Zastavme nové formy cenzury

Zastavme nové formy cenzury / Oznámení / Petice proti novým formám cenzury: Co nového v novém roce / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2021-01-18 13:36

Díky ta Vaší iniciativu!
Gilles De Rais

#2

2021-01-18 13:55

Taky děkuji a držím palce

 


Nepřihlášený uživatel

#3

2021-01-18 14:43

Skvělé, děkujeme za vaši snahu a úsilí proti komunisticko fašistickým a satanistickým snahám totálně ovládnout svět. my kdo máme zdravý rozum věříme že se jim to nepodaří!!!!

Nepřihlášený uživatel

#4

2021-01-18 15:15

Ani nemusíte chodit daleko do ciziny. Stačí se podívat na diskuse Seznamu na Novinkách a Seznam zprávách. A co o nich lidi píší v diskusích např. na iDnes. Nemám prtscr, ale smazali mi i citát Gleba Něržina ze Solženicynova románu, podotýkám, s uvedením zdroje! A sprostá slova tam nebyla. Totality jsou si podobné. Radka Johnová, rsj@seznam.cz

Nepřihlášený uživatel

#5

2021-01-18 15:42

Vrací se nám vláda korporací, též známá pod názvem fašismus. Nejsem si ale jistý, zda se proti tomu dokážeme jako běžní lidé nějak efektivně postavit. Tohle vidím již několik let, taky jsem kvůli tomu před několika lety opustil Facebook. A pak samozřejmě z důvodu, že FB vnímám jako nástroj na modifikaci chování jeho uživatelů. mtd@centrum.cz

Nepřihlášený uživatel

#6

2021-01-18 15:46

Podporuji vše, pod čím je podepsán doktor Marian Kechlibar! Kde to mám podepsat?

Nepřihlášený uživatel

#7

2021-01-18 15:56

Naprosto nezbytná iniciativa

Nepřihlášený uživatel

#8

2021-01-18 16:02

Díky. Nedejte se.

Nepřihlášený uživatel

#9

2021-01-18 16:42

Daniel Vávra a jeho ego. Poslední měsíce začíná být nepříjemně útočné a nenávistné. Velmi by mne zajímalo, jak se odškrtnout z vaší petice, jelikož to poslední co chci, je být spojovaný s novým typem virtuálních skinheadů, které Vávra posílá na každého, kdo mu nevoní. Miroslav Sládek už tu byl a nového opravdu nechci!

Nepřihlášený uživatel

#10

2021-01-18 16:42

Čiňte - jak uznáte za vhodné. Souhlasím s Vámi. Nevíte ale, že marnost nad marnost toto jest. Žijeme ve zločineckém, zkorumpovaném státě. Nic s tím nenaděláte. Pouze vyšlete-li lidi, které podpoříte do sněmovních voleb. Pokusíme se opět o nemožné - spojit neparlamentní strany pod jednu hlavičku a takto společně kandidovat. Nikdo z nás nemá oněch 343 kvalitních kandidátů - sám. Nikdo z nás nemá 14 hodnověrných nezpochybnitelných jedniček na tyto kandidátky. Hledáme potom pochopitelně nezpochybnitelného - z oněch 14 - našeho společného kandidáta na premiéra. Myslíteli-li si, že nepolitickou cestou zrušíte cenzuru v této republice - pak jenom hlupci jste. S Pánem Bohem Radoslav Štědroň předseda Strana státu přímé demokrakcie - strana práce 604297960

Nepřihlášený uživatel

#11

2021-01-18 17:33

Domnívám se, že nejdůležitější je neustále zdůrazňovat, že svoboda slova musí být absolutní. neexistuje nikdy, kdo by byl oprávněn svobodu slova jakkoliv modifikovat.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2021-01-18 17:57


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2021-01-19 01:06


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2021-01-19 01:10



Nepřihlášený uživatel

#15

2021-01-19 08:33

Dobry den, nejedna se zdaleka pouze o socialni site ale o cenzuru a pogrom na svobodu slova akritickeho projevu pod plastikem tzv nekonfliktnosti a slusnosti i v mediich na internetu, coz je mnohem horsi- napriklad Seznam, novinky a propojene rubriky tvrde atakuji kriticke nazory a to zejmena takove, ktere jsou podlozeny fakty, byt vyjadrene za pomoci ironie, satyry a nadsazky. Zaroven je tam mnozstvi profilu snazicich se vyvolat pomoci kontroverznich prizpevku vyhrocene diskuse...
Tony

#16 Re:

2021-01-19 08:37


Nepřihlášený uživatel

#18

2021-01-19 09:29

Jste skvělí, díky za tuhle Vaší iniciativu. Nikdy bych nečekal, že kromě opravdu palčivých problémů téhle planety budeme muset řešit i globalizaci totality a v takové míře. Že něco takového propojenost světa a moderní technologie vůbec umožní. Ukazuje se, že jsou takové snahy tak efektivní právě díky tomu. Zbývá tak už jen přijít na to, proč je pro některé jedince vidina šíření pseudodobra tak lákavá, že bez váhání obětujou svobodu nejen vlastní, racionalitu a v konečným důsledku posvěcují postupně všechny prostředky. 20. stol. je plné mrtvol přesně kvůli takový tendencím...

Nepřihlášený uživatel

#19

2021-01-21 15:08

Jste skvělí a díky za Vaši aktivitu v této věci.

Nepřihlášený uživatel

#20

2021-01-28 08:16

ŽBLA BLA

Anonymous

#21

2021-02-02 21:55

Dobrý den, to už nelze toto podepsat ??? Děkuji za odpověď bohathel@seznam.cz
Jirka99

#22 Re:

2021-02-04 07:01

#15: -  

Naprosto souhlasím. Hlavně po Novém roce eskaluje boj cenzorů s těmi, kteří nemají ty "správné" názory. Jednuduše tyto názory označí "volgární nebo neetické", smažou a dajáí ban. Já žádná vulgární slova nepoužívám. Spíš se divím, co všechno asi může byýt "vujgární". Jednou mně ten správný progresivista napsal že jsem se svým vyjádřením "kopl do haxny", vysvětlil jsem mu, že jsem se vyjádřil přesně a dodal "vy haxno". Jehio příspěvek tam zůstal, můj byl vymazán jako "neetický nebo vulgární). Zkoušel jsem vygooglovat "vulgární" slovo haxna, ale asi je vulgární jen pro cenzora iDnes a jen u těch, kteří nesouzní s jeho názory. Takových a podobných případů je mnohem víc. Mimochodem je někde v ústavě psáno, že pod svobodu projevu nepatří ůneetické" názory? A pokud ne, může si někdo udělat pravidla na svých diskuzích, která ústavu porušují?