Žádáme prověření všech nákupů FVE skupinou ČEZ

O přeplácení FVE skupinou ČEZ není třeba ani psát, protože všichni vědí, o co jde. Tam už mělo být požádáno o prošetření nákupů dávno. Proč se tak neděje, je opravdu nepochopitelné. Pokud podle týdeníku Ekonom.cz šlo o 2 miliardy z našich kapes a podle zjištění Hospodářských novin přeplacení pouze jedné FVE o 1,16 miliardy, bude se tedy jednat o podstatně větší únik financí. Otázku jakým klíčem a za kolik elektrárny ČEZ vykupoval, dodnes nikdo bohužel nezmapoval.

Podezřelé jsou toky peněz, jež na dodávkách pro ČEZ vydělal prostředník celého obchodu - firma Amun.Re. Společnost s neznámým majitelem (akciemi na doručitele) a bez zkušenosti v oboru se stala hlavním dodavatelem ČEZ u pětimiliardové zakázky na stavbu obřích fotovoltaik v Ralsku a Mimoni, píšou HN. Martin Říman, šéf dozorčí rady ČEZ a poradce premiéra Petra Nečase ale nevyloučil, že se společnost bude zakázkou zabývat....Tak to je opravdu moc hodný pán který zaručeně hlídá naše peníze. Nevyloučil, že se společnost bude zakázkou zabývat ale možná se také vůbec touto zakázkou zabývat nebude.

Žádáme prověření všech nákupů fotovoltaických elektráren skupinou ČEZ.

Žádáme finančně analytický útvar ministerstva financí o prošetření všech obchodů a vstupů do připravených projektů skupinou ČEZ!

Audit na veškeré nákupy a prověření veškerých toků peněz z těchto vstupů do projektů!

Jiří Doležal

Vzkaz od anonyma: Děkuji za dokumenty. Nemáte kopie nájemní smlouvy - Trafostanice a kabelové vedení ze dne 25.10.2010 + Smlouvu o součinnosti při realizaci kabelového vedení ze dne 25.10.2010. Děkuji za pomoc. Prosím o zaslání dokumentů na email casopismab@gmail.com či vzkaz vložte sem


Jiří Doležal    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Podepsáním povoluji Jiří Doležal, aby předal/a můj podpis tomu, kdo v této věci pravomoci.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...