Změna ústavy - zrušení amnestie, omezení milostí

Bětka

#1

2013-01-05 16:06

Pan Klaus dal slušným lidem i těm poškozeným facku spravedlnosti.... Té se v tomto státě slušný člověk nedomůže. Sám osobně by měl zaplatit poškozeným klientům H-Systému co jim osvobození pachatelé dluží ....
ladik

#2

2013-01-05 21:06

Tragedie ceske republiky bezpaterni vlada i lokalni politici kryti podvodu stoleti .....
krpák

#3

2013-01-05 22:59

Amnestie je v pořádku. Mnoho lidí by dalo třeba i elektrické křeslo někomu kdo zavinil tragickou dopravní nehodu, jenom proto,že je to známá osobnost a vydělává víc než je průměr. To je Česká závist. Teď když zruší třeba podmínku, tak by se někteří mohli zbláznit. Le kdyby se to týkalo jich samotných, nevím jak by se tvářili.
petateplice

#4

2013-01-06 11:25

Chce to podat trestní oznámení na osoby co podepsali amnestii. Za ohrožení našeho státu, tunelování a spolčení.

Jarda

#5 Re:

2013-01-06 19:46

#1: Bětka -  

 Dej si facku sama ať se probereš. Až někdo z tvých blízkých, nebo ty sama dostaneš basu za nějaký prohřešek, třeba bouračka. Budeš ta první co se bude těšit na amnestii. Takovýto bláboly vedou jen komunisti, ale pozor!! Kam až může dojít komunistická zlovůle je možno vidět na Severní Koreji. Po těch sračkách co předvádí nyní naše pravice, jsem chtěl volit levici, ale to bych musel být vymaštěný, podpořit tyto grázly, kterým není nic svaté. Ani ústava!!!

Jarda

#6 Re:

2013-01-06 19:48

#4: petateplice -  

 Kdyby se trestalo za blbost, seděl bys již dávno!

Jarda

#7 Re:

2013-01-06 19:51

#3: krpák -  

 Jse velice rád, že se zde oběví aspoň pár rozumných názorů. Již jsem si začal myslet, že jsem s tímto názorem sám a začal jsem pochybovat o jeho správnosti. Díky!!

David

#8 NESOUHLASÍM

2013-01-06 22:45

Úlety pana Klause by rozhodně neměly vést k snižování jakýchkoliv pravomocí budoucích prezidentů... Jedině, že by si občané mysleli, že zde nastoupí další Klaus...


Nepřihlášený uživatel

#9 Re: Re:

2013-01-07 00:16

#5: Jarda - Re:

"Dej si facku sama ať se probereš. Až někdo z tvých blízkých, nebo ty sama dostaneš basu za nějaký prohřešek, třeba bouračka. Budeš ta první co se bude těšit na amnestii. Takovýto bláboly vedou jen komunisti, ale pozor!! Kam až může dojít komunistická zlovůle je možno vidět na Severní Koreji. Po těch sračkách co předvádí nyní naše pravice, jsem chtěl volit levici, ale to bych musel být vymaštěný, podpořit tyto grázly, kterým není nic svaté. Ani ústava!!!"

Máš rech - Ti co mají v hlavě nasrá.o jako Ty, musí volit ty srač.y napravo, protože nikdo jiný by je nevolil....:-))))

YeS

#10 Nepodporujeme Klausovou amnestií

2013-01-07 14:41

Tato petice na stejné téma už má skoro 100 tisíc podpisů http://jednej.cz/petition.php?id=123
Alika

#11 Amnestie

2013-01-07 17:01

To co udělal Klaus / žádný pan, natož prezident ČR/je výsměch všem slušným lidem.Věřím,že i on se spravedlnosti jednou dočká!Hlavně ať už zmizí ze scény a vezme sebou Kalouska i Nečase.Stydím se za takovou vládu !
antipružinskij

#12 prase

2013-01-14 21:42

největší prasárna a podraz na slušné občany od největšího prasete které se uhnízdilo na hradě.To vše jako oslava 20výročí vzniku republky a Nového roku 2013.Klaus buď zmutoval a nebo mu jeblo že mu nevyšel konec světa při kterém počítal že mu budou zamazány všechny zločiny a odstranění kompromitující spolupachatelé. Tento otec a zároveň hrobník ODS,původce nástupu levice, si zaslouží hluboké opovržení slušné části národa a smažení v pekle,i když židi asi peklo nemají.

Nepřihlášený uživatel

#13

2013-01-29 21:45

Tohle není demokracie, ale anarchie, chci žít v klidu a spavedlivé společnosti bez vrahů a zlodějů.
Jaroslav Kempný
Havířov

#14 Re: Nepodporujeme Klausovou amnestií

2013-02-10 17:31

#10: YeS - Nepodporujeme Klausovou amnestií

No já jsem udělal né tím že bych chtěl někomu nebo snad jiného poškodit či někomu ublížit to né platil jsem 3 roky bez problému alimenty,ale pak se mi nedařilo si sehnat stabilní zaměstnání tak jsem měl jen brigády z kterých jsem max vyžíval já sám neměl jsem na to a to jen jeden rok....dali mi podmínku za umyslný trestný čin... a co stoho mohl jsem mít práci dobře placenou a jen problém zápis v RT.. a tak prosím prezident Klause o zrušení podmínky...odpověď že to nejde......teď byla amnestie doufal jsem že budu zas moct jít někde na firmu z čistým štítem....ale opak podmínku mám nadál. A Úmyslný trestný čin....že člověku se nedaří??? Neřekl bych kdybych na děti mé sral s prominutím úplně tak bych s tím souhlasil,ale jen kvůly jednoho roku nebboli lépe řečeno kvůly 10 měsícům podmínka 2 roky. A amnestie pro vrahy zloděje,násilníky ta je,ale pro slušné lidi není nechápu vubec nic v naší vládě!!!!