Nejnovější petice

NECHCEME vládu Petra Fialy!! Žádáme okamžitě podání DEMISE!

Nechceme vládu Petra Fialy. Vede Českou republiku k rychlému konci! Chceme aby tuto práci převzal do rukou někdo, kdo stojí za občany ČR a za samotnou Českou republikou, né za Ukrajinou!! Žádáme o okamžité podání DEMISE! Nenecháme se zničit člověk, kterému nezáleží na občanech ČR! Chceme aby tu práci převzalo SPD - Tomio Okamura, který jako jediný bojeju za nás, za český lid, za Českou republiku!! 

32 Vytvořeno: 2022-10-29 Statistika

Zachovat Alžbětiny Lázně v městském majetku KARLOVY VARY

Tato petice vznikla proti dalšímu rozprodávání městského majetku Karlovy Vary a tentokrát toho nejcenějšího - ALŽBĚTINY LÁZNĚ 

20 Vytvořeno: 2022-10-28 Statistika

Návrat vlajky Ukrajiny na Lounskou radnici!

My, níže podepsaní občané Loun, vyjadřujeme tímto nevoli s odstraněním vlajky našeho spojence, státu Ukrajina, z městské radnice novou koalicí ANO, SPD, PATRIOTŮ a ČSSD. Požadujeme, aby byla vlajka navrácena, a to ze dvou primárních důvodů. 1. Vlajka byla stažena v rozporu s pravidly. Usnesením Rady města 36/2022 byla vlajka na radnici vyvěšena, odstraněna byla svévolně bez přijetí jiného usnesení nebo revokace zmíněného usnesení. Tím byl porušen zákon o obcích, §102, odst. 3. a především 2. Vla

228 Vytvořeno: 2022-10-26 Statistika

Petice za výstavbu dětského hřiště na sídlišti Vychovatelna

My, níže podepsaní obyvatelé sídliště Vychovatelna a blízkého okolí, prostřednictvím této petice žádáme, aby bylo vystavěno dětské hřiště s parametry pro děti od narození do předškolního věku. Toto sídliště si původní obyvatelé postavili v rámci družstevní výstavby sami. Město ani městská část do této oblasti kromě infrastruktury neinvestovalo žádné finanční prostředky. Dlouhodobě zde postrádáme dětské hřiště. V současné době se zde rodí generace dětí, jejichž rodiče se zde po roce 1984, kdy byl

25 Vytvořeno: 2022-10-25 Statistika

Unban Petice

Dobrý den,připravil jsem si pro Vás malou petici.Prosím aby si to každý přečetl.Dne 25.10.2022 byl udělen mému kamarádovi udělen bezdůvodně ban na Minecraft serveru. Chtěl bych tímto požádat obecenstvo aby tuto petici podepsali. Pokud petici podepíše můžete zařídit jedné osobě ulehčení života a dostat ho z psychických problému které od té doby má.Děkuji za pozornostTajný můž.

7 Vytvořeno: 2022-10-25 Statistika

Petice proti povinnému zřizování datových schránek fyzickým osobám

  Petice proti povinnému zřizování datových schránek podnikajícím fyzickým osobámVážení poslanci Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, statisícům občanů zřídí stát proti jejich vůli k 1. 1. 2023 datové schránky a bude je pod pohrůžkou drakonických postihů nutit tyto schránky povinně používat! Důrazně protestujeme proti takovémuto nedekmokratickému jednání a žádáme tímto Vás, poslance Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, abyste nejpozději do 31. 12. 2022 uzákonili opět původn

71 Vytvořeno: 2022-10-25 Statistika

Petice pro uvolnění financí na rekontrukci městského plaveckého bazénu V Pelhřimově.

My níže podepsaní, žádáme zastupitelstvo města Pelhřimov, aby uvolnili finance na rekonstrukci městského plaveckého bazénu, který je v dezolátním stavu.

15 Vytvořeno: 2022-10-24 Statistika

ROSICKÝ VEN!

Ahoj Sparťané, žádam vás o podpis této petice, aby se dostalo i ke Spartě a vedení si konečně uvědomilo, že stojí za hovno! 

73 Vytvořeno: 2022-10-24 Statistika

Zavedení vratné zálohy na PET lahve

Dobrý den, cílem této petice je zavedení vratného systému pro PET lahve pro ČR. Vyřešilo by se tím nejen nekonečné třídění plastových lahví, ale také omezení spotřeby plastu.

28 Vytvořeno: 2022-10-23 Statistika

Výstavba nového chodníku

Dobrý den, my, níže podepsání občané obce Trhové Sviny požadujeme, aby vedení obce vybudovalo chodník v ulici Pekárenská. Chodník bychom chtěli vybudovat proto, že ulicí Pekárenská každý den procházejí desítky lidí do práce do nedalekých firem.  V této ulici je velký provoz a proto věříme, že díky novému chodníku zajistíme chodcům větší bezpečí. Děkujeme.

39 Vytvořeno: 2022-10-23 Statistika