MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#96916 Re: Re: Re: Miloš Zeman jedná neústavně dlouhodobě a je potřeba to řešit.....

2016-11-01 18:46

#96911: - Re: Re: Miloš Zeman jedná neústavně dlouhodobě a je potřeba to řešit..... 

 Výzva ke stíhání presidenta za to, že společně s jinými ústavními činiteli potvrdil platnost smlouvy schválené parlamentem? Vyšetřování něčeho, k čemu má teprve dojít? Vypadá to, jako by tady někdo chtěl kalit vodu. 

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#96917 Re: Re: Re: Re: Miloš Zeman jedná neústavně dlouhodobě a je potřeba to řešit.....

2016-11-01 18:50:21

#96916: - Re: Re: Re: Miloš Zeman jedná neústavně dlouhodobě a je potřeba to řešit..... 

 O jaké smlouvě mluvíš a o jakém hlasování ve Sněmovně? 

Zatím to vypadá tak, že žádná smlouva s ČLR, která by obsahovala sousloví "strategické partnerství s ČLR" tedy "alianci s ČLR" neexistuje, ale pokud něco takového znáš, co skutečně je schváleno parlamentem, přečtu si to velmi rád. Hledal jsem a nenašel jsem, ale mohl jsem hledat špatně. 

Prosím, dej sem odkaz na steno záznam ze Sněmovny o hlasování, případně na rozpravu a také prosím dej odkaz na usnesení vlády o takovém dokumentu. 

Zatím to vypadá, že dokonce vláda ani neschválila "prohlášení dvou prezidentů", které Kmoníček vydává za mezinárodní smlouvu a které tvořil a u Veselovského dokonce přiznal vlastizrádné jednání při přípravě dokumentu.