Petice proti obsazení resortu školství Jihočeského kraje KSČM

Quoted post

Vojtěch Straka

#291

2012-11-13 15:38

Tak už je to tu zas. Viz dnešní Jindřichohradecký deník. Soudružka Baborová nás opět varuje před, cituji: "zneužíváním mladých k podobným akcím". Já sám jsem byl jako student gymnázia "zneužit"
v letech 1968-69 oportunistickými silami k protistátní činnosti, v roce 1989 jsme se z cenzurovaných medií dovídali o tom, jak byli studenti "zneužiti protistátními a kriminálními živly" k provokacím. A opět je tu strach krajské vlády v čele s panem Zimolou ze "zneužívání" studentů k podobným akcím jako je legitimní protest proti něčemu, co se nám nelíbí. A výroky pana hejtmana o, cituji: "hysterických reakcích" na vznik koalice soc.dem. a komunistů svědčí spíš o hysterii pana Zimoly. Jsem si jist, že tuto koalici nechtěla ani většina voličů soc.dem. Kde jsou ti, co nám je zvolili? Proč tu neobhájí svou volbu krajské vlády? Proč tu vystupuje jen demagogický magor, podepisující se jako "madqwert"?
Vojtěch Straka, nar. 1953

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#295 Re:

2012-11-13 15:42:56

#291: Vojtěch Straka -

V internetovém prostředí se jim říká trollové.

madqwert

#297 Re:

2012-11-13 15:46:06

#291: Vojtěch Straka -

I paní Baborová přece říká, že protest legitimní je. Problém samozřejmě je, když je k tomu zneužíván vzdělávací proces...