Petice za zachování provozovny Bistro u Františka na Zimním stadionu
My níže podepsaný občané,vyjadřujeme nesouhlas s výpovědí nájemní smlouvy, která byla udělena bez udání důvodů dne 12.12.2025 provozovateli Františku Žlůvovi.Tento podnik je dlouhodobě oblíbeným místem setkávání a významně přispívá svými službami místní komunitě, kulturnímu , a hlavně sportovnímu životu. Bistro u Františka zde funguje několik let a představuje dostupnou a kvalitní službu pro místní obyvatele i návštěvníky zimniho stadionu .Jeho zrušení by negativně ovlivnilo místní komunitu a připravilo občany o hodnotné veřejné místo. Žádáme proto město o zrušení výpovědní smlouvy provozovateli bistra U Františka Františku Žlůvovi
Kontaktovat autora petice
Spravujte svoje podpisy
Nedostali jste potvrzovací e-mail nebo chcete odstranit svůj podpis?
Spravujte svoje podpisy| Chcete-li svou petici spravovat, přihlaste se. |
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.