Proti rušení nočního klidu hudební produkcí OBZOR v Mostě

My, níže podepsaní, prostřednictvím této petice nesouhlasíme s hlasitou hudební produkcí klubu Music aréna Nový Obzor, v Mostě, Růžová 1280, který provozuje ing.Vladimír Makovec, tel. 602 822 775, e-mail arena@novy-obzor.cz, IČ: 13355775, DIČ: CZ6253300196. V tomto hudebním klubu je pravidelně provozována hlasitá hudební produkce. Hudební klub je v blízkosti našeho bytového domu v Mostě, Růžová 1237. Hlasitou hudební produkcí jsou vlastníci i nájemníci bytů v našem domě v noci až do ranních hodin rušeni a nemohou spát. I přes mnohé naše stížnosti na hygienické stanici, Magistrátu města Most, policii, táhnoucí se od roku 2019, s tímto problémem nikdo nedokázal nic vyřešit. Stěna hudebního klubu, která směřuje k našemu bytovému domu, není řádně odizolovaná oproti hluku. Žádáme tedy, aby byl hudební provoz klubu OBZOR zakázán do doby, než provozovatel zajistí řádné odhlučnění své hudební provozovny.

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Horst Kyncl svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...