problémů a stále jsem vyprávěl kamarádům a znamým jak mě tu nic nebaví.
Ve druhém semestru jsem si na doporučení kamaráda zvolil na makroekonomii pana Nožičku. Hned první hodinu jsem si celou pamatoval a hltal každé slovo. A další hodiny byly podobné, hrozně mě bavily. Byl to konečně první předmět na této škole který mě bavil.
Díky hodinám jsem se o makroekonomii začal zajímat mnohem více a vyprávěl jsem kamarádům a známým jak jsem konečně našel předmět, který mě baví a sdílel s nimi spoustu zajímavostí, co jsem si zapamatoval z vyučování.
I když pan Nožička asi ani neví kdo jsem, já jsem mu za skvělé hodiny zavázán a doufám, že můj názor bude něčemu prospěšný.

Nepřihlášený uživatel

#37 E12689

2014-07-10 07:26

E12689 Jednoznačně nejlepší učitel, se kterým jsem měl možnost se za 2 roky studia potkat. Přesně si pamatuji na své pocity po jeho přednášce z mikro i makroekonomie - KVŮLI TOMUTO STUDUJI TUTO ŠKOLU. Perfektní výklad, zaujetí, spousta příkladů ze současné praxe - jedním slovem, byl jsem nadšen. Byla by velká škoda, kdyby FES přišla o tak skvělého učitele.

Nepřihlášený uživatel

#38

2014-07-10 08:06

E11858

Nepřihlášený uživatel

#39

2014-07-10 08:11

Tento pedagog dokaze vsechno perfektne vysvetlit. Vse vysvetluje naprosto skvelym zpusobem a dava priklady ze zivota. Diky temto prikladum si clovek urcite veci lepe zapamatuje (u zkousky jsme mela okno a prisel Ing. Nozicka a jen mi rekl priklad z hodiny na kterem to vysvetloval - stacilo 1 slovo a hned jsem si vzpomnela). Upce by mela tyto ucitele vyhledavat, ne se jich zbavovat.
Urcite kazdy, kdo ho mel si vzpomene na film Cista duse, kterou velmi doporucoval. Doporucila jsem tento film mame a ta pote pul roku chodila a ptala se, jestli nam nedoporucil dalsi film.
Jakub Siwek

#40 E11041

2014-07-10 08:28

Pan doktor Nožička patří mezi ty lidi, kteří mají talent strhnout celou třídu, jedničkáře i flákače a udělat z nich jeden celek dychtící po vědění. Je to přesně ten typ člověka, který vám i v zimě dokáže prodat letní boty. Na této škole je spousta dobrých učitelů, ale pokud chytnete na nějaký předmět právě doktora Nožičku, tak ze všech těch dobrých učitelů se stanou oproti němu pouze průměrní učitelé. Doktor Nožička opravdu dokáže dát do své práce neobvyklou jiskru a společně s jeho talentem učit to vytváří mimořádnou nadhodnotu.
Nikdy neodmítne studenty ani ve chvílích svého volna, dává do učení celé své srdce a my dejme celé naše srdce za jeho setrvání, naše nejblyštivější hvězda si to zaslouží a my s ní.
Jirka

#41

2014-07-10 08:30

e120017

Nepřihlášený uživatel

#42 Učí výborně stěžejní předměty ekonomické fakulty- nutné pochopit kvůli státnicím

2014-07-10 09:21

Protože se vyučuje Mikro- a Makroekonomie v prváku ačkoliv to jsou státnicové předměty, dobrovolně chodíme na přednášky ve třeťáku znovu, abychom si ekonomii oživili a případně se doptali na vše potřebné. Jak se to jako dálkaři budeme učit bez Nožičky mi opravdu není jasné. Je přísný, jeho zkoušky se nedělají napoprvé, jsou těžké. U zkoušek sedí další jeho pomocníci, co nás hlídají, obcházejí a jsou jako supi. Je to někdy až moc. Za tahák by nás vyhodil, tašky máme v lavici za sebou, na stole nesmí být nic jiného, než tam být musí. Ale moc dobře jsme si vědomi, proč to chce- učí ekonomii- na ekonomce!!!!

Nepřihlášený uživatel

#43

2014-07-10 10:45

E11635

Nepřihlášený uživatel

#44

2014-07-10 12:49

E13310

Nepřihlášený uživatel

#45

2014-07-11 21:03

Pan doktor Nožička mě učil během bakalářského studia ekonomii. Jeho hodiny patřily k mým oblíbeným a přidávám se ke všem, kdo si tohoto pedagoga váží. Také bych se rád vyjádřil k některým tvrzením, které obsahuje i tato petice, že je na fakultě ochotných a kvalitních vyučujících málo. Není to pravda. Nikdy jsem nepotkal vyučujícího který by mi neměl co předat a ochotných lidí, kteří pomáhají a bojují za své studenty jsem na pardubické univerzitě poznal spoustu. Pan doktor Nožička je jedním z těch, kdo na mě udělali největší dojem a byla by škoda, kdyby škola přišla o kvalitního pedagoga, který si svým přístupem a schopnostmi zaslouží úctu a podporu drtivé většiny svých studentů.

Nepřihlášený uživatel

#46

2014-07-11 21:29

E 13938

Nepřihlášený uživatel

#47

2014-07-11 22:32

Je spousta lidí, kteří se nenachází na správném místě, to ale NENÍ případ pana doktora Nožičky. Naprosto bezkonkurenční pedagog ve svém oboru. Je vidět, že svou práci miluje a dává do ní celé své srdce. Naproti tomu studenti oplývají výbornými znalostmi a látce rozumí, což je podle mě to nejdůležitější. Rozhodně by měl na fakultě setrvat, byla by obrovská chyba o takhle velkou osobnost přijít.
Kate

#48 Výuka

2014-07-12 07:14

Jediný učitel, který za celých 5 let bez vyhrožování s mínusy, měl vždy moji pozornost. Jeho styl učení je tak pestrý,zajímavý a vždy dodá teorii tu důležitou praxy, že student látku týden po zkoušce zaručeně nezapomene. Takže možná právě proto, že se snažil připravovat kvalitně na výuku, mu nezbyl čas na jiné povinnosti a za to ma být teď potrestán? Neni snad prioritou kvalita výuky? Jsou tu jiní učitelé, kteří by neměli učit, ale pan Nožička mezi ně určitě nepatří!

Nepřihlášený uživatel

#49

2014-07-12 10:39

E12762

Nepřihlášený uživatel

#50

2014-07-12 10:47

E12234 Nejlepší vyučující na fakultě. Byla by velká škoda o někoho tak zapáleného do předávání znalostí dalším studentům přijít.