Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona

Výzva k podání Stížnosti pro porušení zákona / Oznámení / Osobní dopis / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-06-29 17:29

Jaroslavo, asi toho více člověk nezmůže, než podepsat petici a tobě osobně mohu nábídnout svůj volný čas na kus řeči a sdílení. Pokud budeš chtít ozvi se na neosobni123@seznam.cz
Jarča z Hradce


Nepřihlášený uživatel

#2

2014-07-07 04:36

Zdravím Vás, Vašemu muži jsem napsal dopis a pevně doufám, že mu byl doručen. Pokud by to pomohlo, klidně si udělám do věznice výlet a navštívím ho, třeba by si rád i popovídal. Jestli by tomu bránil fakt, že nejsem z rodiny ... tak třeba by váš doprovod pomohl, případně Vás k Vaší návštěvě manžela alespoň doprovodím a popovídám si s Vámi. Dejte mi vědět na info@transparencytrade.cz zda mám přijet a zkuste mi domluvit termín. Michal Sadílek (https://plus.google.com/+MichalSadílek)

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-07-16 19:56



Nepřihlášený uživatel

#4

2014-10-10 06:50

Vázená paní Markova,
pokud se nemýlým, proces se konal v dobe, kdy na statnim zastupitelstvi sedeli takoví borci jako Rampula a Grygárek.Víte, jak to dopadlo s Mosteckou uhelnou!!!!Ja se sam soudim o svuj duchod a mam za sebou prvni instanci. Konstatuji ....neschopnost , protahování a nakonec vymluva soudkyne, ze neni kompetentni a nabidka odsoupnutí prípadu k vyssí instanci. Nase justice je v desolátnim stavu a veskerá státni sprava je v podstate banda zbabelcu. Ve Vasem pripade bych zkusil jeste presidenta Zemana a ombudsmanku Sabatovou. Jinak si myslim, ze Vám zbyvá uz jenom Evropsky soudni dvur.Drzim palce a jak rikal mlady Masaryk " Hlavu vzhuru a furt se de!!!!"
ing. Michal Novotny

Nepřihlášený uživatel

#5

2014-10-22 23:17

Je to velmi smutné.Napsal jsem dopis.Boží mlýny melou...určitě;bez víry v božskou spravedlnost na Posledním soudu by se nedalo přežít.Věčnost je delší a důležitější než tyto pozemské bídy... po hk

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-02-15 10:13

Váš dopis mi připomíná příběh jednoho pána, který v jiné kauze byl ve vazbě 1 rok, ačkoliv byl jen zaměstnancem a nevěděl v jaké firmě pracuje. Obviněný byl jako skladník, ale jeho zaměstnavateli, který organizoval podvody, se nic nestalo. Sám prožívám něco podobného a shodou okolností v Českých Budějovicích. Podal jsem trestní oznámení a žádal jsem o svůj výslech. Policie ČR a státní zastupitelství však v závažném privatizačním podvodu nekoná a porušuje Trestní zákon. Nezahajuje úkony v trestním řízení i přes podání trestního oznámení. Trestní oznámení z roku 1997 Policie ČR zmařila s tím, že 5 let tvrdila, že se trestný čin nestal, po 5 letech vydal vyšetřovatel usnesení, že došlo ke spáchání 5 trestných činů, které jsou promlčené. Dosáhl jsem toho, že Nejvyšší státní zástupce nařídil šetření skončené věci, protože podvody v privatizaci nejsou promlčené 20 let. Policie ČR v Českých Budějovicích opět stížnost odložila bez jediné věty zdůvodnění a bez jediného důkazu, který by podporoval její rozhodnutí o tom, že se trestný čin nestal. Kryje tím čtvrtmiliardový podvod. Dnes je takových příběhů mnoho. Tento stát není právním státem. Policie ČR spolu se státními zástupci a s justicí vytvářejí mafii, která ovládá finanční toky v zemi, kde se už téměř nic nevyrábí a nestaví. Všechny zisky jdou mimo stát do zahraničí. Nikoho z vlády nezajímají podobné příběhy, protože jim jde jen o osobní prospěch a nikdy jim nešlo o prospěch státu. Proto je stát zadlužený, plný nenávisti a plný poškozených, rozvrácených rodin. Kdybych věděl , jak Vám pomoci. Kdybychom věděli, jak si pomoci. Kdybychom věděli, jak stíhat nepoctivé policisty, státní zástupce a soudce. Plně Vás paní Marková podporuji, ale to Vám asi nepomůže. Musíme se sejít asi na náměstí a vyházet je z oken jejich úřadů. Václav Princ, České Budějovice