Zachovejte Disco Nisa

Quoted post

koule

#20 Předmět

2012-11-14 23:16

nevím co tady řešíte ale je zajímavé že kino dělá pivo za 1kč a nad tím se nikdo nepodivuje a proč myslíte že to asi dělá?pro hezký oči?kule protože taky už pochopil že pokud dělá diskotéky 15let což je na disco hodně, tak nemá co víc nabídnout protože interiér už předělal a co dál? pokud by nebyl eden tak by vám na to aby lidi chodili stačil berentzen za 20kč a stačí, místo aby jste byly rádi že jen díky edenu chlastáte za peníze o kterých se vám může jen zdát tak eden jen pomlouváte,s čím chcete slavnou ves srovnávat z edenem že mají lepší zvuk?koho to zajímá?nikoho ,interiér je někde z doby v roce 84,kdo pamatuje v kořenově vyhlídku ta byla taky vyhlášená a prostě její čas skončil a kdo si na to vzpomene?nikdo, tak jako pokud se ves zavře tak za půl roku to je každému u zadku.pokud prostě podnik není schopen peníze vydělat tak se musí zavřít,nebo můžete všichni ti zachránci dát 500kč měsíčně tomu co to má v pronájmu a muže se jet dál,a k uličkám a zábradlí holt tam chodí tolik lidí že i kdyby tam nebyly tak by ses polil,ale vám asi stačí rozlámané židle ,designéři............ a ty kecy o hernách tak vy všichni se vzdejte zisku pro nic,už vás vidím jak to děláte z láskou a ůsměvem

Odpovědi

Martin Vít

#21 Re: Předmět

2012-11-15 09:04:01

#20: koule - Předmět Jen ve stručnosti k tvému komentáři. Zvuk mě teda rozhodně zajímá víc než chlast. Pokud by mě nezajímal zvuk tak můžu sedět někde v knajpě a poslouchat rádio. Nebo dokonce doma se svojí partou a koupit si chlast v akci v intersparu abych ho měl levnější. Jestli sis nevšiml v komentářích řešíme spíš situaci v jakém se ocitla ves a nenazval bych to pomlouváním edenu. S ToLou ač je na druhé straně barikády jsme se v mnohém shodli. Já tady nešířím aby Eden zavřel, ale aby se ves nějak zmátořila a aby se o tom trochu dozvěděli i ostatní. Není to o tom donést 500 Kč měsíčně tomu, kdo si ves pronajímá. Je to o tom, že pokud nechci aby ves zavřela, tak se tam otočím a koupím si tam nějakej drink a udělám tam útratu. O nic jiného nejde. A tímto způsobem se nad tím třeba někdo zamyslí a ukáže tím svojí podporu. Nemám patent na rozum ani si nedělám iluze, že díky mojí "petici" a komentářům se ves zachrání. Je to jenom o lidech.

 

Zůza

#29 Re: Předmět

2012-11-22 18:32:38