Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Quoted post

Radek Pech
Praha 9

#230 Re: Re:

2020-10-07 09:04

#227: www.kulovy-blesk.cz - Re:  

7) Je onemocnění skutečně tak infekční / se záměrně šíří v očkovacích látkách ? (drsné já vím, ale zamyslel jste se někdo někdy nad tím co znamená VLP´S virus like particles. Proč virologové nalézají jen části / fragmenty / kousky viru - a jak se do těla dostanou) Hmmmmm

8) Pokud zastavíme ekonomiku, uděláme lock down, lidé budou bez práce, bez peněz, opravdu si myslíte, že se Vaše situace na JIP časem zlepší nebo zhorší?   

Takže za mne jako laika, díky za Vaši práci, zamýšlejte se ale nad podstatou toho co děláte a jestli to děláte protože je to Vaše přesvědčení o takovém postupu, anebo jen slepě plníte pokyny z nějakého manuálu a vidíte co jste celý život neviděli. TO JE VELKÝ ROZDÍL. 

DĚKUJI

Radek PECH www.kulovy-blesk.cz 

Odpovědi

Vera

#254 Re: Re: Re:

2020-10-07 09:36:44

#230: Radek Pech - Re: Re:  

Take souhlasím, myslím si že zdravotní sestry jsou malý paní a musí poslouchat doktory a dokrory zale ty nad nimi co jim právě diktuji co a jak mají dělat, takže takový začarovaný kruh. Viděla jsem  skryté  viděla z nemocnice v NY a hrůza, tohle je jejich plán co nejvíc čísel a mrtvých aby mohli říct že je stav horší a horší a přišli s vakcínou. Kdo tohle může zastavit opravdu nevím... Ty manažeři a podobně na postech nemocnicích a hlavně politici, ale jakmile se někdo vzepře hned ho propustí jak z vlády tak nemocnice.... Take jsem slyšela a četla že je to toxicita krve či co... Dokonce něco jako otrava, že 5g či i 4 bere kyslík z těla proto lidi nemůžou pořádně dýchat... A ano vir je umělé vytvořen a ty co měly vakcíny proti chřipce kdysi mají několikrát vyšší šanci dostat Covid, bylo vše plánované už dávno.! A co v těch vakcinach je, to si nikdo nedokáže představit. JUDY MIKOVITS vše vysvětluje do podrobná a další.... 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...