Požadujeme navýšení rozpočtu Slezského divadla v Opavě

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#120

2012-03-03 12:01

Jako dlouholetá přítelkyně a milovnice operní scény v Opavě bych ráda vyjádřila svůj názor na současnou neutěšenou situaci ve Slezském divadle. Chybu vidím jednoznačně v marketingu a ve vedení Slezského divadla. Jestliže pan Pasker nedokázal najít jiné finanční rezervy než pouze takové, které vedly k propuštění 17 členů opery, pak si, bohužel, nemyslím, že jako ředitel a člověk, který by měl především stát za svými zaměstnanci a být tzv. na "jejich straně", je člověk, který setrvává na tom pravém místě ve své funkci...
Pokud je mi známo, tento názor sdílí převážná část operního souboru, což vedlo k dalšímu kroku divadelníků a sice k takovému, že podali písemné vyjádření "Nedůvěry vůči panu Paskerovi", které bylo předáno přímo panu primátorovi.
Na zasedání zastupitelstva jsem byla přítomna - čekala jsem, že příjde na "přetřes" i tato záležitost. Nestalo se tak. Možná příště, uvidíme...

Odpovědi

Zdeněk

#127 Re: Ubohost

2012-03-05 18:53:21

#120: -

Vy tohoho ředitele musíte nenávidět. Když dělal hercům co jim na očích viděl, tak ho vychvalovali, že mají toho nejlepšího ředitele. Teď když už nedokáže dělat zázraky, klidně ho potopíte a chcete krev. Kolik ředitelů jste už tak zničili ? A šéfů ? Prostě kdo vám někdo  na ruku - pryč s ním. Chcete zpátky vedení divadla,které bylo před několika lety - možná ho s takovou budete mít. A zase budete nespokojeni jako tenkrát. Město ani stávající ředitel nezničí divadlo - vy si ho umělci zničíte sami. Bohužel asi 10 lidí to dokáže. A jestli jsou mezi vámi opravdu umělci - o tom by se dalo hodně polemizovat. Ať tak nebo tak - čas ukáže, kdo se bude stydět.