Zachovejte Disco Nisa

Quoted post

michal

#17 Michal

2012-11-14 19:48

Tak koukám že celkem znalci :D :) Ale Vaše teorie jsou pouze konspirační a na základě domněnek ;) Nikoli faktů. S tím, že Eden udělá akci Morgan za 1kč, Vodka za 4kč, ostatní panáky za 9kč má nejspíš svoje opodstatnění. Ztráty zisku z Morgana se vyrovnají na Cocacole, Z Vodek na džusu + se prodá hromada dalšího chlastu + vstupy = že ikdyby byl morgan podobu fungování zdarma, stejně vyjde zisk, nikoli stráta. Píšete tady, že vedení Edenu nemá s podnikáním nic společného. Vedení celé sítě heren, tuším že i dokonce cestovní kanceláře a diskotéky je asi málo :). A taky tady píšete teorii o tom že zisk z heren dotuje ztráty Edenu :) Tak to vážně není, a kdyby náhodou, tak je to přesně naopak :) :D . A největším kamenem úrazu pro Ves není Eden, ale samotná vesnice a její obyvatelé. Srovnáváte Eden a Ves, řešíte Eden a Ves, ale to k ničemu nevede, rozhodně né k záchraně Nisy. A ještě jsem tady četl, že Eden nemá co nabídnout. No tak rozlohou je to největší disko v kraji :).. Akce plánované na příští rok o kterým se nikomu ani nesnilo :), výstavba 2 patra, herna kde je možnost si dát teplé jídlo, co sobota, to jiná akce, jiný hosti a osobnosti. :)

Odpovědi

Martin Vít

#19 Re: Michal

2012-11-14 22:03:13

#17: michal - Michal Jako "znalec" ses ukázal pouze ty. Vůbec si nedělám iluze, že to co tady píšu nějak zachrání ves. A věř mi, že do celé záležitosti kolem Disco Nisa vidím víc než ty. Navíc jsem ještě do nedávna na vsi bydlel. Možná máš pravdu, že největší nepřítel vsi jsou někteří obyvatelé obce, ale ty proti tomu nic nezmůžou. Snad kromě lidí ze zastupitelstva a tam zatím panuje shoda v této věci. Když už tady jmenuješ věci jako, že ztrátu z morgena vyrovnají na cocacole a dalším chlastu tak by mě zajímalo čím vyrovnají náklady na provoz celého podniku. Vyhazovači, barmani, o režiích ani nemluvím. Navíc si myslím že většina lidí stačí stovka na toho morgena a jdou ven válet se na silnici. Kolik frajerů si tam koupí whisky nebo nějaký dražší chlast aby to zapláclo tu ztrátu? Ano můžu se pouze domnívat a rozvíjet konspirační teorie stejně jako ty.