BOJKOT UMĚLCŮ

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#137

2016-10-30 08:57

Podepsal jsem tuto petici proto, že nesouhlasím s tím jak Praha (kavárenští povaleči a sluníčkáři) káže, jak se má chovat celá republika a přitom myslí jen na osobní prospěch, který schovávají za demokracii a svobodu. A protože jsem také svobodný, tak jejich názory neberu. Chovají se protiústavně a nátlakově přes media a náměstí prosazují své zájmy. Když vidím reklamu s pane Bartoškou, jak se propůjčil k reklamě s lenochodem, tak mě to stačí, kam tohoto herce zařadit. A p.Horáček ať si vzpomene jak se měl za komančů a teď si hraje na moralistu a zastánce svobody a demokracie.

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#139 Re:

2016-10-30 09:24:19

#137: -  

 přijedte se někdy do Prahy podívat, nikdo se tu opravdu nikde nepovaaluje po kavárnách...Lidi tady chodí do práce a možná v ní jsou déle než vy..on vám tady nikdo nic nedá a aby člověk zaplatil byt který stojí 5 mega, nebo nájem 20 tisíc musíte se sakra otáčet. To že je někde shromáždění na to má každý plný právo. A jestli mluvíte o staromáku, bylo tam plné náměstí(to dokázali naposled hokejisti v Naganu) a byli tam lidi z celé republiky a proběhlo to v naproté slušnosti...