Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie

Quoted post

Hlupák nic než hlupák

#13509 Re: Re: Re: Re: Co doopravdy řekl Rex Tillerson na zasedání NATO v Bruselu? CNN opět rozšířila do ma

2017-04-04 06:16

#13508: Evropan - Re: Re: Re: Co doopravdy řekl Rex Tillerson na zasedání NATO v Bruselu? CNN opět rozšířila do mainst 

Co to G.Soros zaměstnává za deb... A mě nikde nevybrali jak tebe já sem Vlast a Vlastenec.Zatím co o tobě se nic říct nedá než odpad priživnik a nelegální kolaborant co má barák za pomocí ekonomické krize z 2sv nezákoně tak se zbal a vypadni.Já nejsem ostudou pro národ.A všichni lidé na zemi jsou si rovni krom Židů ty Bůh nemá v lásce.Nikomu Bůh nic navíc nepřidal aby se povyšoval nad všechno pokolení všichni sou si rovni to bez rozdílu a barev a jazyků.Smradleve pokolení Židů to ale nechápe proto bude zničeno jak Jan Pavel II a furt prosí o slitování tam kde je teď a chce se napravit ale už je pozdě.A o D.Rockefeleru ani nemluvím.A ty už máš svůj úděl taky.A kde máte to co vám slibyl Satan a jeho Démoni tu nesmrtelnost a moc když D.Rockefeler vyhasl jako svícen.Pekně jste naletěli nikdy nedojdete osvícení jako Kazatele a proroci od Krista a Boha.

Odpovědi

Evropan
Nepřihlášený uživatel

#13510 Re: Co doopravdy řekl Rex Tillerson na zasedání NATO v Bruselu? CNN opět rozšířila do ma

2017-04-04 06:50:03