Petice za odvolání ministra školství Josefa Dobeše

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#9

2012-01-01 04:18

Vážení diskutující, chtěl bych Vám sdělit zkušenost, a to ze svých vysokoškolských studií na FAPPZ - ČZU v Praze. Zde jsem kandidoval do místního Akademického senátu, dokonce jsem tehdy sestavil program za zlepšení situace studentstva, vlastně členů akademické půdy. Bohužel jsem nebyl do Akademického senátu zvolen, i když jsem to myslel se společností dobře. Moje levicové názory za důstojnost života nebyly vůbec akceptovány. V České republice nám vládne koalice (ODS, TOP09, VV), která devastuje tuto zemi, občany ČR a místní vzdělávací systém. Levicové názory byly hozeny přes palubu, a tak situace dopadla, jak dopadla - viz zoufalý stav našeho státu způsobený populistickou a zlodějskou pravicí. Dodnes v této době pociťuji blokádu z profesního a uměleckého hlediska. Za své názory jsem pranýřován. Přesto bych rád pomáhal občanům ČR. Dále bych se chtěl jednou navrátit ke studiu - viz postgraduál. Chtěl bych pomáhat studentům, neboť se mi nelíbí, jak je s nimi zametáno v této době. I když se mi rozpadly vztahy, jsem schopen nadále bojovat za důstojnost lidství. Děkuji za pochopení. S přáním pěkného roku 2012. Ing. Václav Kovalčík, Náchod

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#89 Re:

2012-02-01 19:31:02

#9: -

Jen doplnění ke zkratkám politických stran v koalici:

ODS-okrádám denně stát

VV- vezmem všem

TOP09- teď okradem pracující

To hovoří za vše a pojdmě ukázat, komu mají titi lidé sloužit!!!


Nepřihlášený uživatel

#122 Re: Vám se toho rozpadlo víc...

2012-03-03 02:03:12

#9: -

Mě se zdá, že se vám rozpadl i mozek. Běžte brečet k Fidelovi nebo Kim Čong Unovi do Koreje. Víte, dnes mě pobavil plakát studentů: Vzdělání není byznyz. Hahaha. Ale je, ale je... V tržní ekonomice je byznyz i zdravotnictví. A kdo to nepochopil, neměl zvonit klíčema a volit VV:-)