Zastavme nové formy cenzury

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#15

2021-01-19 08:33

Dobry den, nejedna se zdaleka pouze o socialni site ale o cenzuru a pogrom na svobodu slova akritickeho projevu pod plastikem tzv nekonfliktnosti a slusnosti i v mediich na internetu, coz je mnohem horsi- napriklad Seznam, novinky a propojene rubriky tvrde atakuji kriticke nazory a to zejmena takove, ktere jsou podlozeny fakty, byt vyjadrene za pomoci ironie, satyry a nadsazky. Zaroven je tam mnozstvi profilu snazicich se vyvolat pomoci kontroverznich prizpevku vyhrocene diskuse...

Odpovědi

Jirka99

#22 Re:

2021-02-04 07:01:59

#15: -  

Naprosto souhlasím. Hlavně po Novém roce eskaluje boj cenzorů s těmi, kteří nemají ty "správné" názory. Jednuduše tyto názory označí "volgární nebo neetické", smažou a dajáí ban. Já žádná vulgární slova nepoužívám. Spíš se divím, co všechno asi může byýt "vujgární". Jednou mně ten správný progresivista napsal že jsem se svým vyjádřením "kopl do haxny", vysvětlil jsem mu, že jsem se vyjádřil přesně a dodal "vy haxno". Jehio příspěvek tam zůstal, můj byl vymazán jako "neetický nebo vulgární). Zkoušel jsem vygooglovat "vulgární" slovo haxna, ale asi je vulgární jen pro cenzora iDnes a jen u těch, kteří nesouzní s jeho názory. Takových a podobných případů je mnohem víc. Mimochodem je někde v ústavě psáno, že pod svobodu projevu nepatří ůneetické" názory? A pokud ne, může si někdo udělat pravidla na svých diskuzích, která ústavu porušují?