Odvolat ministra Daniela Hermana

Quoted post

ShabbaTot

#1013 Re: Re: Re: Re:

2016-11-03 18:44

#1008: - Re: Re: Re:  

 já se rozhodl,že již nebudu psát,ale ve Vašem případě udělám vyjímku.

poznám ideologii,já bráním ale lidi a pokud se zde a nejen zde volá po provazech,střílení a věšení,soudech a věznění-potom nemohu být zticha a nejedná se pouze o tento web.

Hrdina,přeživší obět shoa byla hrubě uražena a zesměšněna,mám být i k  tomu zticha ?

Jak se na jistých stránkách smějí a tvrdí,že si musel přivézt z Česka kufry medailí a jak mu na nich záleží a pod.

Mě to uráží !

Pan Brady a to je můj názor,si těch vyznamenání plné kufry zaslouží,jenže a to je zase můj názor,on o ně nestojí.

Jako člověk,který přežil peklo vyhlazovacích táborů mu na nějakých vyznamenáních nezáleží,on chce pouze,aby se mohl opět setkat se svou rodinou,příbuzenstvem a nejbližšíma ,které miloval a které ztratil,které mu nacista a zlý člověk zavraždil.

Nechte ho na pokoji,nebo kdo tady pořád o něm píše-nechte ho na pokoji!

Končím definitivně...jsem upřímný kecal a něco mě říká,že se začínám plést do vysoké politiky po které mě nic není.

Takže čus,

Odpovědi

ShabbaTot

#1014 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-03 18:57:21

#1013: ShabbaTot - Re: Re: Re: Re:  

 ještě ,pokud by se jednalo o údajné připojení české země k Německu,potom je to dle mého názoru vlastizrada a pokud by tohle někdo prosazoval,potom je to vlastizrádce.

Od této myšlnky se já distancuji a nechci s ní nic mít !

Samozřejmě,že bych se postavil na stranu lidí,kteří jsou proti tomu.

Jako vlastenec a Sokol ,ano.

 

Realista

#1016 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-03 20:14:28

#1013: ShabbaTot - Re: Re: Re: Re:  

 Hrdina, přeživší oběť shoa byla především nechutně využita v politických intrikách svého synovce a hrubě uražena jeho jednáním, tedy tím, že se paktuje se Sudeťáky, kteří se doteď nesmířili s odsunem a snaží se o zneplatnění Benešových dekretů a znovunabytí svých majetků, čímž zpochybňují výsledky války. A člověk, který je vítá jako své milé krajany, činí jednoznačně vlastizrádné kroky. O tom nelze pochybovat.


Nepřihlášený uživatel

#1018 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-11-03 21:42:56

#1013: ShabbaTot - Re: Re: Re: Re:  

 kOLIK NAŠÍCH OBČANŮ PŘEŽILO KONCENTRÁKY A ZTRATILO SVÉ BLÍZKÉ ? A BYLI VYZNAMANÁNÍ?? A ONI NA ROZDIL OD BRADYHO ZŮSTALI DOMA A PRO VÁLKOU ZNIČENOU VLAST PRACOVALI A ČÍM PŘÍSPĚL NAŠÍ VLASTI BRADY ? NEBUĎTE SMĚŠNÝ A ZMANIPULOVANÝ, COPAK VÁM CHYBÍ ÚSUDEK ?