Týdny občanského neklidu

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#1512

2016-10-31 19:18

Měli bychom zapomenout na osobní antipatie a udělat vše, abychom ochránili demokraciia svobodu, které je čím dál méně.  Prezident Zeman je celosvětová ostuda a jeho nejbližší spolupracovníci jsou lháři a podvodníci.Za svobodu a demokracii se musí bojovat. Třeba peticemi a vyhlášením týdnu občanského neklidu. Proto jsem tuto petici podepsal a 17.listopadu budu v PHE.S

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#1517 Re:

2016-10-31 20:10:14

#1512: -  

 Trochu s vámi nesouhlasím v tom že je Zeman celosvětová ostuda,já myslím že světu je on úplně u zadku a berou ho když už ho zaregistrují tak jenom jako směšnou figuru on prudí jen u nás a hlavně nás.

MyLOŠ

#1518 Re:

2016-10-31 20:10:45

#1512: -  

 Je vidět, že o svobodě mnoho víte, když bojujete v nesprávný čas...

Alena S.

#1539 Re: Jste směšný

2016-10-31 23:03:55

#1512: -  

 

Vy tady řešíte kraviny s Čínou, se kterou mimo jiné obchodně spolupracuje celý svět. Vy nemáte svobodu???? Jak si tu svobodu vůbec představujete??? Na Evropu se řítí invazisté z muslimských zemí a vy řešíte rozbité bábovičky na pískovišti. Pan prezident je člověk, který naši republiku miluje, to mu nemůže nikdo upřít. Nazývá věci pravými jmény a neohýbá hřbet před diktátory z Bruselu a USA, což jsou váleční štváči, kteří celý blízký východ přivedli do stavu, v jakém je. A Evropa má díky tomu před branama džihádisty. Jistěže také dělá chyb, kdo ne, ať hodí kamenem....je to jen člověk, ale je to můj prezident a já jsem na něj hrdá.

Nelze dát odkaz, jelikož má více než 90 znaků...tak jestli si chcete přečíst, jak nám němci, či rakušané prezidenta závidí, musíte si to podle titulku vyhledat : 

Závidíme vám prezidenta. Německý ‚nekorektní‘ web velebí Zemana

Zeman sklízí potlesk Rakušanů za svůj postoj vůči uprchlíkům: „Musíme Čechům jejich prezidenta závidět!“

 

Deratizátor kavárny

#1702 Re:

2016-11-05 00:20:49

#1512: -  

 To, co píšete jsou nehoráznosti. Vaše věc, žijte si s tím, zlý, prolhaný kavárníku (spíš kanálníku).