Týdny občanského neklidu

Quoted post

Realista

#1880 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozor na dezinformační proruskou propagandu

2016-11-28 21:18

#1879: Jahoda - Re: Re: Re: Re: Re: Pozor na dezinformační proruskou propagandu 

 Právě naopak, ShabbaTote. Mladí naivní lidé bez potřebných životních zkušeností dokáží skočit na lep lecčemu. Ještě nemají vlastní názor, teprve se hledají, strašně snadno se pro něco nadchnou a upnou všemi silami. Právě takoví jsou zlatým dolem všech propagandistických fanatizátorů. Moc dobře to vím, o čem píši, neb sám jsem byl ve školních letech takovým zaníceným fanatikem. To starší lidé (teď nemluvím o senilních!) už se mnohokrát spálili, jsou přirozeně nedůvěřiví a nenechají se tak sadno ošálit. Největším propagandistou je pro všechny studenty v tomhle případě samotná škola. Nejednou jsme byli svědky, jak filosofické fakulty nebo fakulty sociálních studií, líhniště neomarxistické a islámofilní propagandy, dokázaly zfanatizovat zástupy studentů, kteří s takovou svěřepostí v ulicích vítali migranty nebo házeli vejce po našem protiislámském a proizraelském prezidentovi. V tomhle se od nás Izrael rapidně liší. Neviděl jsem nikdy žida s vymytým mozkem, který by vítal Palestince s transparentem "Palestinians welcome"

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1881 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozor na dezinformační proruskou propagandu

2016-11-29 23:57:38

#1880: Realista - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pozor na dezinformační proruskou propagandu 

 Možná proto, že Palestinci tam byli dřív než Izraelci? Jako taky jsem neviděl, když nás okupovali Rusové s vymytým mozkem, že by měli transparenty „Češi vítejte“.