Vyhodte Bílka

Quoted post

Rocky

#1099 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je

2012-11-08 09:51

#1097: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kval

Pěkně si přečti znova pomaloulolinku všechny moje příspěvky abys pochopil vše co sem tady psal. Na to abych pragmaticky zhodnotil úspěch či neúspěch fotbalovýho trenéra stačí bohapustá statistika. Ze začátku sem všechny svoje příspěvky psal a taky argumentoval věcně a logicky. Ovšem pak se tady vyrojili trotlové (kteří ani neuváděj přezdívku takže už ani nevím na koho reaguji) a začli mi nadávat a místo aby mě a mé nárory logicky rozporovali snížili se k osobním útokům zpochybňující moji inteligenci můj věk atd. CHvíli sem to vydržel a trpělivě vysvětloval svoje názory zabedněncům, z kterých jsem až na vyjímky nedostal jedinej rozumnej argument. A když mě pak začně někdo nadávat se zjevným úmyslem vůbec nediskutovat k tématu tak prostě začnu nadávat taky. Nenechám se tady jen tak urážet. Takže když ti vadí možná přehnaný přirovnání Polska k hokejový Kanadě tak se to dá vyprotiargumentovat daleko líp než mi tvrdit, že sem totální debil a fotbalu nerozumím. Myslím si, že mu rozumím až moc. Pěknou řádku let jsem ho aktivně závodně hrál. Vím co dělá s hráčem psychika. Vím jak se hráči můžou na hřišti cejtit. Dokážu si představit reálně jak se trenér musí cejtit, když se ještě neodehrál jedinej zápas a už se ze všech stran kritizovalo, že to není ten pravej repre trenér atd. Většina z vás sedí jen v hospodě a kybicuje. Jestli někdy kopli do balonu tak maximálně na plácku za barákem. A ještě asi po stopadesátý píšu. Bílek v klavilifakci na MS ještě neprohrál. Strohá čísla. POčet proher=0. Ale jak vidím tak většina z Vás by byla rači kdyby tam byl např. Hřebík a počet bodů by byl 2. On totiž ten pan Hřebík, nebo Csaplár nebo já nevím kdo působí v televizi tak sofistikovaně... tak chytře... tak všemu rozumí a oni by ten nároďák pozvedli do výšin....

Odpovědi

rooster

#1100 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek

2012-11-08 10:48:34

#1099: Rocky - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je

...já už absolutně rezignuji.....ubil jsi mě argumenty....přiznávám,že jsem hlupák ovlivněný svými antipatiemi k panu Bílkovi....

...jen by mě zajímalo jaký ty máš osobní problém s panem Hřebíkem,všude ho uvádíš,jakoby snad protipól "kvalitního trenéra...o pana Hřebíka tady přece vůbec nejde...pan Bruckner byl pro tebe asi JEN ten,kdo přišel k hotovému mužstvu...a to jsi ještě nenačal téma,kdyby na jeho místě byl pan Bílek.....

Tvrdím jen jedno, trenér který nemá přirozenou autoritu nemůže mít výsledky,natož s průměrným mužstvem....Trenér,který se na post dostane díky kamardšoftu přirozenou autoritu mít nemůže,pokud ji nepodloží osňujicími výsledky,což tento případ určitě neni!!! Už je mi jasné,že mě zasypeš argumenty a úžasnými výsledky pana Bílka, čemuž odpovídá postavení v žebříčku FIFA....je snad někdo zodpovědnější,než trenér? Kam až musíme spadnout?

Ať žije kvalitní trenér pan Bílek!!!