Tomio Okamura do politiky a parlamentu patří!

 My , níže podepsaní občané České republiky , si vážíme práce pana Tomia Okamury  a zcela odsuzujeme trestní oznámení na pana Okamuru , které podal známý antikomunistický aktivista a nyní i kandidát lidovců do českobudějovického městského zastupitelstva Šimon Heller , za jeho údajně kontroverzní výroky o romském koncentračním táboře, který byl za druhé světové války zřízen v Letech u Písku.

Považujeme tuto kauzu za pomluvu a urážku na cti vůči panu Okamurovi.

Podle historických pramenů byl tábor v Letech skutečně zřízen jako pracovní tábor , tudíž považujeme znění trestního oznámení za zavádějící a tedy nepřípustné. Pan Okamura v žádném případě nezpochybnil utrpení obětí v tomto táboře , proto nazývati jej nacistou atd... je nactiutrhání ..... 

Následná vyjádření politiků a členů vlády považujeme za nečistou předvolební strategii , kterou tito urážejí inteligenci voličů  a snažení se odvrátit pozornost od skutečných a zcela zjevných problémů ( uvedení většiny obyvatel na hranici chudoby - následné sebevraždy atd...) České republiky , které by vláda měla řešit .

Pan Okamura je jedním z mála politiků , kterého zajímají problémy lidu České republiky , proto trváme na tom , že TOMIO OKAMURA DO PARLAMENTU A POLITIKY PATŘÍ !


Šárka Vokáčová    Kontaktujte autora petice