Změna ústavy - zrušení amnestie, omezení milostí

Quoted post

YeS

#10 Nepodporujeme Klausovou amnestií

2013-01-07 14:41

Tato petice na stejné téma už má skoro 100 tisíc podpisů http://jednej.cz/petition.php?id=123

Odpovědi

Jaroslav Kempný
Havířov

#14 Re: Nepodporujeme Klausovou amnestií

2013-02-10 17:31:08

#10: YeS - Nepodporujeme Klausovou amnestií

No já jsem udělal né tím že bych chtěl někomu nebo snad jiného poškodit či někomu ublížit to né platil jsem 3 roky bez problému alimenty,ale pak se mi nedařilo si sehnat stabilní zaměstnání tak jsem měl jen brigády z kterých jsem max vyžíval já sám neměl jsem na to a to jen jeden rok....dali mi podmínku za umyslný trestný čin... a co stoho mohl jsem mít práci dobře placenou a jen problém zápis v RT.. a tak prosím prezident Klause o zrušení podmínky...odpověď že to nejde......teď byla amnestie doufal jsem že budu zas moct jít někde na firmu z čistým štítem....ale opak podmínku mám nadál. A Úmyslný trestný čin....že člověku se nedaří??? Neřekl bych kdybych na děti mé sral s prominutím úplně tak bych s tím souhlasil,ale jen kvůly jednoho roku nebboli lépe řečeno kvůly 10 měsícům podmínka 2 roky. A amnestie pro vrahy zloděje,násilníky ta je,ale pro slušné lidi není nechápu vubec nic v naší vládě!!!!