Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.

Quoted post

Pro letiště Václava Havla

#4821

2012-01-29 11:42

Jsem proti podepsání této petice. Ať každý kdo přiletí z ciziny do naší české země ví, že Václav Havel byl někdo a pro nás Čechy něco znamenal. Zvolili jsme ho v 89. aby byl naším prezidentem, protože jsme mu věřili a také náš národ vedl dobře a s nadějí až do konce. Jsem rád, že většina ČR váš názor nesdílí (důkazem je například nádherný a spontánní pohřeb, kterého se mu dostalo), protože my ho máme rádi, byla to veliká rozporuplná osobnost, která vedla Čechy a zpočátku i Slováky v těch nejlepších časech co naše území zažilo od Karla IV. Všichni tu jen říkáte jeho zápory (a často co píšete ani zápory nejsou), ale kdyby jste měli vypsat jeho klady, zjistili by jste při psaní, že si toto zaslouží. Škoda, že se nedožil Nobelovi ceny za mír, přesto že ji měl na dosah.

Odpovědi

Ach jó

#4822 Re:

2012-01-29 12:41:50

#4821: Pro letiště Václava Havla -

Pane "4821": To, že jste "proti", tak na to máte pochopitelně plné právo a NIKDO vás za to nemůže odsuzovat ani ostouzet. Váš text ale bohužel obsahuje několik, mírně řečeno, nelogičností. Tedy především - nemůžete být proti podepsání petice, pouze můžete petici nepodepsat. Dále, pokud se letiště bude jmenovat po VH, tak jenom tím bude každý přiletivší cizinec okamžitě vědět, kdo to VH byl? To myslíte fakt vážně? Píšete "... zvolili jsme ho  ...". Vy jste ho volil? A kde a jak? Já nevím, že bych v té době někoho volil. Dále: "Většina ČR ... nesdílí ... spontánní pohřeb ...". Většina ČR byla na tom divadelním pohřbu? Spíše to vypadalo na to, že "většina ČR" byla znechucena tou vyloženě barnumovskou týdenní extra kampaní. Nobelovka na dosah? Ano, na dosah? Já jsem jednou šel kolem nějaké banky a tam bylo v trezorech mnoho, mnoho milionů Kč, které jsem měl podobně také skoro na dosah. Kdybyste měli vypsat jeho klady ...". A co vám brání, milý pane? Vypište je tedy vy. Pište, pište !!! A pokud by vám na jejich objemný rozsah nestačil teno web, tak správce webu vám jistě rád přidělí zvláštní velký "zásluhový" prostor, není-líž pravda ...


Nepřihlášený uživatel

#4823 Re:

2012-01-29 12:45:42

#4821: Pro letiště Václava Havla -

Velmi vtipné. Každého cizince, který přiletí do Prahy zajímá, jak se dostane do centra, kolik stojí taxík a kde si vymění peníze...Václav je pro ně nevyslovitelné slovo...a kdo to byl, to je jim je celkem šuma fuk..Mimochodem, ani netušíte kolik cizinců tady vystoupí v domnění, že jsou v Budapešti


Nepřihlášený uživatel

#4825 Re:

2012-01-29 16:34:48

#4821: Pro letiště Václava Havla -

I já se připojuji s prosbou,vypište prosím klady a zásluhy Václava Havla.

pája

#4829 Re:

2012-01-29 18:00:55

#4821: Pro letiště Václava Havla -

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) to sem se posmál :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Nepřihlášený uživatel

#4895 Re:

2012-02-01 15:17:04

#4821: Pro letiště Václava Havla -  

 pane 4821: co na tom pohřbu bylo prosím spontánního? Jediná spontanní akce byl happening na Václaváku v neděli odpoledne. Ten spontánní pohřeb, jak říkáte, byl připraven měsíce dopředu, stejně jako mediální masáž, neboť se vědělo, že VH se vrátla rakovina a moc dlouho si tu nepobude. Nebo si opravdu myslíte, že taková show se dá domluvit během půl hodinky na Hradě? ......