Petice pro vystěhování Milušky Gottwaldové, Tomáše Čonky a jejich dětí z Hluku....

Vážení spoluobčané z Hluku, žádám Vás, abyste podepsali mou petici o vystěhování rodiny pana Čonky a paní Gottwaldové z Hluku. Nejprve se vám krátce představím, mnozí mne znají osobně a mnozí mne znají od vidění nebo doslechu. Jsem maminka samoživitelka, mám 4 děti, 2 jsou již dospělé a pak máme ještě Olivii, která chodí do 7.A třídy v Hluku a Karolinku, která chodí do 3.B. Co mne motivovalo k sepsání petice? Motivem pro mne byl incident, kdy 8 letý syn paní Gottwaldové  zlomil dceři ruku takovým způsobem, že musela jít na operaci a má v ruce 2 dráty. To, že se Lion chce stále bít ví každý a věřím, že nás spousta lidí podpoří. Výsledek petice chci poslat na městský úřad, OSPOD a majiteli bytu, kde bydlí. Proto žádám všechny, co měli co do činění s výše zmíněnou rodinou, nebo jim jakkoliv vadí jejich chování, alkoholismus na veřejnosti u paneláků, časté návštěvy policie, neustálé problémy s výše uvedenou rodinou pana, Čonky a paní Gottwaldové... Dříve bylo v Hluku bezpečno, nikdo tu nikomu nic nedělal, děti si mohly normálně hrát na hřišti, teď se je bojím pustit ven, protože jejich rodina je nevypočitatelná... Paní Gottwaldová již v minulosti jednu slečnu napadla, nyní si její syn si s naší dcerou "hrál"...Paní Gottwaldová tvrdí, že to bylo neumyslné, přičemž já se domnívám, že to je pouze důsledek její výchovy, ona sama před zraky několika svědků zbila slečnu z paneláků. Když něco podobného vidí dítě, nejspíše to bere jako něco normálního, zcela běžného. Když si takovým způsobem hraje v 8 letech, co bude za pár let? Komu ublíží příště? Nebojme se ozvat a podpořit petici o jejich vystěhování z Hluku. Toto tu přece nechceme, napadání a strach o naše děti, proto s tím něco dělejme... Moc všem děkuji za přečtení a věřím, že získáme dostatečnou podporu  a podaří se nám výše uvedenou rodinu z Hluku vystěhovat.  Každý hlas je velmi důležitý, je to pro dobrou věc... 💖


Markéta Křiváková    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Markéta Křiváková svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...