Zrušení facebook stránky "Kůň je jídlo, ne kamarád"


Nepřihlášený uživatel

#101

2015-12-11 10:43

Takovej, vysokej koňskej roštěnec, to je panečku bifťour!


Nepřihlášený uživatel

#102

2016-02-15 20:57

Protože je to pravda

Nepřihlášený uživatel

#103

2016-03-22 12:55

Koně jsou milá stvoření NE jídlo

Nepřihlášený uživatel

#104 Re:

2016-03-22 12:56

#6: -  

 souhlas

Konibal

#105 Koní sen

2016-04-27 10:53

Kůň není člověk,je to podřadné zvíře které se také papá.Co kdyby jsme místo koně jezdili na praseti? To už bychom koně porcovali.Kůň má být tam,kde mu je teplo a kde se může zahřát jako je gril.Nesouhlasím s peticí,jelikož my máme koní vývar rádi.

HOSPODÁŘ

#106 Re: Re: Koně

2016-05-26 19:39

#23: - Re: Koně 

 Pro všechny co chtěli tuto stránku zrušit: Jste úplní debilové a čúzy, vaše výtvory potvrzují, že o koních nevíte zhola nic, jen jste je párkrát viděli v televizi a nevíte co obnáší péče a chov koní. Nejstarší dopravní prostředek (nohy nepočítaje) a hospodářské zvíře byl VŮL nebo kráva. Jednak jsou nenároční a netrpí tolika chorobami jako celí posraný koně. A dnes se kráva běžně konzumuje a jen takoví blbci jako vy se tady zastáváte koní. Tady u nás se koně a psi tolik nejedí, ale hovězí se běžně jí. Třeba v Indii by se nikdo za nic na světě nedotkl krávy, protože je posvátná. A na nějaký koňský závodění se dneska taky jenom sere, to je už jenom o penězích a ne pro radost. Sám o sobě proti koním nic nemám, naopak mám všechna domácí zvířata moc rád a jen takový blbí kecy mě dokážou nasrat. Takže si nechte svý rozumy na horší časy a neserte se do věcí kterejm nerozumíte, zvířata jsou od toho aby je lidi jedli.    

HOSPODÁŘ

#107 Re:

2016-05-26 19:48

#79: -  

 PÍČO PITOMÁ ZATO S TEBOU BY MĚLI ZACHÁZET JAKO SE SVINÍ PRAŠIVOU

HOSPODÁŘ

#108 Re: Re: Koně

2016-05-26 19:54

#95: Zuza 123 - Re: Koně 

 ZA TO TY BYS POTŘEBOVAL PODRUHÉ NA ZÁKLADKU, KŮŇ JE ZVÍŘE JAKO KAŽDÉ JINÉ, JÍST,JÍST,JÍST

RADA MOUDRÉHO MUŽE TŘEM TURECKÝM BRATRŮM:DO SALÁMU!

Kůň je jídlo, ne kamarád

#109 Re: Re: Koně

2016-06-16 13:29

#7: Verča - Re: Koně 

 Ano, je elegantní, pracovitý, inteligentní a také chutný :)


Nepřihlášený uživatel

#110 Re: Re: Koně

2016-06-21 06:16

#3: - Re: Koně 

  Sláčik ...je smyčec. Naprostá většina koní byla snědena už dávno. Poté, co se objevila nákladní auta. A traktory. Snaha veřejně dirigovat masové používání koní je bezpředmětná několik desetiletí. Jejich malé zbytky dožívají jako mazlíci. 

Inkriminovaná stránka tedy může být nejvýše nejapným pokusem o reklamu na koninu. Pokud se tak děje pohoršujícím způsobem, může se i  dostat do konfliktu se zákoníkem, dejme tomu s ohledem na jeho ustanovení o dobrých mravech. 

       Stalo se před léty, že billboardy s nechutnou reklamou  zaplavily řadu měst.  Tehdy Margaret Thatcherová prohlásila: "Pokud se Vám nějaká reklama nelíbí, jednoduše ji strhněte." A druhý den byly všechny ty zhovadilosti pryč.


Nepřihlášený uživatel

#111 Re: Koně

2016-06-29 13:12

#1: Antikoňař - Koně 

 Kůň nám dává radost ,zážitky, přítelství a kdyby jsi nechodil někde do prdele víš že jsou z něho žíně ty idiote ;) 
Upřímně by jsem tě chtěla vidět jak jezdíš na koni, na to bych si koupila lístek do první řady ;D
Nejprve zjisti jaký je kůň a až pak soudi magore!
Podle mně je ti tak 8 s prominutím...


Nepřihlášený uživatel

#112 Re: Koně

2016-06-30 11:28

#1: Antikoňař - Koně 

 Vážně je mi z tebe na blití... Ty máš taky něco rád něco co ti přirostlo k srdci, jak by ti bylo kdyby někdo vytvořil stránku proti tomu. A dělal věci jako stránka Kůň je jídlo ne kamarád kde si dělají srandu např. z osmileté holčičky která při honu zemřela na svém koni. Tam už byla míra únosnosti tak hodně překročena že mi z nich bylo blbě.
Pomocí koně jsme cestovali v 19. století kdy ještě nebyly stroje nebo auta. Kůň sloužil a někdy i slouží až doteď na farmách, jsou z něho žíně na smyčce. Koně se používají i při závodech olympijských hrách, tam nás koně baví že? 
Vím že je třeba někdo nemusí ale nemusí to ukazovat všem a hlavně těm co je mají rádi. Koně mají větší mozek než ty, pomáhají nám ( rehabilitace), pobaví nás, něco nás k tomu ještě naučí...
A my se jim odvděčíme tak že je pošleme na jatka?! Děláte si ze mně prdel, radši bych tam poslala tebe aby jsi zkusil jaké to je. A pak bych si dala klobásky z tebe co? Chutné ne? ;)
Nejprve se koukni co dakáží a co pro nás dělají a pak až posuzuj!

Koňožrout

#113

2016-10-11 20:13

Proč, taková dobrá stránka a vy ji chcete zrušit, doufám, že vám někdo sní večer potají koně.

Fildosas

#114 Re:

2016-10-11 20:14

Milé jídlo na tom se snad shodneme

#103: -