Nejnovější petice

Petice na vybudování nových parkovacích míst a stání na sídlišti Hlinecká v Týně nad Vltavou

Dobrý den, prostřednictvím této petice žádáme město Týn nad Vltavou o vybudování nových parkovacích míst a stání na sídlišti Hlinecká v Týně nad Vltavou. Na tomto sídlišti žije přes 2 500 obyvatel a počet parkovacích míst a stání je nedostačující. Vozidla tudíž parkují i mimo vyhrazená parkovací stání. My níže podepsaní občané žádáme město Týn nad Vltavou o nápravu. Děkujeme.

22 Vytvořeno: 2022-10-21 Statistika

Oprava vlakového nádraží

Po rekonstrukci autobusového nádraží v Borovanech je chátrání vlakového nádraží o to víc vidět. Touto peticí bych chtěl docílit jeho opravy.

20 Vytvořeno: 2022-10-20 Statistika

Navýšení parkovacích míst v městě Příbram

Vážení občané města Příbram, touto cestou bych Vás chtěla požádat o zamyšlení se nad podpisem mé petice. My, co jsme obyvateli města Příbram víme, jak je obtížné, zejména v času návratu ze zaměstnání (tj. 16-20 h) najít, před naším domem či bytem parkovací místo. Konkrétně se bavíme o parkovacích místech v okolí ulic: Třída Osvobození a Bratří Čapků, Boženy Němcové, Čechovská, Školní, 28. Října a dalších... V prostorech kolem těchto obydlených zón je v ranních a večerních hodinách téměř nemožné

23 Vytvořeno: 2022-10-20 Statistika

Kvalitní sexuální výchova a prevence na základních školách v jihočeském kraji

Zavedením rozšířené sexuální výchovy a prevence do škol bychom rádi předešli pro budoucí generaci dětí problémům sociálním a psychologickým jako je šikana na internetu i ve školách, zdravotním jako například šíření nemocí, nechtěnému těhotenství a jiným závažným následkům.

20 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice proti jadernému úložišti

Dobrý den, Prostřednictvím této petice vás chceme vyzvat k vyjádření nesouhlasu s vytvořením úložiště jaderného odpadu v okolí Horažďovic. Děkujeme za vaše podpisy      

24 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice za opravu dětských hřišť

Dobrý den,  prostřednictvím této petice žádáme o opravení všech dětských hřišť v obci Třeboň, která nepodléhají bezpečnostním podmínkám. Tímto bychom chtěli předejít dalším dětským úrazům.  Děkujeme za Vaše podpisy. 

22 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Krampuslauf v Mladé Boleslavi

Konání Krampuslaufů v Mladé Boleslavi Neziskový spolek Eligor Krampus z.s. se již několik let snaží o pořádání průvodu Krampusů ve městě automobilů. Ovšem nedostalo se pochopení ze strany vedení města, hlavně primátora města.  Přitom průvod Krampusů je mnoho let nedílnou součástí vánočních tradic v Česku a je velice žádaná. Na takové průvody se sjíždí mnoho tisíc příznivců ze všech koutů republiky.  V takových průvodech jsou stovky Krampusů, kteří se starají o velkolepou show za podpory umělců s

34 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Zpomalovací retardéry v obci

Dobrý den,  my, níže podepsání občané Starých Hodějovic požadujeme, aby vedení obce vybudovalo zpomalovací retardér v ulici Hodějovická pod návsí. Zpomalovací retardér chceme vybudovat, jelikož se zde nachází zastávka MHD a je zde zvýšený pohyb chodců. Dále také v tomto místě nejsou žádné přechody pro chodce, proto je důležité, aby řidiči snížili svou rychlost. Věříme, že díky zpomalovacímu retardéru donutíme řidiče snížit rychlost a lidem zajistíme větší bezpečnost v daném místě.

21 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice pro zrekonstruování šaten ve fotbalovém areálu

Dobrý den,  my níže podepsaní občané města Milevska prostřednictvím této petice žádáme, aby město Milevsko zahájilo rekonstrukci fotbalových šaten ve fotbalovém areálu.  Rekonstrukce už je vážně potřeba, stávající fotbalové šatny jsou zastaralé, zchátralé a nedělají dobrý dojem na návštěvníky sportovního areálu. Nové šatny by znamenaly modernější a příjemnější prostředí pro sportovce. Děkujeme.

25 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika

Petice pro opravu odtoku vody

Dobrý den,  prostřednictvím této petice žádáme o opravu odtoku vody ve vesnici Pivkovice. Oprava je nutná, jelikož se místním vracejí odtokové vody zpět na pozemky, kvůli špatně udržovaného odtoku. Lidem je pobyt ve vesnici znepříjemňován a musí se po každém větším dešti snažit a tvorbu vlastních odtoků, mimo jejich pozemky. Oprava by nám přišla velmi vhod, zároveň by se díky ní upavila i silnice nad odtokem. Mockrát děkujeme.

26 Vytvořeno: 2022-10-19 Statistika