Uzavření škol do konce školního roku

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#102 Co říkáte na reakci k neotevření škol?

2020-04-15 18:41

"To může mít katastrofálnější dopady než koronavirus – vznik negramotné generace. To není bohapusté přehánění, ale riziko, na které upozorňují experti ze společnosti EDUin..." https://www.seznamzpravy.cz/clanek/komentar-skolsky-veletoc-kvuli-zemanovi-100324 ... Tak měsíc neotevření škol bude mít takový dopad, že vznikne negramotná generace. Tomu se řežu už dobrých deset minut :D ... Čeho jsou lidi schopní jen aby škodili Zemanovi, vládě a jiným. Zneužívat tuto situaci. Tomu říkám ubohost, fuj !

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#103 Re: Co říkáte na reakci k neotevření škol?

2020-04-15 18:51:53

#102: - Co říkáte na reakci k neotevření škol? 

Snad autorům článku a jim podobným ukáže pan prezident jak je podle nich mimo.

Sarana

#105 Re: Co říkáte na reakci k neotevření škol?

2020-04-15 19:09:24

#102: - Co říkáte na reakci k neotevření škol? 

Přesně, větší blbost jsem dlouho nečetla.


Nepřihlášený uživatel

#108 Re: Co říkáte na reakci k neotevření škol?

2020-04-15 22:51:56

#102: - Co říkáte na reakci k neotevření škol? 

Taky jsem se u toho zasmala :D tak my chodíme od první třídy do školy, učíme se, ale ten jeden měsíc zavřené školy navíc by nás zničil :D no to je sranda. Prijde mi, že vládu vůbec nezajímá zdravi státu. Minimálně ne nas mladych. Zkrátka dokud  se nenakazi někdo z nich a neroznesou si to navzájem tak je nějaká petice asi ani zajímat nebude. Jsem zvědavá, jak se naučím na maturitu, když polovina mých učitelů se boji jít do školy :)


Nepřihlášený uživatel

#115 Re: Co říkáte na reakci k neotevření škol?

2020-04-17 15:13:38

#102: - Co říkáte na reakci k neotevření škol? 

Tak především katastrofální dopad na naše školství má už 30 let pokusné zavádění stále nových školských reforem. Utopily se v tom miliony a miliony (například nesmyslné školicí akce kolem zavádění ŠVP, inkluze, vyhozené peníze v rámci Indoš atd.) a na celkových výsledcích našeho vzdělávání se to pozitivně moc neodráží, ba naopak. O měsíc déle zavřené školy a čerpači dotací z projektů - eduin z toho dělají horor.


Nepřihlášený uživatel

#116 Re: Co říkáte na reakci k neotevření škol?

2020-04-17 16:37:50

#102: - Co říkáte na reakci k neotevření škol? 

Bohapusté přehánění :D :D :D ... Bože, ty to vidíš :D




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...