MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Multikulturní obohacení

#111980

2017-07-21 22:01

Švédské město Malmö je zachváceno násilím. Jeden z majitelů kiosku sáhnul proto k drastickému opatření. Aby ochránil své zaměstnance, proměnil obchůdek v obrovskou klec.

 

Po šesti loupežných přepadeních v tomto létě – všechna migranty tmavé pleti – se vedoucí prodejny odhodlal k tomuto kurióznímu řešení. 

Jeden ze zaměstnanců říká:  „ Před přepadeními bylo pěkné chodit do práce.  Ale po prvním z nich jsem se stal velice opatrným. Neustále myslíte, kdy se to stane znovu.

Než byla konstrukce dohotovena, následovalo ještě pět dalších přepadení – tři z toho ozbrojená. Policie nedělá vůbec nic, jednou jsem lupiče pronásledoval až k jeho bytu. Viděl jsem jeho obličej a mohl ho popsat policii. Byl to 190cm vysoký Somálec. Přesto se nic nestalo.

 Je to tu jak v Chicagu. Neplatí žádné zákony. Klec je jediným řešením, protože zaměstnanci se nesmějí bránit.

 Zkusili jsme všechno. Kameru, alarm, legální zbraně, nůž. Ten ale smíš použít, až když jsi bodnut. To je totálně absurdní. Ty musíš stát a čekat, až tě bodnou….“

 

ZDROJ

 

Odpovědi

Evropan

#111982 Re:

2017-07-21 23:01:36

#111980: Monokulturní ochuzení -  

 To si fakt myslíš, že ten 190 cm vysoký Somálec pořezal Petru Kvitovou? To mi moc nesedí ...


Nepřihlášený uživatel

#111990 Re:

2017-07-22 06:11:22

#111980: Multikulturní obohacení -  

 ZDROJ="jedna paní povídala?"