Odvolání Ing. Ivany Machovcové, ředitelky SVIŠ ve Valticích

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#106

2012-07-19 17:31

Vážení,

dostal jsem se sem úplnou náhodou, neznám nikoho ze zúčastněných a o poměrech na škole nevím vůbec nic.

1) Už jste se zkusili obrátit přímo na Českou školní inspekci?

http://www.csicr.cz/cz/o-nas/Kontakty/Kontakty

Neformulujte to jako petici, ale prostě jako podnět, upozornění na nedostatky. V kopii to pošlete ministru školství a paní ředitelce. A požádejte předem o informaci o způsobu vyřízení odpověď.

2) Dostat se do médií také není problém, ale musíte novináře přesvědčit, že nejste fňukny a váš problém je skutečně problém a ne pseudoproblém.

3) Pokud vás pálí hejtman Hašek, musíte vyjít z toho, že je vůdcem jednoho ze dvou navzájem se nesnášejících křídel v ČSSD. Vůdcem toho druhého křídla je předseda Sobotka.

4) Zkuste se dohodnout a založte nějakou konkurenční vinařskou školu. Třeba ve Velkých Bílovicích.

Odpovědi

VB

#107 Re: já

2012-07-20 02:27:16

#106: - já 

 Jako fór je to dobrý.

Školní inspekce proběhla, výsledek jasný paní ředitelka to vede do kopru, ale to je asi tak všechno.

ČSSD je stejná jako ČSD nikdo neví kdy dojede a kdy odejede a kam valstně jede a kdo to vede jediné co je jasné že vybírají za jízdu a sedí v jídelním voze

zakládat nějakou jinou školu tak u toho jsem se dostatečně pobavil to není koupit barák a udělat školu to je moc náročné a těžké a nevím proč bych měl zakládat něco co funguje sto let jen tam sedí žáBA(BA) na prameni :-)

fakt dobrý ale děkujeme za příspěvek