MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Quoted post

Disident

#96621

2016-10-29 05:27

Nejsem zrovna velkým příznivcem pana prezidenta Zemana, ale jedno se mu nedá upřít, proti pohrobkům Havla a podobným "disidentům" si vede skvěle... My, skuteční disidenti, kteří museli dlouhé roky bez žádných výhod a luxusu trpět v kriminále bychom mohli vyprávět. Už tehdy tam formovala taková ta smetánka okolo "reformních" komunistů a kulisáků z divadel - ti si tenkrát mohli dovolit všechno, dokonce mít legálně kartony cigaret, alkohol a sem tam i dokonce dámskou návštěvu! To všechno však mělo jeden háček a to, že tahle "smetánka" musela udávat jiné vězně bachařům, ale že jim to šlo, Vašek v tom naprosto dominoval! Udával tak moc, že posléze donášel dokonce na sebe a na své povedené kamarády! :D

No, pak v těch věznicích byli normální vězni, kteří ničím nebyli nápadní, pravda sem tam někoho ve sprchách zmlátili, jednou dokonce málem i Vaška, ale než stačili něco udělat, tak vtrhlo do sprch 5 bachařů (zřejmě náhoda... :D) a Vaška "ochránili" před spravedlivým trestem, neboť on je týden před tím udal, o co se přesně jednalo, to nevím, ale popravdě ani mě to nepřekvapilo...

No a nakonec tam ve vězení byla 3. skupina a to političtí vězni jako jsem byl já, nebo třeba i pan Petr Cibulka. My jsme museli uklízet celý věznice, včetně společenských prostor, kde byly po smetánce nedopalky od cigaret, lahve od alkoholu a zbytky nejrůznějších potravin na zemi! Jednou jsem do konce uklízel dokonce u samotnýho Vaška a v tom mi nabídl cigaretu, asi chtěl, abych se s ním zkamarádil a dostal se tak do smetánky, ale já jsem to rázně odmítl se slovy "Od udavače nic nechci!"...

A jako na potvoru pak uplynulo pár let a tenhle podprůměrný dramatik, udavač ve vězení a alkoholik se stal prezidentem! Smutná to byla doba!

Odpovědi


Nepřihlášený uživatel

#96622 Re:

2016-10-29 05:36:13

#96621: Disident -  

 Ty jsi zřejmě bývalý STB-ák, vydávající se za "disidenta".Je to tak?