Návrh na udělení nejvyššího státního vyznamenání České republiky - Řádu Bílého lva - prezidentovi Ukrajiny Volodymyru Zelenskému

My, občané České republiky, navrhujeme udělit Volodymyru Zelenskému, prezidentovi Ukrajiny, nejvyšší státní vyznamenání České republiky - Řád Bílého lva. Pan prezident Volodymyr Zelenskij si toto ocenění zaslouží svým statečným bojem za svobodu a demokracii pro ukrajinský národ, celou Evropu a svět. Mimořádná statečnost pana prezidenta Zelenského sjednotila celý civilizovaný svět v boji proti agresi. Prezident Zelenskij nasazením vlastního života, obětováním osobního bezpečí a pohodlí, udělal pro myšlenku svobody a humanismu více, než kdokoliv jiný v 21. století. Svým mimořádným osobním příkladem se prezident Zelenskij podílí na obnovení důvěry v mezinárodní společenství, Evropskou unii a Severoatlantickou alianci. 


Štěpán Javůrek    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Štěpán Javůrek svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )