Podpora Mgr. Vítězslavě Baborové, radní Jihočeského kraje za KSČM

Quoted post

MIP

#2193 Re: Re: Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

2013-01-28 13:07

#2174: Zuzana - Re: Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

Předvádíš tu pravou, komunistickou, "slušnost". Stejně jako tvoje soudružka (pokud nejde jen o jiný pseudonym) Alena. Sprostě označujete lidi jiného názoru zloději (potřebují přihrát nějaký ten milionek), mafiány, přeslušná Alena posílá k psychiatrovi (jde zřejmě o lékařku, která diagnostikuje na dálku), samozřejmě každý "modrák" (pojem nějakého bolševického, také slušného, inteligenta v této diskusi) je zločinec - přinejmenším przní děti (viz příspěvek slušné Aleny). Vaše komunistická sprostota je mnohem sprostší, neskonale sprostší - na rozdíl od nějakého přiléhavého označení pro vás, komunisty, byť třeba ne zrovna nejslušnějšího, vaše skutečná bolševická sprostota už v sobě obsahuje materiál k zavírání a souzení odpůrců, jen kdyby jste k tomu dostali zase příležitost. Vždyť zloděje milionů, prznitele dětí, je třeba zavřít nebo i popravit. A bolševická "spravedlnost" přece (jak už dokázala na milionech příkladů) je tato: obviněný musí být vinen! A obvinění začíná (a postačuje) označením.

Nech si své výlevy o "slušnosti" pro své soudruhy, komunistická sprosťačko!

Odpovědi

Alena

#2195 Re: Re: Re: Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

2013-01-28 13:15:34

#2193: MIP - Re: Re: Soudružce Aleně, která se mnou nemluví

To je s Vámi furt dokola a ještě jste se nehnul z místa. To je pořád já,já, já, já a ještě z Vás nic kloudného nevypadlo. Vy budete určitě narozen v roce Tygra, podle všech indicií :-)))). Umíte jen překrucovat věty, co Vám napíšu, ale nejste schopen samostatného myšlení. Mne opravdu neuráží, že mě tady nazýváte soudružkou, ani to, že se virtuálně navážíte do mojí rodiny, jste neškodný hejkal, nic víc nejste.

Nejsem psychiatr, ale jestli nějakého potřebujete, tak se juknete na net, myslím, že si vyberete.

Přeji Vám úspěšnou léčbu :-)))))




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...