Vyhodte Bílka

Quoted post

rooster

#1071 #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní trenér

2012-11-07 10:17

....jsem možná fotbalový analfabet,zkus mi připomenout nějaký ten "zázrak" který se panu Bílkovi povedl...Všude na světě platí,nejsou výsledky,první jde od válu trenér,nikdo se neptá s jakým materiálem musí pracovat,a ať se na mě nikdo nezlobí za tři roky u kormidla jsou úspěchy naprosto mizivé...žádný jiný trenér by tři roky takovýchto "úspěchů" neustál!!! Je hezké,že se pan Bílek snaží zkoušet nové a mladé hráče,ale to se dá po 2-3 nepovedených zápasech,ale když se o to pokouší po třech letech v neotřesitelné pozici,s neuvěřitelnou výmluvou,že k úspěchu potřebuje čas...vždzť to je výsměch,kolik toho času potřebuje?Tři roky je málo?Tolik času s takovými výsledky neměl nikdy nikdo..!Pokud zde má místo srovnávaní s Pánem Trenérem Brucknerem,což je něco naprosto nesrovnatelného, tak Pán Tenér Bruckner nastoupil k reprezentaci po 30ti letech trenerských úspěchů a to i přes to,že neprošel Spartou...a byl při vzniku úspěšné generace hráčů kterou v repre trénoval.Díky tomu měl u hráču patřičný respekt a výsledky.Jaký respekt asi může mít pan Bílek,když i přes své hmatatelné "úspěchy" se drží svého koryta jako klíště. I s průměrnými hráči se dájí dělat úspěšné výsledky,ale nesmí mít "průměrné" vedení. Je jednodužší vyměnit jednoho trenéra,který dokázal za tři roky,že na to evidentně nemá,než jedenáct hráčů...Bohužel pod vedením pana Pelty bude asi muset náš fotbal padnout ještě hlouběji...

Odpovědi

Rocky

#1072 Re: #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní trenér

2012-11-07 10:37:03

#1071: rooster - #1069 Re: Re: Re: Re: Bílek je kvalitní trenér

Tak tady by mě zajímalo co v českých podmínkách tedy považujete za úspěch?? Podle mě úspěch je v českých podmínkách pokaždý když se mužstvo někam probojuje (ME nebo MS). Takže podle tohoto kritérie Bílek jednoznačně uspěl. Co se týče kval. na MS tak Bílek eště neprohrál a po v uvozovkách ,,jediném,, výsledkovém poloneúspěchu s Bulharskem (což je tým na podobné kvalitatriví úrovni jako náš) ho chcete odvolat?? Ve chvíli kdy má náš nároďák reálnou šanci postoupit?? Pan Trenér Bruckner byl velkej taktik, ale i on udělal několikero přehmatů. Měl k dispozici neuvěřetelně silnou generaci hráčů s kterou udělal jen semi na EURU. Na následné MS se postoupilo až se uráčil vrátit Pavlík Nedvědů a baráž proti Norsku se tenkrát ubojovala. Nebýt Pavlíka bůhví jak by to dopadlo. Pan Bruckner měl neuvěřitelnou (z dnešníhopohledu) generaci hráčů na OH v Sydney.... tam totálně vyhořel.. stejně jako na MS v Německu a na ME ve Švýcarsku s RAkousku. Bílek zatím nemá jedinej výsledkovej neúspěch. Bílka začnu hodnotit až skutečně ,,neuspěje,,. To, že hra momentálně skřípe tak tu pořád výsledky jsou. A počítaj se jenom výsledky. A na závěr, Bílek není žádnej Nýmand. Má titul.... má pohár...s 19kou má bronz z EURA....2x zachránil bezkonkurenčně sllaboulinký Blšany. To, že Vám není sympatickej nic nemění na tom, že fotbalu rozumí a dělá ho v rámci možností dobře. Např. Hřebík krom 2,5 měsíce ve Spartě v dospělým fotbale nedokázal zhola nic. A všude kde byl nadělal jenom neplechu.