Proti výškovým stavbám v Olomouci

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#36 Re: Luděk

2012-02-09 20:49

Luďku, Aloisi, sakra chlapi, o to přeci jde ... další z řady mrakodrapů ...ééé pardon výškových budov je právě řešena ve schvalovacím řízení, i když návrh územního plánu ještě nebyl ani zveřejněn (takový olomoucký paradox) .... a žádná studie, perspektivy, dálkové pohledy, vizualizace ... nic, tohle je ta veřejná nebo laická debata?

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#37 Re: Re: Luděk

2012-02-09 22:01:19

#36: - Re: Luděk

to mi právě ani nepřijde jako debata - pouze hrnutí mého pohledu na život ve městě a hledání podobně smýšlejících bez poslouchání protistrany. Když je argumentem pracovní místa - já ho nepotřebuju, já mám! Hodně obchodů - já nepotřebuju, chodím tady za roh do večerky! Kino - nepotřebuju, čtu knížky. atd, atd, atd. Chci v Olomouci krásnou architekturu, aby když cizinec přijede do Prahy, tak aby se ptal po Olomouci - máme tu orloj, parky, řeku...ale nic víc! Chci aby se vědělo, že máme v Olomouci něco jiného než starobylé měso,které nikoho netáhne. Až ukážou, co se bude stavět na Šantovce, je mi jasné, že proti tomu se budou bouřit další lidé, ale věřím, že se najdou i fanoušci....ale to je u všeho. Teď mi to přijde úplně zbytečné a hloupé...