Demise vlády a jmenování vlády skutečných odborníků.

Quoted post

škopík

#667 Re: Mazání

2012-03-15 11:41

#7: Autor petice - Mazání 

Četla jsem to, ale vaše "plánované násilí", které si vůbec ve svém program.prohlášení neuvědomujete svými tresty mi věstí, že by nastala doba temna a středověku. ˇUředník-člověk by pochybuil a šel by do kriminálu. Něco řeknu na veřejnosti a když se vám to nebude líbit-zavřít. Dýchá na mě z toho všeho zloba a chuť se pomstít i v budoucnu, když by jste náhodou vládli. Pro vás platí buď černá meno bílá, nic mezi tím. O demokracii nemáte asi ani páru...vy ti praví nebudete. 

 

Odpovědi

proud

#670 Re: Re: Mazání

2012-03-15 12:00:45

#667: škopík - Re: Mazání 

 

zpruhledneni zakonu a spravedlivej trest pro ty kdo je budou porusovat aby se meli lip na ukor vsech ostatnich je nasili? Od ktery doby? Zakony by se mely casem uvolnovat tak jak budou lidi sami k sobe lepsi a moudrejsi,jak na sobe budou pracovat.Mozna az do doby kdy uz misto nich budou jen slusny pravidla,ale sama uznate,ze zatim se jeste chovame jako nenazrana sobecka zver a zakony se soudama porad jeste potrebujeme.Jinak mi neni jasny,jak ve state kde si vladne lid sam a sam si i kontroluje jeho chod a deni v nem,zneuzijete proti nekomu zakon.Navic me zarazi vase oslovovani "VY",kdo to jsou ti "VY"? Snad ja,nebo lidi z holesovsky? Ne,to oslovujete vsechny svy sousedy a vsechny obcany tohohle statu :-),dobre ctete o co vubec jde,vzdyt to je pro nas vsechny,co se budeme aktivne a zodpovedne podilet na chodu nasi republiky a to bude moralni povinnost kazdyho obcana.Nebudou zadni "ONI",kteri povladnou! Budeme to my vsichni,jeden kazdej z nas.A jak ne,davam od toho ruce pryc a asi kazdej z tech kdo se angazujou jak na holesovsky,tak tady na internetu:-).Vzdyt chceme novej system o lidech a pro lidi,takze to posledni co si prejeme,je si navzajem skodit.Podivejte se kam se riti svet a do toho jeste nase politika ktera misto aby pomahala jeste skodi,to chceme prece vsichni zmenit......proud