BOJKOT UMĚLCŮ

Quoted post


Nepřihlášený uživatel

#135 Re: Re: Re: Proč? Proto.

2016-10-30 08:25

#122: - Re: Re: Proč? Proto. 

 no,tak naštěstí toho moc není...Ale jinak to je přesně ono Vy chytráci...Každej máme doma hromadu věcí z číny...Což nám nepřineslo vůbec nic, na rozdíl od čínanů...Neinvestovali tady ani korunu, kupují jen hotové věci a tím že se změní vlastník z čecha na čínana republice nepřinese ani pracovní místa, ani finance...A ta vepřovka hned řekne čínan tady investoval miliardy...prdlajs, koupil si tady majetek...ukažte mě jedinou tovarnu, cokoliv kde vytvořil čínan v ČR pracovní místa. A máte pravdu prezident není hloupý. A proto z Vás má akorát prdel...jedinej jeho cíl je bejt prezident a vás "obyčejný lidi" k tomu akorát zneužil...viz  jeho hlášky že je tady 80 procent blbců...To je taky jedinej výrok se kterým se dá souhlasit...

Odpovědi

juno

#150 Re: Re: Re: Re: Proč? Proto.

2016-10-30 10:09:31

#135: - Re: Re: Re: Proč? Proto. 

 Vážený, já nehodlám jít na plastiku a sešikmit si oči, ani se natírat na žluto.Vy nám ukažte, kolik dřívějších ČESKÝCH továren tady zůstalo? Čí je to asi vina? A je to jen číňan kdo si zde koupil majetek? Není to snad i rusák, němec a tak dál? Jinak mám tušení že těch 80% blbců, myslel asi někoho jiného z jiné skupiny :-))