MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Politolog

#98451

2016-11-29 06:57

Nejvtipnější je, že ti největší "demokraté" mají plnou hubu demokracie a svobody, ale pouze do té doby, kdy vyhraje kandidát nebo věc, který/která se jim nelíbí, v našem případě to je pan prezident Miloš Zeman, v Rusku to je pak Vladimir Putin, ve Velké Británii pak otázka Brexitu a naposled v USA pak volba Donalda Trumpa za prezidenta... Zkratka jsou to pokrytci ti Kocábové, Klusové, Bartoškové a jim podobní!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#98452 Re:

2016-11-29 07:54:25

#98451: Politolog -  

Vyhrát se da jen tam, kde se dodržují pravidla. Milos Zeman dle NSS lhal a porusoval volební zákon. Ja si myslím, ze dlouhodobe porušuje i Ústavu.

Tedy Milos Zeman nevyhrál, moc získal podváděním jak pro komunisty a nacisty typické.

Jiří Ovčáček

#98499 Re:

2016-11-29 18:53:12

#98451: Politolog -  

 No jo, je to tak. Existuje jen jedna jediná správná demokracie, a to ta naše! Jen my jsme ti jediní správní nositelé světla, pravdy a lásky, spasitelé lidského pokolení, my, fanatičtí pokračovatelé svatého Václava I. Havla. Všechno ostatní je totalita a kdo s námi nesouhlasí a dostatečně neopovrhuje svým národem, musí být ihned odstraněn, neboť je fašista, komunista, rasista, xenofob, islámofob, ruský troll a já nevím, co ještě.

Demokrat

#98545 Re:

2016-12-02 17:55:45

#98451: Politolog -  

 Je s podivem, jak fašistické metody používají a chtějí prosazovat ti, kteří údajně bojují proti fašismu. Pořád mám v hlavě údajný Čapkův citát o tom, že fašisté budoucnosti budou sebe nazývat antifašisty. A když  sleduji růžzné zelené, antirasisty, neziskovky a podobná stvoření a zejména jejich absolutně likvidační návrhy k názorovým oponentům je mě zle. V jejich představě svobodné společnosti nemá právo mluvit nikdo jinak, než oni dovolí.