PETICE Za vyvěšení vlajky Ukrajiny

My, níže podepsaní občané města Nový Bydžov, tímto reagujeme na svěšení ukrajinské vlajky z budovy městské radnice a budovy muzea.

 

Ukrajinský národ denně čelí bezprecedentnímu útoku ze strany diktátorského Ruska, lidé v zemi trpí a armáda hrdinsky brání své území, brání hodnoty demokracie, prozápadní hodnoty a tedy i ty naše.

 

Jsme přesvědčeni, že vyvěšení vlajky na státních a obecních budovách a úřadech je správným krokem. Vzdáváme tak hold tomuto národu a projevujeme tím solidaritu a cítíme s obětmi tohoto hrůzného činu.

 

Vyváme proto představitele města, aby se plně ohradili proti nenávistným útokům, kterých se v našem městě a okolí určitá část obyvatelstva dopouští, a aby opětovně vlajku Ukrajiny vyvěsili, čímž dají jasný signál veřejnosti, že my za Ukrajinou stojíme. 


Václav Tauš    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Václav Tauš svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...